Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Piłka nożna


jarko

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Kamyk

    3556

  • stanley

    3169

  • jarko

    1724

  • akjam

    1504

Top użytkownicy w tym temacie

Co do tej zawodowej kariery tych 2 grajków, to ciekawe jest to, że grają w 5 lidze włoskiej i są zawodowcami? Tzn. żyją z piłki, z gry w 5 lidze?U nas grając w 5 lidze, musisz tyrać na budowie po 12 godz, żeby jakoś tam żyć.

Kompletna bzdura kolego... Nawet w A klasie mając jakieś nazwisko znane w regionie załapiesz sie do drużyny walczącej o awans gdzie spokojnie tysiaka zarobisz grając jako AMATOR ( bez treningów w tygodniu, w wekand jeden mecz )... Profesjonaliści z wyższych lig mają znacznie lepsze pieniądze...

Pisałem, z własnych obserwacji w moim powiecie. Jedynym źródłem utrzymania klubów jest kasa z budżetu gminy ok. 10 tys. na sezon co ledwo starcza na opłacenie sędziów i wyjazdów na mecz. Chłopcy, którzy prezentują dobry poziom jak na tutejszą "A" klasę chcąc dorobić do studiów muszą ścinać szparagi albo zrywać truskawki w Niemczech.

Zabił syna, bo Polska przegrała z Ukrainą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tej zawodowej kariery tych 2 grajków, to ciekawe jest to, że grają w 5 lidze włoskiej i są zawodowcami? Tzn. żyją z piłki, z gry w 5 lidze?U nas grając w 5 lidze, musisz tyrać na budowie po 12 godz, żeby jakoś tam żyć.

Kompletna bzdura kolego... Nawet w A klasie mając jakieś nazwisko znane w regionie załapiesz sie do drużyny walczącej o awans gdzie spokojnie tysiaka zarobisz grając jako AMATOR ( bez treningów w tygodniu, w wekand jeden mecz )... Profesjonaliści z wyższych lig mają znacznie lepsze pieniądze...

Pisałem, z własnych obserwacji w moim powiecie. Jedynym źródłem utrzymania klubów jest kasa z budżetu gminy ok. 10 tys. na sezon co ledwo starcza na opłacenie sędziów i wyjazdów na mecz. Chłopcy, którzy prezentują dobry poziom jak na tutejszą "A" klasę chcąc dorobić do studiów muszą ścinać szparagi albo zrywać truskawki w Niemczech.

Nie no jasne że zależy od regionu i gminy.. U Nas A klasa to jest siódma liga a kluby od gmin ( poza Krakowem ) dostają często po min. 100tyś. na sezon na działalność klubową. Wiadomo też że na tym poziomie rozgrywkowym to piłkę jako hobby powinno się traktować. No bo co taki "piłkarz" robi całymi dniami i za co ma brać konkretny hajs skoro w piłkę kopać porządnie nie potrafi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boże co robi Bayern :shock3:

Gdyby zagrali na 100% wpadłoby jeszcze kilka :kox:

Teraz pora na Juve :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurna no mam rebus

nie lubię latać po kanałach, a chyba jednak trochę trzeba będzie .....

wrrrrr:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bayern ty bestio .... a spierdzielił Pirlo, dacie wiarę ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Barca prowadzi 1:0 bramka L.M. po pięknej asyście Alvesa :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Barca prowadzi 1:0 bramka L.M. po pięknej asyście Alvesa :kox:

zgadza sie podanie mistrzostwo swiata :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem za Juve no ale nie oszukujmy sie to nasz pierwszy sezon w LM po 2 latach,wielu pilkarzy pierwszy raz gra w LM a Bayern to bardzo doswiadczony zespól w tych rozgrywkach i faworyt calej LM,moze przynajmniej zarzad Juve zobaczy ze potrzeba wzmocnic zespol jakas gwiazda ktora zrobi roznice

ogolnie nie wiem czemu Conte wystawia 3-osobowy blok obronny skoro Bayer gra i stwarza zagrozenie glownie skrzydlami :doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grają bardzo mocną 2 linią = 5 pomocników to nie w kij dmuchał, mają blokować skrzydła Bayernu

tyle że to nie takie proste

świetnie dzisiaj znowu gra Lahm z Robbenem, chociaż Holender jak zawsze cieniuje pod bramką

z drugiej strony podoba mi się Ribery, który w końcu od 25 min przestał się przewracać

całością naprawdę fajnie dowodzi Schwein, a mając Mandzukica w środku na szpicy, można nim nękać (facet dokupił płuca podobno...)

a nad całością świetnie czuwa Clattenburg

katalońskie gwiazdory za tą gwizdek-ciszę już by dookoła niego skakały z milion razy :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żeby na tym poziomie LM Ibra strzelał bramke z dwumetrowego spalonego to już jest żenada :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1-2 :) dla Barcy :)

---------- Post dopisany at 22:36 ---------- Poprzedni post napisany at 22:35 ----------

2-2 :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...