Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Bayern!!:kox:

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 845,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Adios Real:decayed:

Co za mecz :kox::kox::kox:

Opublikowano
I po Barcy... :facepalm: Jak myślicice? Jak jutrzejszy meczyk? Czy Bayern da radę coś ugrać i awansować do finału? Jestem ciekaw tego meczu. :good:

będzie bardzo, bardzo ciężko, ale wierzę w bayern:wink: być może doczekamy się finału, którego jeszcze jakiś czas temu nikt by się nie spodziewał. Pełen szacunek i respekt dla Chelsea co pokazała w dzisiejszym meczu, grając w dziesiątkę i bez dwóch podstawowych środkowych obrońców.

Brawo Bayern :hi:. Brawo Neuer :hi:

Opublikowano

BAYERN!!! :decayed:

Opublikowano

Kwa Neuer moim idolem:decayed: a kumple sie dziwią ze lubię grać szwabkami w fife:kox:

Opublikowano

Szkoda szkoda, wielka szkoda...

Btw dziwne te karne.

Opublikowano

Neuer -> godny następca Kahna :decayed::wink:

---------- Post dopisany at 23:27 ---------- Poprzedni post napisany at 23:26 ----------

Szkoda szkoda, wielka szkoda...

Btw dziwne te karne.

Normalne :decayed:

Opublikowano

Bayern :banan:

Opublikowano
:kox::good:
Opublikowano

BAYERN!!!

nawet sedzia nie pomogl realowi...

Opublikowano

Co tu taka cisza? :naughty: Jakbym był złośliwy jak niektórzy tutaj to bym powiedział/spytał: Gdzie "kibice" RM... :cool: Byli tu tylko do wyniku 2:1... :wink4:

BTW Dobry mecz! O wiele lepszy od pierwszego półfinału. :good:

Opublikowano

@akjam - ja bylem do konca ;)

@Skyliner89 - karne normalne by byly gdyby Real wszystkie wykozystal :decayed:

Opublikowano

Co tu pisac?

Szkoda,ale zyje sie dalej.

A mecz bardzo ladny.

Opublikowano

nagle fciul kibiców bayernu :naughty:

Opublikowano
nagle fciul kibiców bayernu :naughty:

a może to antykibice Realu :naughty:

---------- Post dopisany at 09:53 ---------- Poprzedni post napisany at 09:52 ----------

BTW brawo Bayern, jednak GD podmęczyły i Real i Barce. :thumbdown:

Opublikowano
  • Autor
nagle fciul kibiców bayernu :naughty:

a może to antykibice Realu :naughty:

Miód na cierpiące serca kibiców Barcy :grin:

Opublikowano

A więc Bayern w finale u siebie na Alianz Arena :naughty:

Biedna Czelsi kibice ich zagłuszą:grin::decayed:

Opublikowano

Ch. Ronaldo strasznie słaby psychicznie, Ramos:facepalm:

Opublikowano
Ch. Ronaldo strasznie słaby psychicznie, Ramos:facepalm:

Kazdy pilkarz co przestrzeli,nie strzeli karnego jest slaby psychicznie??

Smieszna teoria:facepalm::facepalm:

Anegdota o City:

Jeden Toure do drugiego:

-Przyjdz do City, niezle zarobisz....

a przy okazji moze cos wygramy:grin::grin:

Opublikowano
nagle fciul kibiców bayernu :naughty:

a może to antykibice Realu :naughty:

Miód na cierpiące serca kibiców Barcy :grin:

vice versa, dokładnie tak samo jak po przegranej Barcelony :grin:

---------- Post dopisany at 12:58 ---------- Poprzedni post napisany at 12:56 ----------

tylko jakoś antykibiców Realu jest coś więcej :grin:

ciekawe dlaczego... :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.