Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście


A-rek

Rekomendowane odpowiedzi

:hi:

ja mam avasta i nie narzekam chcesz ? moge ci przesłać

ja rowniez mam Avasta :)

Robert ty bylbys w stanie wyszukac nr tych emblematow w Etce :?:

co to za pomysł :?:

chodzi ci o znaczki/emblematy Sline na boczne listwy :?:

tak, dokladnie o te znaczki :)

a co do pomysla to sie jeszcze zobaczy :embarrassed:[br]Dopisany: 07 Październik 2010, 06:54_________________________________________________aha, co do jutrzejszego wyjazdu na spot do Gliwic:

ja jak zawsze moge najpredzej wyjechac z Rybnika o 18:30-18:40 wiec poczekacie na mnie i pojedziemy razem czy jedziecie juz predzej :?: :embarrassed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • ROBERT

    6979

  • wiesiek3d

    5963

  • Arturoo

    4714

  • H4mm3R

    3240

Top użytkownicy w tym temacie

:hi:

a co do pomysla to sie jeszcze zobaczy :embarrassed:[br]Dopisany: 07 Październik 2010, 06:54_________________________________________________aha, co do jutrzejszego wyjazdu na spot do Gliwic:

ja jak zawsze moge najpredzej wyjechac z Rybnika o 18:30-18:40 wiec poczekacie na mnie i pojedziemy razem czy jedziecie juz predzej :?: :embarrassed:

nie no ja mysle ze poczekamy i ladnie pojedziemy wszyscy razem :)

tylko czy Ci Gliwiccy na nas zaczekaja :gwizdanie: bo podobno ze wzgledu na nasza obecnosc spot jest od 18-18:30 hahaha :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robert dawaj w jaki sposób uruchomić wyszukiwanie po VIN.

Komputer to zrobię każdemu z kolegów za czteropaka. :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry :hi:

Teraz tylko na chwilę bo idę dokończyć zabawę z FISem :wink4:

Wiesiek mi ETKA szuka już po nr. VIN ale mogę sprawdzić tylko jeden pojazd dziennie :confused4: ale już są jakieś postępy , jak ktoś chce to dawać nr. VIN i spróbujemy go rozszyfrować najlepiej na początek B7 lub B6 (ale jak wspomniałem jeden w ciągu dnia), w B6, B7, B8 jest już opcja odznaczania części zastosowanych dokładnie w podanym pojeździe w B5 niestety to nie działa, ale można sprawdzić dokładną datę prod. , kody wyposaż. , kolor ...

[br]Dopisany: 07 Październik 2010, 16:03_________________________________________________Arek zaraz poszukam znaczków Sline na boczne listwy :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ide napisac PW do Hugo w imieniu Andy'iego bo dostal bana na 60 dni :>

A mówiłem mu wczoraj ... :gwizdanie:

Arek później poszukam tych nr. naklejek , jakoś nie mogę tego znaleźć a nie mam zbytnio czasu teraz :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arek później poszukam tych nr. naklejek , jakoś nie mogę tego znaleźć a nie mam zbytnio czasu teraz

Roberto nie ma problemu :wink4:

Za co Andy dostał bana?

2 ostrzezenia i 1 uciszenie w ciagu 2 miesiecy skutkuje, zgodnie z regulaminem, banem na 90 dni :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale za co dostał ,co takiego zrobił. :no:

z tego co mi powiedzial doradzil jednemu jak zagospodarowac wolna powierzchnie na fisie :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andy doradzil aby sobie kwiatki zasadzil :polew:[br]Dopisany: 07 Październik 2010, 18:09_________________________________________________

:hi: w ten piękny słoneczny dzień

Panowie tutaj jest archiwum z plikami konfiguracyjnymi do różnych dysków na które skopiujecie Etkę.

należy rozpakować archiwum i później kliknąć plik z rozszerzeniem .cmd który ma po nazwie Etka odpowiednią literę dysku na której jest zainstalowany Wasz program powinno zadziałać.

http://www.sendspace.com/file/64bk7t

proszę wyjaśnij laikowi co mam otworzyć bo niie kumam :(

Po rozpakowaniu masz katalog a w nim pliki które po nazwie ETKA mają literę dysku.

Pliki te mają rozszerzenie .cmd , wybierasz właściwy plik taki który odpowiadała literze dysku w twoim kompie na którym masz Etkę , a on sam przekopiuje pliki konfiguracyjne.

wlasnie to staralem sie uruchomic i tak samo jak u Andy'iego wyskakuje mi tylko czarne okienko ktore po sekundzie znika i nic sie nie dzieje :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak ale podczas tego zbiegu powinno skopiować pliki do twojej Etki, teraz spróbuj ją odpalić z ETKA.exe

Arek dawaj na GG bo na forum ciężko mój nr 7848915

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak ale podczas tego zbiegu powinno skopiować pliki do twojej Etki, teraz spróbuj ją odpalić z ETKA.exe

Arek dawaj na GG bo na forum ciężko mój nr 7848915

dziala :jerk:

teraz sie nauczyc szukac :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to kiedy robimy spota bezsamochodowego :?: :decayed:

Nie chodzi o spota bezsamochodowego tylko trzeba zabrać ze sobą kogoś kto ma prawko :naughty:[br]Dopisany: 07 Październik 2010, 19:57_________________________________________________

Robert co robisz z FISem

Uruchamiam/rezam sobie FIS-a :wink4:

Już mam, wszystko działa :banan1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to kiedy robimy spota bezsamochodowego :?: :decayed:

Nie chodzi o spota bezsamochodowego tylko trzeba zabrać ze sobą kogoś kto ma prawko :naughty:

ale jak obydwoje chcielibysmy z wami wypic :naughty:

panowie co do jutrzejszego wyjazdu na Gliwice, umawiamy sie o 18:40 na naszym miejscu :?: :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...