Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście


A-rek

Rekomendowane odpowiedzi

No to na razie jest nas trzech :naughty:

[br]Dopisany: 07 Październik 2010, 20:48_________________________________________________Wiesiek napisz mi twój VIN na PW :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • ROBERT

    6979

  • wiesiek3d

    5963

  • Arturoo

    4714

  • H4mm3R

    3240

Top użytkownicy w tym temacie

to kiedy robimy spota bezsamochodowego :?: :decayed:

Nie chodzi o spota bezsamochodowego tylko trzeba zabrać ze sobą kogoś kto ma prawko :naughty:[br]Dopisany: 07 Październik 2010, 19:57_________________________________________________

Robert co robisz z FISem

Uruchamiam/rezam sobie FIS-a :wink4:

Już mam, wszystko działa :banan1:

:hi:

hehehe a jest bajer nie Robert? tez to rezalem jakies 2miesiace temu ;) w passatach mialem pelny fis a w a4 pozalowali :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: tak , dziś bawiłem się z wyłączeniem kontrolki braku wody spryskiwaczy ( muszę kupić ten czujnik i jeszcze to dorezać :wink4: )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zmasciles to bo pisalem ze mam do sprzedania ;) u mnie byl czujnik, sprawdz sobie czy czasem go nie masz a dopiero potem jedz do magro ;)[br]Dopisany: 07 Październik 2010, 21:00_________________________________________________

Robert dam se rade a i tak jestem w robocie i nie mama papierów.

Spadam narka :hi: :beer1:

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzę , jak nie będzie to biorę od ciebie :wink4:

How much ?

[br]Dopisany: 07 Październik 2010, 21:02_________________________________________________Jak miałeś już ten czujnik ?

Podpięty od zegary ? Czy był w zbiorniczku ale nie podpięty ? Ja w pinie 1 nie miałem nic , musiałem dorezać taki pin i na razie go zmasować :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzę , jak nie będzie to biorę od ciebie :wink4:

How much ?

:( nie mam juz :no: w tym tygodniu wyslalem ale za wszystko chyba jakos 5 czy 6dych dalem w magro - czujnik wtyczka i kabelek.. tylko zapomnialem o pinie w licznik ale Siemian mial pin i mi dal hehe

Robert serio sprawdz za nadkolem czy nie masz czasem tego czujnika (odkrecasz tylko 3sruby i odginasz nadkole).. u mnie byl i wystawal tylko nie bylo w nim wtyczki i nie bylo kabelka :P hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzę w sobotę :wink4:

[br]Dopisany: 07 Październik 2010, 21:29_________________________________________________Napisz mi twój nr. VIN na PW , chcę "uzupełniać" VIN-y w ETCE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzę w sobotę :wink4:

[br]Dopisany: 07 Październik 2010, 21:29_________________________________________________Napisz mi twój nr. VIN na PW , chcę "uzupełniać" VIN-y w ETCE

ok Robert nie ma sprawy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak przeciągałeś ten kabel ? Odkręciłeś osłonę pod kierą ? [br]Dopisany: 07 Październik 2010, 21:52_________________________________________________A licznik lekko ci wszedł z powrotem ? Ja miałem za***isty problem , nie chciał wejść przez tą taśmę naklejoną naokoło :wallbash: ale jakoś sobie poradziłem :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie pamietam teraz dokladnie ale raczej musisz zdjac caly ten plastik nad pedalami zdejmujesz ta oslone pod/przed licznikiem wyjmujesz licznik i wyjmujesz tam ta zaslepke deski gdzie sa bezpieczniki i tamtedy bedziesz miec dostep i do licznika- mozesz go sobie wypchnac i do kabla - tej oslony pod kiera gdzie masz tempomat nie musisz raczej zdejmowac? kupiles ori pod tempomat czy wyrezales dziure na raczke? :) tam potem sobie przecisnij sztywny drut przez jeden cycek taki ktory bedziesz mial wolny i z nadkola pociagnij kabelek od czujnika ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak przeciągałeś ten kabel ? Odkręciłeś osłonę pod kierą ? [br]Dopisany: 07 Październik 2010, 21:52_________________________________________________A licznik lekko ci wszedł z powrotem ? Ja miałem za***isty problem , nie chciał wejść przez tą taśmę naklejoną naokoło :wallbash: ale jakoś sobie poradziłem :wink4:

nie no nie bylo zle wypchnalem go sobie przez szpare kolo bezpiecznikow a zeby wlozyc to tez tamtedy sobie pomagalem bo ciasno wchodzil i faktycznie ta taka guma dookola cos sie kleila :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciężko było go włożyć z powrotem ale się udało :wink4:

ja też sobie pomagałem przez tą lukę nad bezpiecznikami :wink4:

napisz mi ten VIN , ja (tzn. moje auto) w ETCE nie mam tego czujnika :confused4: napisz mi ten VIN i Ci powiem czy ty miałeś go fabrycznie zamontowanego :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tempomat mam fabryczny :wink4:

aaaaaaa :notworthy: :notworthy: :notworthy: hehe znalazlem ikonke :P

kabelek też już mam "zrobiony" tylko teraz muszę dostać się z nim do nadkola :wink4:

no to teraz Cie juz tylko dolna czesc czeka :) ja robilem odwrotnie najpierw w ogole mi kumpel zamontowal manetki potem grzebalem z czujnikiem a dopiero na koniec mi go Siemian podpial do licznika i zakodowal vaga hahaha

ciężko było go włożyć z powrotem ale się udało :wink4:

ja też sobie pomagałem przez tą lukę nad bezpiecznikami :wink4:

napisz mi ten VIN , ja (tzn. moje auto) w ETCE nie mam tego czujnika :confused4: napisz mi ten VIN i Ci powiem czy ty miałeś go fabrycznie zamontowanego :wink4:

ok ide po papiery ;) ale czeka Cie tam maly zonk hahaha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok ide po papiery ;) ale czeka Cie tam maly zonk hahaha

:naughty:

wg. ETKI też nie powinieneś mieć tego czujnika tylko zaślepkę

[br]Dopisany: 07 Październik 2010, 22:39_________________________________________________Dobra spadam spać

Nara :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:naughty:

wg. ETKI też nie powinieneś mieć tego czujnika tylko zaślepkę

no wlasnie widocznie przy moim mieli pod reka zbiorniczek z czujnikiem :polew: :polew: hehe a etka w sumie jak nie mam pelnego FISa nie powinna widziec tylko czujnika , tak samo jest np z pakietem oswietlenie - niektorzy maja kratki nawiewow z lampkami i kablami ale nie maja instalacji doprowadzonej do tych kabli a inni nie maja w ogole ani instalacji ani lampek w tych kratkach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest w ETCE zbiorniczek płynu do spryskiwaczy i koło niego czujnik poziomu wody , jak się go ma zamontowany w fabryce to jest zaznaczony jak nie został założony nie jest zaznaczony , widocznie dostałeś gratisa :wink4:

[br]Dopisany: 07 Październik 2010, 22:50_________________________________________________Spadam

nara :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...