Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście


A-rek

Rekomendowane odpowiedzi

:hi:

Nie ma ktoś kombi pożyczyć na 2 dni :decayed: Ojciec mi zapierniczył klucze z passata i jestem w ciemnej d*pie. A potrzebuje samochodu :facepalm:

Litr czystej jako kaucja i czteropak od godziny :naughty::decayed:

---------- Post dopisany at 11:56 ---------- Poprzedni post napisany at 11:49 ----------

:hi:

Nie ma ktoś kombi pożyczyć na 2 dni :decayed: Ojciec mi zapierniczył klucze z passata i jestem w ciemnej d*pie. A potrzebuje samochodu :facepalm:

Litr czystej jako kaucja i czteropak od godziny :naughty::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • ROBERT

    6979

  • wiesiek3d

    5963

  • Arturoo

    4714

  • H4mm3R

    3240

Top użytkownicy w tym temacie

Arturoo Dobre ,hyhy ;)

---------- Post dopisany at 12:06 ---------- Poprzedni post napisany at 12:05 ----------

Panowie zrobimy w Sobote lub Niedziele tego grilla lub ognisko w tej chacie :?:

---------- Post dopisany at 12:06 ---------- Poprzedni post napisany at 12:06 ----------

Panowie zrobimy w Sobote lub Niedziele tego grilla lub ognisko w tej chacie :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie zrobimy w Sobote lub Niedziele tego grilla lub ognisko w tej chacie :?:

Też bym się pisał ale jeszcze nie wiem czy rodzice do mnie nie przyjdą na grill'a bo już kilka dni temu się umawialiśmy ( spróbuję to przełożyć :przebiegly: ) ... ale jak co to lepiej było by w sobotę bo w poniedziałek trzeba do roboty iść :kwasny: a można było by co chlasnąć :naughty::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak skołuje sobie samochód (Tutaj uśmiecham się do Artura) , albo mechanik wymieni mi do jutra rozrząd to jadę do zatoru :whistling: Ale wszystko stoi przed wielkim znakiem zapytania :kwasny:

---------- Post dopisany at 16:04 ---------- Poprzedni post napisany at 15:00 ----------

Orientuje się ktoś może ile kosztuje wyrezanie tempomatu i parktronika do a4 b6 sedan? I czy mamy jakiś szpeców w okolicach :decayed:

---------- Post dopisany at 16:04 ---------- Poprzedni post napisany at 16:04 ----------

Orientuje się ktoś może ile kosztuje wyrezanie tempomatu i parktronika do a4 b6 sedan? I czy mamy jakiś szpeców w okolicach :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

---------- Post dopisany at 17:03 ---------- Poprzedni post napisany at 17:02 ----------

Blant to zrób rezerwacje w tej chatce :whistling:

---------- Post dopisany at 17:03 ---------- Poprzedni post napisany at 17:03 ----------

Blant to zrób rezerwacje w tej chatce :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gorzej jak to będzie ściema i z tego powodu zamkną kąpielisko i wydadzą kasę na szukanie tego gada :whistling:

---------- Post dopisany at 09:31 ---------- Poprzedni post napisany at 09:30 ----------

:hi:

---------- Post dopisany at 09:31 ---------- Poprzedni post napisany at 09:31 ----------

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Gorzej jak to będzie ściema i z tego powodu zamkną kąpielisko i wydadzą kasę na szukanie tego gada :whistling:

Niedawno w Warcie ( czy innej rzece , nie pamiętam teraz ) znaleźli martwego krokodyla :kox:

Jeżeli chodzi o kąpielisko to przecież w Zalewie nie wolno się kąpać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Synki to może jakaś organizacja w sprawie jutrzejszego grila :whistling: kto co bierze? Gril, węgiel, podpałka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś namiar gg/telefon na Stanley-a chciałem aby mi coś sprawdził, jeszcze dzisiaj :decayed:

Po za tym Dobry :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hello :hi:

---------- Post dopisany at 12:01 ---------- Poprzedni post napisany at 12:01 ----------

Synki to może jakaś organizacja w sprawie jutrzejszego grila :whistling: kto co bierze? Gril, węgiel, podpałka?

grill? :shock3:

jak macie jeszcze plac to chętnie się piszę :decayed:

---------- Post dopisany at 12:10 ---------- Poprzedni post napisany at 12:01 ----------

Kuna parktronik nie wiem.. +/- 500pln ORI (nie liczę zderzaka :tongue:)

tempomat to grosze- sama manetka ok. 50pln ale na 99% będzie potrzebny też moduł ok.100-150pln

i zależy czy jest komputer czy nie (wtedy dochodzi manetka pod komputer za ok. 100)

wyrezanie proste.. mam vaga to pomogę ;) trzeba zdjąć kierę (nie mam klucza ) wyciać dziurę w dolnej osłonie kierownicy wsadzić poskręcać zakodować i alles :wink:

---------- Post dopisany at 12:10 ---------- Poprzedni post napisany at 12:10 ----------

Kuna parktronik nie wiem.. +/- 500pln ORI (nie liczę zderzaka :tongue:)

tempomat to grosze- sama manetka ok. 50pln ale na 99% będzie potrzebny też moduł ok.100-150pln

i zależy czy jest komputer czy nie (wtedy dochodzi manetka pod komputer za ok. 100)

wyrezanie proste.. mam vaga to pomogę ;) trzeba zdjąć kierę (nie mam klucza ) wyciać dziurę w dolnej osłonie kierownicy wsadzić poskręcać zakodować i alles :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gościu mi powiedział 150zł za zamontowanie +80zł manetka.

Co do czujników to znalazłem na allegro zderzak z czujnikami za 500zł. Widzę że jak wszystko wypali to będę miał niezłego rezacza w okolicy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...