Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak słyszę te ustawienia taktyki,to mnie ściska. Przecież to jest tak prosta gra,że nawet jak by wszyscy razem za piłką biegli miel by szansę wygrać.

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 846,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Niemcy są głównym faworytem po tym co pokazali

Niemcy od początku mistrzostw są faworytem :wink:

Rasija również :naughty:

ja tam w Rosji nigdy nie widziałem faworyta :wink:

---------- Post dopisany at 22:53 ---------- Poprzedni post napisany at 22:52 ----------

Nie wiem co ludzi zachwyca w Hiszpańskiej piłce,nie podoba mi się to pykanie jeden do drugiego,aż do bramki :facepalm:

Pięknie grała kiedyś Holandia,dla tego wolał bym,żeby wygrali w tym roku Niemcy,bo ich futbol jest znacznie ciekawszy.

tak więc nieźle się dziś wynudzimy,chociaż kilka bramek może paść.

:thumbup1:

Opublikowano
Jak słyszę te ustawienia taktyki,to mnie ściska. Przecież to jest tak prosta gra,że nawet jak by wszyscy razem za piłką biegli miel by szansę wygrać.

:thumbup1:

Opublikowano

Tez chce żeby niemcy wygrali,bi gra przypominają Real:banan:

Opublikowano
Tez chce żeby niemcy wygrali,bi gra przypominają Real:banan:

:facepalm:

Opublikowano

No co?pięknie ich sie ogląda.tak samo w rpa,super gra.tylko mecz z hiszpania im nie wyszedł.

Opublikowano
  • Autor
Jak słyszę te ustawienia taktyki,to mnie ściska. Przecież to jest tak prosta gra,że nawet jak by wszyscy razem za piłką biegli miel by szansę wygrać.

Jakbyś miał odrobinę pojęcia o tym co piszesz to byś zupełnie inaczej gadał... No chyba że właśnie tak postrzegasz futbol - 20 kilku gości biega za szmacianką i nie wiesz co to odpowiednie ustawianie się czy gra bez piłki, no ale...

Teoria gry z jednym napastnikiem też jest ciekawa.... Większość drużyn na świecie tak gra i bramki jakoś padają. Ustawienie 3-4-3 to też typowe dla jednego napastnika :)

Opublikowano
Jak słyszę te ustawienia taktyki,to mnie ściska. Przecież to jest tak prosta gra,że nawet jak by wszyscy razem za piłką biegli miel by szansę wygrać.

Jakbyś miał odrobinę pojęcia o tym co piszesz to byś zupełnie inaczej gadał... No chyba że właśnie tak postrzegasz futbol - 20 kilku gości biega za szmacianką i nie wiesz co to odpowiednie ustawianie się czy gra bez piłki, no ale...

Teoria gry z jednym napastnikiem też jest ciekawa.... Większość drużyn na świecie tak gra i bramki jakoś padają. Ustawienie 3-4-3 to też typowe dla jednego napastnika :)

Pełna zgoda, widzę żę że dla kolegi Gili to nie ma różnicy pomiędzy 5-4-1 a 3-4-3 :facepalm:. Dodatkowo w ostatnim czasie podoba mi się u niektórych drużyn płynna zmiana ustawień taktycznych w trakcie meczów bez zmian zawodników i wyniku. Ciekawie wygląda kiedy wszystkie formacje zmieniają "kształt" w trakcie meczu, tylko z drugiej strony szkoda tej radosnej piłki lat 70-80-ych, którą zabiła wyrafinowana taktyka, ale cóz w sumie końcowy efekt/wynik jest najważniejszy.Osobiście od lat 80-ych z tego powodu właśnie jestem zafascynowany futbolem pld amerykańskim i Argentyną i mam nadzieję że za 2 lata zrobią mistrza, bo powoli widać ze wreszcie zaczynają być drużyną, w przeciwieństwie do poprzednich lat. Na euro mam nadzieję żę wygrają Niemcy(choć jakimś wielkim ich fanem nie jestem)

, którzy myślę że spotkają się z Hiszpanami, odkrywcze to pewno nie jest, ale jak będzie zobaczymy..........

Opublikowano
Jak słyszę te ustawienia taktyki,to mnie ściska. Przecież to jest tak prosta gra,że nawet jak by wszyscy razem za piłką biegli miel by szansę wygrać.

Jakbyś miał odrobinę pojęcia o tym co piszesz to byś zupełnie inaczej gadał... No chyba że właśnie tak postrzegasz futbol - 20 kilku gości biega za szmacianką i nie wiesz co to odpowiednie ustawianie się czy gra bez piłki, no ale...

Teoria gry z jednym napastnikiem też jest ciekawa.... Większość drużyn na świecie tak gra i bramki jakoś padają. Ustawienie 3-4-3 to też typowe dla jednego napastnika :)

Pewnie,że się zmienia,styl gry,a drużyny które grały ładnie,już są teraz cienkie.Ciekawe są statystyki,ile to wymieniono podań...blablabla...przyszłość,to emocje jak w pojedynku Kasparow kontra deep blue. Dawno temu grałem i strasznie mnie zniechęcało,to ciągłe opowiadanie,a tak,a srak,wychodziło z tego tyle,że wszyscy się kłócili w trakcie meczu,a osioł w bramce dostawał najzwyczajniej korkowcem w brzuch.

Opublikowano

A ja mam nadzieję,że germańcy dostaną od Angoli w półłfinale....

a wszystko zgarnie Hiszpania...

Opublikowano

Ja mam nadzieje, że w półfinale spotkają się Włosi z Niemcami i dokopią im jak 6 lat temu :decayed::wink::naughty::kox:

Opublikowano
Ja mam nadzieje, że w półfinale spotkają się Włosi z Niemcami i dokopią im jak 6 lat temu :decayed::wink::naughty::kox:

może być i z Włochami:whistling:

Opublikowano

Ja mam nadzieje że puchar zgarną szwabki. Hiszpania dosyć nudno gra... gdzie to grać bez napastnika :wink:

Opublikowano

Fany mecz się szykuje

Opublikowano

Jak na kwadransik to jest ciekawie :tonguemad:

Opublikowano

... kurcze nie wiem jak było w Polsce bo nie byłem jak nasi jeszcze grali w tych mistrzostwach , ale tu w UK u mnie w mieście to prawie każdy samochód jeździ z flagą na samochodzie , nie którzy to nawet mają pozakładane po cztery , po jednej na każde drzwi , po za tym wielkie flagi na maskach i dachach samochodów. Jak dzisiaj wjechałem na parking koło Tesco to normalnie laaaaaaaaaas flag

Opublikowano
:polew: tak pozbylismy sie tego chorubska,ale było bylo 4 flagi jeden szalik lusterka choinka zapachowa ala koszulki na zaglowki do tego na sobie koszulka w pl no i na tyle(dodam ze to opcja na jeden samochod) .Najwyrazniej przezuciło sie na was.
Opublikowano

Raczej stamtąd przyszło. Niemcy nawet na lidze tak się zachowują. Widziałem na Clopenburgu dom z dachówką ułożoną w barwy Werder Brema. :kox:

---------- Post dopisany at 21:33 ---------- Poprzedni post napisany at 21:28 ----------

Nie wiem czy ktoś słyszał,o imitowanych volkswagenach Bayern,Werder, edition. :grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.