Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście


A-rek

Rekomendowane odpowiedzi

Schowek pasażera, podłokietniki mam dwa jeden z urwanym zamykaniem a drugi nówka z aso tylko trzeba wymienić.

EDIT: Patrz jak kijowo pękł zaczep - http://imageshack.us/photo/my-images/820/35038122.jpg/ gościu spuścił mi na schowek nowy, ale na allegro są dwa tylko jeden nie w moim kolorze a drugi z urwanym zaczepem jak mój :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • ROBERT

    6979

  • wiesiek3d

    5963

  • Arturoo

    4714

  • H4mm3R

    3240

Top użytkownicy w tym temacie

Schowek pasażera, podłokietniki mam dwa jeden z urwanym zamykaniem a drugi nówka z aso tylko trzeba wymienić.

EDIT: Patrz jak kijowo pękł zaczep - http://imageshack.us/photo/my-images/820/35038122.jpg/ gościu spuścił mi na schowek nowy, ale na allegro są dwa tylko jeden nie w moim kolorze a drugi z urwanym zaczepem jak mój :kwasny:

Dam Ci 30dni gwarancji rozruchowej i 100% że tego nie urwiesz, a z ceną też jeszcze pomyślimy :wink:http://allegro.pl/audi-a4-b6-b7-schowek-pasazera-airbag-on-off-i2310017280.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pękający zawias schowka w B6 to jedna z bolączek tego modelu ( podobnie jest w B7 ) winowajcą jest tzw. "element hamulcowy" ja na szczęście w odpowiednim momencie zareagowałem i przerobiłem nieco ową felerną część

Jest na forum wątek jak to naprawić 'domowym sposobem"

---------- Post dopisany at 19:44 ---------- Poprzedni post napisany at 19:43 ----------

Proszę http://a4-klub.pl/showthread.php?17383-ALL-B6-Schowek-problemy-p%EAkajacy-zawias-rozwi%B1zanie-problemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pękający zawias schowka w B6 to jedna z bolączek tego modelu ( podobnie jest w B7 ) winowajcą jest tzw. "element hamulcowy" ja na szczęście w odpowiednim momencie zareagowałem i przerobiłem nieco ową felerną część

Jest na forum wątek jak to naprawić 'domowym sposobem"

---------- Post dopisany at 19:44 ---------- Poprzedni post napisany at 19:43 ----------

Proszę http://a4-klub.pl/showthread.php?17383-ALL-B6-Schowek-problemy-p%EAkajacy-zawias-rozwi%B1zanie-problemu

Ty to jesteś chytry lis :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuna w końcu ten Twój warchlak to AVF czy AWX i który rocznik bo są dwa rodzaje rozrządu :wink:

Przy okazji rozrządu przyjrzałbym się też paskowi PK ( ew. paskom - zależy który masz rocznik ) , napinaczowi ( też są dwa rodzaje ) warto przyjrzeć się też rolce alternatora ( wszystko przy jednej robocie ) :wink:

Płyn lej G12 nie inny !!! Polecam ORI z ASO bo jakby się nie wydawało wychodzi chyba najtaniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyko ten Q3KinG zrobił masarnie, u mnie prawie w ogóle nie widać że coś byo robione :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty to jesteś chytry lis :decayed:

Czamu ?

Aaaa... bo zaś schowka nie sprzedasz :whistling::decayed:

---------- Post dopisany at 19:51 ---------- Poprzedni post napisany at 19:50 ----------

Tyko ten Q3KinG zrobił masarnie, u mnie prawie w ogóle nie widać że coś byo robione :whistling:

Jak to ktoś zrobi to już zależy od niego , wiadomo , że niektórzy mają dwie lewe ręce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuna w końcu ten Twój warchlak to AVF czy AWX i który rocznik bo są dwa rodzaje rozrządu :wink:

Przy okazji rozrządu przyjrzałbym się też paskowi PK ( ew. paskom - zależy który masz rocznik ) , napinaczowi ( też są dwa rodzaje ) warto przyjrzeć się też rolce alternatora ( wszystko przy jednej robocie ) :wink:

Płyn lej G12 nie inny !!! Polecam ORI z ASO bo jakby się nie wydawało wychodzi chyba najtaniej

Kuna chyba nie kupił klekota z 2001r. obstawiam 03/04, to wtedy jest jeden pasek :wink:

---------- Post dopisany at 19:55 ---------- Poprzedni post napisany at 19:52 ----------

Ty to jesteś chytry lis :decayed:

Czamu ?

Aaaa... bo zaś schowka nie sprzedasz :whistling::decayed:

Bo zlekceważyłem Twoją przestrogę i też mi się urwał :facepalm: a schowek się sprzeda, bo jest solidnie zrobiony :wink:

Tyko ten Q3KinG zrobił masarnie, u mnie prawie w ogóle nie widać że coś byo robione :whistling:

Jak to ktoś zrobi to już zależy od niego , wiadomo , że niektórzy mają dwie lewe ręce

Ano :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hammer dokładnie tak nie kupiłbym starszego samochodu niż 03/04 AVF 6-ciobiegowa.

Ale ja mam inny schowek bez tego wyłącznika pasażera, i z lodówką :grin: Dużo chcesz za ten schowek :grin::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo zlekceważyłem Twoją przestrogę i też mi się urwał :facepalm: a schowek się sprzeda, bo jest solidnie zrobiony :wink:

Aaaa teraz mi się przypomniało , ostrzegałem Cię :tongue4: ... aż pewnego pięknego dnia panna K. urwała zawias :grin::decayed:

---------- Post dopisany at 20:01 ---------- Poprzedni post napisany at 19:59 ----------

Kuna chyba nie kupił klekota z 2001r. obstawiam 03/04, to wtedy jest jeden pasek :wink:

Jeden pasek PK jest dopiero od jakoś połowy 2004 roku w silniku [AVF] ( sprężarka klimy jest już po lewej stronie )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hammer dokładnie tak nie kupiłbym starszego samochodu niż 03/04 AVF 6-ciobiegowa.

Ale ja mam inny schowek bez tego wyłącznika pasażera, i z lodówką :grin: Dużo chcesz za ten schowek :grin::decayed:

To przełożysz tylko same drzwiczki, on/off airbag i lampkę sprzedaż :wink: cena do dogadania :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To kupię tylko drzwiczki a ty se sprzedaż reszte :decayed::decayed:

Edit: Hammer a to są wszystkie Twoje aukcje z tego konta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuna potrzebujesz tą lodówkę :decayed:

ja bym się zastanowił i ją wyebał za jednym zamachem :tongue:

schowek jest schowek a jak masz lodówkę to praktycznie schowka brak :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak lubi se zimnego browarka pociągnąć to jak znalazł :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W schowku to ja tylko prezerwatywy wożę. I garderobę od płci pięknej :grin::polew:

Jaki jest koszt modułu tempomatu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W schowku to ja tylko prezerwatywy wożę. I garderobę od płci pięknej :grin::polew:

Jaki jest koszt modułu tempomatu

jak zaczniesz więcej z furki korzystać zauważysz ogromny brak schowków w b6 :wink: ja nie lubię nic mieć na widoku i lubię porządek więc do schowka często coś chowam a poza schowkiem i maleńkim pudełeczkiem w podłokietniku nie ma za bardzo więcej miejsc :wink:

jak chcesz zmieniarkę kupić to Ci tylko bagażnik zostanie żeby ją zamontować- drożej Ci kabel wtedy wyjdzie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To kupię tylko drzwiczki a ty se sprzedaż reszte :decayed::decayed:

Edit: Hammer a to są wszystkie Twoje aukcje z tego konta?

Spoko, drzwiczki za 250zł :decayed::decayed:

Prawie wszystkie :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no spoko jutro zrobię ten rozrząd, i obczaję czy coś jeszcze jest do roboty z takich drobiazgów. W piątek pojadę umyć silnik i uszczelnię na nowo EGR, może jeszcze zrobię w środku porządek. W sobotę do elektryka - mówicie że nie opłaca się tych philipsów albo osram? http://allegro.pl/osram-h7-night-breaker-plus-90-duo-2szt-kpl-i2267198946.html. Od razu popytam o żarówki na przód może wymienić postojówki na ledy, jak będę miał cały przód ściągnięty? Oraz jakie żarówki są z tyłu w światłach, bo coś kijowo świeci mi jedna. Normalnie dopieszczam auto pomału :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...