Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wihu spija resztki z urodzin :wink:

PS. Rewanż zapowiada się obiecująco :naughty:

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 845,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
wihu spija resztki z urodzin :wink:

PS. Rewanż zapowiada się obiecująco :naughty:

grali jak bidy :facepalm: Mam nadzieje ,że w rewanżu zagrają jak na Barcelone przystało :wink:

Opublikowano

sędzia nawet nie kalosz, tylko upaprany w łajnie gumofilec. ale tak poza tym to milan grał lepiej

Opublikowano

W przeszłości też było kilka kontrowersyjnych decyzji na korzyść Barcelony :decayed::wink:. Teraz role się odwróciły.

Opublikowano
  • Autor

forza Milan :kox:

Opublikowano
W przeszłości też było kilka kontrowersyjnych decyzji na korzyść Barcelony :decayed::wink:. Teraz role się odwróciły.

Ciekawe jak to bedzie w rewanzu... w Barcelonie :doh:

Opublikowano

Mam nadzieję,że,to oznacza,że Wielki Milan powraca :kox:

Chociaż mając na uwadze,syndrom milanu,są w stanie przegrać drugi mecz nawet 4:0...:kwasny:

Opublikowano

odnosnie reki przy 1. bramce ...

Opublikowano
odnosnie reki przy 1. bramce ...

Właśnie miałem wrzucić, że nie było ręki :thumbup1:

Opublikowano
odnosnie reki przy 1. bramce ...

Właśnie miałem wrzucić, że nie było ręki :thumbup1:

na tvp info. ciągle mówią,że była :grin:

Opublikowano

Oczywiście, że ręki nie było no chyba że mowa o ręce gracza Blaugrany. Dobry wynik, fani Barcelony płaczą na sędziego.. Bezcenny widok :grin:

Opublikowano
  • Autor

Jeżeli chodzi o zagranie ręką to moim zdaniem takowego nie było. Gość nabity z metra przez zawodnika Barcy, który broni rękami przed własnym polem karnym... Bez przesady. Przywilej i gol prawidłowy.

Opublikowano

Byłem na tym meczu i mogę powiedzieć, że żadnej ręki tam nie było! Milan wygrał zasłużenie a Barcelona olewała ten mecz zupełnie. Obserwowałem dokładnie Messiego z wysokości trybun i jego zachowanie wzbudzało mieszane uczucia. NIe wiem czy to było widać w tv ale "na żywo" można było dostrzec jak Leo chodzi po boisku ze spuszczoną głową i w ogóle nie angażuje się w grę. Z punktu sportowego zawiodłem się strasznie ale atmosfera przed na i po meczu nadrobiła te minusy słabego widowiska piłkarskiego. Czekamy na rewanże. Mi osobiście marzy się wygrana Barcy 2-0 po czym dogrywka, karne i awans Blaugrany :decayed: ale o to będzie cieżko :wink:

Opublikowano

Polonia W. gra w fajnych koszulkach :kox:

Opublikowano
Polonia W. gra w fajnych koszulkach :kox:

Ale cyrk z kibicami Lechii odyebali. Żenada nadal trwa

Opublikowano
  • Autor

Co się stało ?

Opublikowano
Co się stało ?

nie zostali chyba wpuszczeni na stadion :thumbdown:

Opublikowano
  • Autor

Jak ja widzę jak te biedne i dziwne kluby kombinują to MASAKRA... Na każdym szczeblu rozgrywek jest jakaś patologia... Płika nożna dla kibiców !!! A kto nie ma waruków do przyjmowania zorganizowanych grup nie powinien otrzymywać licencji pod żadnym pozorem !

Opublikowano

Ale tu nie poszlo o warunki a o fakt, ze kilku osob nie bylo na liscie wyjazdowej

Sent from my LG-P700 using Tapatalk

Opublikowano
  • Autor

No to już problem po stronie kibiców z Gdańska niestety...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.