Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wihu ty byku ty :decayed:

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 842,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Wihu ty byku ty :decayed:

nie żebym kibicował Legi ale mając na uwadze, że Wisła ma już mistrza to czułem, że nie bedą sie wysilać :decayed:
Opublikowano

Wihu ty byku ty :decayed:

nie żebym kibicował Legi ale mając na uwadze, że Wisła ma już mistrza to czułem, że nie bedą sie wysilać :decayed:

ja podobnie :cool1:

jeszcze brałem pod uwagę to, że obie ekipy to "zgoda",a jako że Wisła nie gra już o nic to podda się Legii

pomyliłem się o jedną brameczke :decayed:

Opublikowano

Real wygrał z Almerią 8-1 :shocked:

Bramka Obraniaka dla Lille :good:

Opublikowano

Wihu ty byku ty :decayed:

nie żebym kibicował Legi ale mając na uwadze, że Wisła ma już mistrza to czułem, że nie bedą sie wysilać :decayed:

ja podobnie :cool1:

jeszcze brałem pod uwagę to, że obie ekipy to "zgoda",a jako że Wisła nie gra już o nic to podda się Legii

pomyliłem się o jedną brameczke :decayed:

A ja sie pytam - Jaka kur... zgoda ?

Opublikowano

Kraków i Warszawa nigdy się nie lubiły, a jak jest mecz Wisła vs Legia to tak jak by grała Barcelona vs Real (nie chodzi mi tu o poziom sportowy)... Zresztą jechałem samochodem do Warszawy w listopadzie 2007 roku i jak zobaczyli rejestracje KRA to szkoda gadać... :blink: :gwizdanie:.

Opublikowano

No to sie zgodze. "Zgoda" w sensie - brak zgody

Opublikowano

Deportivo La Coruna spadło do drugiej ligi Hiszpańskiej (Secunda division)

Wielka szkoda wielkiego Euro Depor :thumbdown:

Real wygrał z Almerią 8-1 :shocked:

No i co z tego :decayed:

i tak są drudzy :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Ronaldo ładnie poszedł :cool1:

za rok go messi pobije :tongue4:

Opublikowano

Bardzo podobało mi się pożegnanie Dudka :hi:. Szacunek dla Realu :good::notworthy: :oklaski:

Opublikowano
  • Autor

Real wygrał z Almerią 8-1 :shocked:

Dziwna ta drużyna... Takie wyniki potrafią zrobić że masakra, by później przegrać u siebie z jakimś średniakiem...

Bardzo podobało mi się pożegnanie Dudka :hi:. Szacunek dla Realu :good::notworthy: :oklaski:

Lepiej jak Raul go pożegnali :?: :mysli:

Opublikowano

Kraków i Warszawa nigdy się nie lubiły

kiedyś mieli zgode kibice ...

popierdzieliło mi się :embarrassed:[br]Dopisany: 22 Maj 2011, 06:36_________________________________________________

Ronaldo ładnie poszedł :cool1:

za rok go messi pobije :tongue4:

bo rywal (Ronaldo) będzie już w MC :naughty:
Opublikowano

Nie ma to jak doping kibiców Cracovii :polew:

88minuta, przegrywają z Widzewem 1-2 a oni śpiewają WTSK :polew: :polew:

Po co nam taki protest ?

Jaga nie dopinguje. Górnik do 70 minuty. Później chóralne śpiewy.

Na Legii jak na plaży.

Cracovia z Widzewem doping caly mecz (ale ich pomruk ciezko nazwac dopigniem)

Opublikowano

bo rywal (Ronaldo) będzie już w MC :naughty:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Bardzo podobało mi się pożegnanie Dudka :hi:. Szacunek dla Realu :good::notworthy: :oklaski:

Lepiej jak Raul go pożegnali :?: :mysli:

To już inna sprawa. Szkoda, że tak potraktowali swoją legendę i najlepszego strzelca LM :confused4:. Giggs, Del Piero i Scholes nadal strzelają bramki, a Raul jest od nich kilka lat młodszy to dlaczego miałby ich nie strzelać dla Realu?[br]Dopisany: 22 Maj 2011, 14:19_________________________________________________ :hi::notworthy: :oklaski:

rY46fEMUQVQ

Opublikowano

Messi strzelił 31 goli....Turboronaldo ośmieszył Messiego.....strzelił 40 goli :polew:

btw Lechia - Lech nuda :disgust:

Opublikowano

Real Madrid CF -- UD Almería 8:1

Cristiano Ronaldo 4, 77, Emmanuel Adebayor 31, 53, 73, Karim Benzema 48, 64, Joselu 87 - Kalu Uche 33

Uche se strzelił. :naughty:

Opublikowano

uche strzela duzo :decayed: i jest wyrozniajacym sie pilkarzem swojej druzyny... od czasu jego odejscia niebylo jeszcze u nas 2 takiego pilkarza jak on :))

Opublikowano

Tylko nie zapominajmy w jakich okolicznościach odszedł...

:sick3:

To samo Frankowski.

Ale piłkarsko byli naprawde dobrzy.

Ja juz nie moge doczekać sie mistrzowskiej fety na rynku w Krakowie :kox:

Opublikowano

Tylko nie zapominajmy w jakich okolicznościach odszedł...

:sick3:

To samo Frankowski.

Ale piłkarsko byli naprawde dobrzy.

Ja juz nie moge doczekać sie mistrzowskiej fety na rynku w Krakowie :kox:

to juz sa sprawy pozaboiskowe... jezeli chodzi o umiejetnosci to od jego czasow niebylo drugiego takiego grajkaa

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.