Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Bardzo podobało mi się pożegnanie Dudka :hi:. Szacunek dla Realu :good::notworthy: :oklaski:

Lepiej jak Raul go pożegnali :?: :mysli:

To już inna sprawa. Szkoda, że tak potraktowali swoją legendę i najlepszego strzelca LM :confused4:.

No zobaczymy jak Żurawskiego pożegnacie :naughty:

Kraków i Warszawa nigdy się nie lubiły

Może nie kibice, ale kluby i działacze...

Już raz Legii daliście mistrza i to na R22 :wink4:

:kox::notworthy:

I bardzo dobrze :good:

Albo oni, albo My :!:

od czasu jego odejscia niebylo jeszcze u nas 2 takiego pilkarza jak on :))

Traore w Lechii :gwizdanie:

Tylko nie zapominajmy w jakich okolicznościach odszedł...

:sick3:

To samo Frankowski.

No to porównałeś :rolleyes:

Jeden chciał karierę robić, drugi wrócił gdzie jego dom - a nie każdy tak potrafi :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 844,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Co tam Legia, od 10 lat 2 razy była mistrzem. Słaaby konkurent. :wink4:

No ale i tak nie ma lepszego :polew:

Moze i Franek zasłużył na pozegnanie ale po tym co zrobił i w jaki sposób uciekł to nie nalezy mu sie nic.

Ja jestem tylko ciekawy co znowu wymyślą dla Cracovii zeby sie utrzymała.

Jak myślicie ? Powiększą lige ? Czy może Łks nie dostanie licencji ?

Opublikowano
  • Autor

Stawiam że ktoś inny wyleci za brak licencji :gwizdanie:

Opublikowano

Bardzo podobało mi się pożegnanie Dudka :hi:. Szacunek dla Realu :good::notworthy: :oklaski:

Lepiej jak Raul go pożegnali :?: :mysli:

To już inna sprawa. Szkoda, że tak potraktowali swoją legendę i najlepszego strzelca LM :confused4:.

No zobaczymy jak Żurawskiego pożegnacie :naughty:

Kraków i Warszawa nigdy się nie lubiły

Może nie kibice, ale kluby i działacze...

Już raz Legii daliście mistrza i to na R22 :wink4:

:kox::notworthy:

I bardzo dobrze :good:

Albo oni, albo My :!:

od czasu jego odejscia niebylo jeszcze u nas 2 takiego pilkarza jak on :))

Traore w Lechii :gwizdanie:

Tylko nie zapominajmy w jakich okolicznościach odszedł...

:sick3:

To samo Frankowski.

No to porównałeś :rolleyes:

Jeden chciał karierę robić, drugi wrócił gdzie jego dom - a nie każdy tak potrafi :gwizdanie:

Najpierw niech zagra kilka dobrych meczow w pucharach jak uche to pogadamy narazie to sie torche wyroznia na tle naszych grajkow... :tongue4: :tongue4:

Opublikowano

a póki co, to wójcie wicie-rozumicie :gwizdanie:

manchester-united-premier-league-winner-2010-2011.jpg

Opublikowano

typer podliczony :hi:

nowy zestaw wrzucony :evil:

Opublikowano
  • Autor

:good:

edyta Dopisany: 23 Maj 2011, 15:44

Co myślicie o transferach w Realu :?: :mysli:

- Jose Marii Callejona z Espanyolu Barcelona

- Nuri Sahin z Borussii Dortmund

- Hamit Altintop z Bayernu Monachium

Opublikowano

brawo PZPN :oklaski:

mecz otwarcia stadionu PGE Arena w Warszawie :polew:

Opublikowano
  • Autor

Czytałem właśnie :kox::polew:

To z dedykacją dla przeciwników protestu :gwizdanie:

Opublikowano

krecina.jpg

najlepsze zdjęcie do sytuacji

Opublikowano

:good:

edyta Dopisany: 23 Maj 2011, 15:44

Co myślicie o transferach w Realu :?: :mysli:

- Jose Marii Callejona z Espanyolu Barcelona

- Nuri Sahin z Borussii Dortmund

- Hamit Altintop z Bayernu Monachium

wydaje mi sie ze Żose wie co robi tak jak z kiloma transferami w Interze i beda to przydatni zawodnicy:)

Opublikowano

Czytałem właśnie :kox::polew:

To z dedykacją dla przeciwników protestu :gwizdanie:

teraz do pełni szczęścia brakuje negatywnej opinii stołecznej policji :kox:

....bo przecież nie tak dawno w meczach ligowych uznali że stadion nie jest bezpieczny :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

:good:

edyta Dopisany: 23 Maj 2011, 15:44

Co myślicie o transferach w Realu :?: :mysli:

- Jose Marii Callejona z Espanyolu Barcelona

- Nuri Sahin z Borussii Dortmund

- Hamit Altintop z Bayernu Monachium

wydaje mi sie ze Żose wie co robi tak jak z kiloma transferami w Interze i beda to przydatni zawodnicy:)

Mam nadzieję że w końcu kupują dobrych grajków a nie nazwiska...

Wzmocnienia w obronie by się przydały...

no i szkoda że Kaka odejdzie :confused4:

Opublikowano

no i szkoda że Kaka odejdzie

Dla niego dobrze kariery nie zmarnuje

Opublikowano
  • Autor

no i szkoda że Kaka odejdzie

Dla niego dobrze kariery nie zmarnuje

Po kontuzji coś tam już nieźle gra.

Opublikowano

102012glorymanutd.jpg

Opublikowano

102012glorymanutd.jpg

:naughty:

Opublikowano

Kun idzie do Realu :confused4: :confused4: ... to za***isty pilkarz. Szkoda ze jechal po Realu a teraz przywdzieje koszulke Blancos... w dodatku przechodzi z Atleti ...niedowiary :no: .

Sami najemnicy w tym Realu bez kitu . Ozil mowil ze marzy tylko o Barcelonie a jak go zlali to wybral Real i powiedzial ze zawsze chcial grac dla Realu :gwizdanie: .

Real sie pieknie wzmacnia . Barca spi poki co ale oni koncentruja sie nad czyms innym .

Opublikowano

Dzisiaj MU vs Juve :decayed::naughty::kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.