Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście


A-rek

Rekomendowane odpowiedzi

Tomek kaj lakujesz fura :?:

W Chybiu ten blacharz co mi to robi, mo tam lakierników. A co? potrzebujesz coś pomalować?[br]Dopisany: 29 Kwiecień 2011, 11:13_________________________________________________

Z okazji zbliżających się Świąt życzymy Waszym rodzinom, krewnym i znajomym: zdrowych, pogodnych Świąt Wielkanocnych, pełnych wiary, nadziei i miłości.

Radosnego, wiosennego nastroju, serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół oraz wesołego Alleluja.

Życzy ekipa Rybnicka.

Arek zmień to :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • ROBERT

    6979

  • wiesiek3d

    5963

  • Arturoo

    4714

  • H4mm3R

    3240

Top użytkownicy w tym temacie

Czy ktoś jeszcze tu żyje :shocked:

Ty to sztyc na forum siedzisz, a podobno najwięcej roboty mosz :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś jeszcze tu żyje :shocked:

Ty to sztyc na forum siedzisz, a podobno najwięcej roboty mosz :tongue4:

Eeee tam od czasu do czasu człowiek wlezie a tu pustki, no nic zmykom na szychta narka :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łooo korwa... właśnie wróciłem ze spota z BB, wracałem z Arturem i na górce w Turzy wyprzedziliśmy Audika B5, jakiś młody jechał, alu 17-18, ledy w tablicy itp.... jak go wyprzedziliśmy to się na tył przykleił... a Artur, wiadomo ma Q to przeszedł ładnie po zakręcie jak się Turza kończy i są Gorzyce (zakręt gdzie są barierki)... a z przeciwka jakiś civic jechał... ja patrze w lusterko że coś dziwnie światła migły i nic.... mówie do Artura "korwa chyba kolosia wyyebało"... "aaa nie może być"... wychodzimy na prostą... długo nic... jakieś światła, to ciśnienie zeszło... przed chwilą mi Artur dzwoni że za strażą jedzie i się okazało że ta B5 poszła z tym civiciem na czołowe, przez barierkę i do rowu, auto rozdupcone... w civicu przodu niema... masakra :(

to u mnie na wiosce było a ja sie z forum dowiaduje heheh...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:[br]Dopisany: 29 Kwiecień 2011, 20:34_________________________________________________

:hi: , ja mam 8cali szeroką felgę, et 48 i chyba większe by już nie mogło być bo popona jest prawie na styk z tylnymi górnymi wahaczami.

8 cali Powiadasz :naughty: czyli te też wejdż bez problemu http://allegro.pl/felgi-aluminiowe-momo-fighter-175x112-okazja-i1580758107.html :wink4: Czy to ktoś z forum wystawia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: po robocie spam nagrobiony zaś na nic czasu ni ma :zemdlal: Wiesiek mój znajomek jak go kto wk***i to podjeżdża i z kopa urywa lusterko, a potem kita :> a i zawsze na lewych blachach :rolleyes: oczywiście na mopliku :kox:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: po robocie spam nagrobiony zaś na nic czasu ni ma :zemdlal: Wiesiek mój znajomek jak go kto wk***i to podjeżdża i z kopa urywa lusterko, a potem kita :> a i zawsze na lewych blachach :rolleyes: oczywiście na mopliku :kox:

Wiesiek też tak robi jak hondą jeździ :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: po robocie spam nagrobiony zaś na nic czasu ni ma :zemdlal: Wiesiek mój znajomek jak go kto wk***i to podjeżdża i z kopa urywa lusterko, a potem kita :> a i zawsze na lewych blachach :rolleyes: oczywiście na mopliku :kox:

Wiesiek też tak robi jak hondą jeździ :decayed:

nie on używa ciosu kungfuuu ryncami :>
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[br]Dopisany: 29 Kwiecień 2011, 20:34_________________________________________________

:hi: , ja mam 8cali szeroką felgę, et 48 i chyba większe by już nie mogło być bo popona jest prawie na styk z tylnymi górnymi wahaczami.

8 cali Powiadasz :naughty: czyli te też wejdż bez problemu http://allegro.pl/felgi-aluminiowe-momo-fighter-175x112-okazja-i1580758107.html :wink4: Czy to ktoś z forum wystawia?

Pioter ten cytat :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...