Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie jak dzisiaj obstawiacie mecz Portugalia - Szwecja? :mysli:

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 843,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Panowie jak dzisiaj obstawiacie mecz Portugalia - Szwecja? :mysli:

1-1

Opublikowano

A jak obstawiacie Naszych kopaczy?:wink:

Opublikowano
A jak obstawiacie Naszych kopaczy?:wink:

2-1 :decayed:

---------- Post dopisany at 19:29 ---------- Poprzedni post napisany at 19:23 ----------

U-21 dobrze ciśnie Maltę 5-0 w 70 min. kilku ciekawych grajków tam gra :thumbup1:

Opublikowano

TVP1 - Pier****ne łajzy. :facepalm:

Opublikowano

Przynajmniej od drugiej połowy można spokoinie oglądać Ukraina - Francja.

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Polaki nic się nie stało!!! :decayed::grin::kox::polew::doh::facepalm:

Opublikowano

Ukraina 2-0 w 83min z Francją :)

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

---------- Post dopisany at 22:37 ---------- Poprzedni post napisany at 22:29 ----------

Ukraina 2-0 w 83min z Francją :)

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Ale Ukraińcy mieli sytuację trzech na jednego, ale za słabe podanie, a mogło być 3-0. Koscielny czerwona :)

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

No to Nasi pokazali! :facepalm:

Opublikowano

W Europie jesteśmy nie do przeskoczenia już tylko dla San Marino, Andory, Liechtensteinu i Watykanu. :facepalm:

Opublikowano

Tego też nie jestem pewien. :naughty::grin:

Opublikowano

Ja na miejscu Nawałki posadził bym w meczu z Irlandią lewego na ławce, i zrobił coś z tą nieogarniętą obroną :facepalm:

Opublikowano

Ja na wspinaczke integracyjna bym ich jeszcze raz wyslal i podwyzki dal :facepalm:

A Nawałka, no coz ktos musi oberwac za tych gamoni...

Opublikowano

No zawsze trener oberwie, ale z drugiej strony to jest pierwszy mecz Nawałki więc chłop będzie uczył się na błędach i może w końcu stworzy drużynę marzeń :wink:

Opublikowano

Po tym co widziałem w piątek trudno jest mi uwierzyć w to, że Nawałce uda się stworzyć dobry zespół. We wtorek przynajmniej nie będę miał wątpliwości co oglądać: czy Polska-Irlandia czy Holandia-Kolumbia czy Szwecja-Portugalia :)

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

:decayed:

Trzeba było zatrudnić zagranicznego szkoleniowca, a nie kolejnego Polaka...

Ostatni raz Polska dobrze grała za czasów Beenhakkera :kox::naughty:

Spokojnie Polska mogła wygrać 5:1 z Portugalią :).

Opublikowano
Po tym co widziałem w piątek trudno jest mi uwierzyć w to, że Nawałce uda się stworzyć dobry zespół. We wtorek przynajmniej nie będę miał wątpliwości co oglądać: czy Polska-Irlandia czy Holandia-Kolumbia czy Szwecja-Portugalia :)

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Zanim wypłynie hejt po Nawałce proponuje zobaczyć wyniki Leo w pierwszych jego meczach po objęciu repry

0:2 z Danią

1:3 z Finlandią

1:1 z Serbią

pierwszym wygranym meczem było wymęczone 1:0 z Kazachstanem

Dajmy facetowi popracować czyt. wyselekcjonować z 40mln kraju 25 grajków na miarę reprezantacji + kilka kontrolnych spotkań. Ja osobiście wierzę, że tym razem coś z tego będzie, bo jak nie teraz to kiedy?

Opublikowano

Obym się mylił, ale ja nie wierzę, że Nawałka sobie poradzi....

W sumie oprócz udanej ostatnio przygody z Górnikiem, wcześniej nic facet nie pokazał....Wszędzie średnio sobie radził albo w ogóle...

Będzie to samo co z Waldkiem.... Ale jak napisałem na wstępie: obym się mylił :wink:

Opublikowano

Do trenera nic nie mam. Chodzi o kopaczy, którzy nie potrafią trafić w piłkę, uderzyc celnie na bramkę, przyjąć i rozegrac pod presją, wysunąc się na pozycję, a nie czekac aż piłka sama do nich trafi. Większość gra asekuracyjnie bez jakiejkolwiek wyobraźni.

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.