Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Piłka nożna


jarko

Rekomendowane odpowiedzi

Ktos kiedys powiedzial ze nasza reprezentacj to zbiorowisko modeli a nie pilkarzy...

Jesli zarobki byly by adekwatne do gry i wynikow to kazdy napier.... by jak pojeb...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Kamyk

    3556

  • stanley

    3169

  • jarko

    1724

  • akjam

    1504

Top użytkownicy w tym temacie

od 72' norma , rozmawiałem z Moim Dziadkiem to mi to powiedział że od 40 lat tak jest .Porażka.

He he, może taki stary nie jestem ale dziadek ma rację, jak nie od 40-stu to co najmniej 30-stu, tak szczerze to ja się czasami nie dziwię opiniom 20-sto czy 30-sto latków mówiących że "źle nie było" lub "nic się nie stało. Bo jak oni przez ten okres swojego życia widzieli ciągle to samo to co mają powiedzieć. Ale z drugiej strony nie ma co gloryfikować bo tak naprawdę my piłkarsko staliśmy wysoko tylko przez jakieś 12-15 lat. Ale tu nie chodzi nawet o kuszt piłkarski tylko o wolę walki i zaangażowanie i jak pisze Rikardo żelusie szacunku dla ludzi nie mają. Ludzie którzy często w swojej naiwności ostatnią kasę wydawali żeby ich zobaczyć, a oni mając wszystko na tacy ich olali. No dobra Dyzma zawalił, ale piłkarzyki też się nie popisały, ten system jest chory od podstaw od wieku juniora i szczerze jeśli tego nie rozwalimy i zbudujemy od nowa to nie łudźmy się że cokolwiek się u nas zmieni.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto następca? Skorża? Probierz? Fornalik? Czy Nowak? Ja stawiam na Nowaka

Znowu jakiś królik z kapelusza. kto to ku..wa jest?

Ja, przewrotnie, dalbym jeszcze popracowac Smudzie. Jesli wyciagnie wnioski z bladow, to beda z tego "ludzie". przynajmniej tegoroczne eliminacje moglby zrobic do MŚ. I wtedy decyzja zostaje, lub WON!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto następca? Skorża? Probierz? Fornalik? Czy Nowak? Ja stawiam na Nowaka

Znowu jakiś królik z kapelusza. kto to ku..wa jest?

Ja, przewrotnie, dalbym jeszcze popracowac Smudzie. Jesli wyciagnie wnioski z bladow, to beda z tego "ludzie". przynajmniej tegoroczne eliminacje moglby zrobic do MŚ. I wtedy decyzja zostaje, lub WON!

Z tego co słychać również większość kadry jest za tym żeby został SMuda ale generalnie dał ciała... Może warto dać mu jeszcze szanse choć tutaj sprawa jest już przesądzona i odejdzie z tego stannowiska.

Ciekawe czy Pan Lato będzie miał jaja...

Joanna Mucha: W PZPN potrzebne są duże zmiany - Euro 2012 - Euro 2012 w INTERIA.PL - Mistrzostwa Europy w piłce nożnej EURO 2012. Wyniki i terminy meczów, składy drużyn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiesz kto to jest Nowak??? Proszę Cię

---------- Post dopisany at 14:16 ---------- Poprzedni post napisany at 14:15 ----------

Kiedy się eliminacje do MŚ zaczynają??

Chyba wrzesień jak się nie mylę

---------- Post dopisany at 14:17 ---------- Poprzedni post napisany at 14:16 ----------

pl.m.wikipedia.org/wiki/Piotr_Nowak_(piłkarz)

---------- Post dopisany at 14:18 ---------- Poprzedni post napisany at 14:17 ----------

pl.m.wikipedia.org/wiki/Piotr_Nowak_(piłkarz)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiesz kto to jest Nowak??? Proszę Cię

---------- Post dopisany at 14:16 ---------- Poprzedni post napisany at 14:15 ----------

Kiedy się eliminacje do MŚ zaczynają??

Chyba wrzesień jak się nie mylę

---------- Post dopisany at 14:17 ---------- Poprzedni post napisany at 14:16 ----------

pl.m.wikipedia.org/wiki/Piotr_Nowak_(piłkarz)

---------- Post dopisany at 14:18 ---------- Poprzedni post napisany at 14:17 ----------

pl.m.wikipedia.org/wiki/Piotr_Nowak_(piłkarz)

Wiem o Nowaku tyle ze ostatnio go zwolnili bo mial bilans 12 meczy/2 wygrane:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w jednej z rozmów na TVN24 padło nazwisko Sven Gorana Erikssona

To z dwójki złego już wolę Smudę, ludzie nie podniecajmy się jakimiś futbolowymi odpadkami, takimi których już żaden poważny klub czy reprezentacja nie chcą i przychodzą do nas tylko żeby jeszcze dorobić na stare/chude lata. Nowak być może byłby dobry, tylko musimy sobie jasno powiedzieć obojętnie kto by nie był bez duuuużej reformy związku, struktury polskiego futbolu i zmiany sposobu myślenia naszych kopaczy nie da sobie rady. U nas na chwilę obecną to nawet Jezus by nie pomógł, niby Era była sponsorem tytularnym i "cuda się tam ponoć zdarzały", ale już jej nawet nie ma bo jest t-mobile:wink:. Szczerze to chciałbym żeby Smudy nie było, bo się wypalił i jak widzę głosy za nim przemawiające to mnie ciarki biorą, on już niczego więcej z reprezentacją nie osiagnie, to nie marna polska piłka klubowa gdzie mu się udawało i to nie zawsze. Ale z drugiej strony ktokolwiek go zastąpi to bez reformy i zmiany myślenia piłkarzy(wątpliwe), sobie nie poradzi może to smutne ale prawdziwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najpierw zacznijmy zarząd pzpn zmieniać, bo tam największe szopki się dzieją, a następnie zmieniajmy trenera i zawodników

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że Nowak byłby niezłą opcją i prowadził już reprezentację USA co prawda małolatów ale warsztat trenerski i rozeznanie w naszych piłkarzach ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jam osobiście nie jestem za zmianą trenera, przynajmiej jeszcze nie. wiadomo nie od razu Berlin zbudowano. Nowy trener oznacza nowe ustawienie, nowi zawodnicy, czyli zero zgrania. A do tego trzeba czasu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jam osobiście nie jestem za zmianą trenera, przynajmiej jeszcze nie. wiadomo nie od razu Berlin zbudowano. Nowy trener oznacza nowe ustawienie, nowi zawodnicy, czyli zero zgrania. A do tego trzeba czasu

kuzwa przeciez mial dwa lata!!! To ile wg. Ciebie powinien czasu dostac 10 lat???? Ten kretyn zamiast zgrywac chlopakow ktorzy beda grali to w wiekszosci sparingow wystawial pilkarzy ktorych "testowal" czy sie nadaja , wyszlo tak ze gral caly czas jedna niezgrana 11 , nie liczac Tytonia ale to kazdy wie jak bylo. Przeciez trzon zespolu to kazdy wiedzial jaki bedzie zamiast dawac chlopakom grac ze soba to nie , bylo szukanie reszty ktora pojechala tam w celach turystycznych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smuda to niestety trener z poprzedniej dekady, takie moje zdanie. Porządek w PZPNie to raz, dwa, zacisnąć pasa w pzpnie i postawić na dobrego zagranicznego trenera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogladacie mecz? co oni pier**la ci komentatorzy , przeciez przy tych wynikach chor , wloch i hiszp maja po 5 pkt , i chyba sie bilans liczy a przy tym wyniku chor ma jedna wiecej strzelona przy tylu samych straconych wiec nie czaje

---------- Post dopisany at 21:48 ---------- Poprzedni post napisany at 21:47 ----------

a oni twierdza ze wlochy wychodza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...