Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam nadzieję, że Irlandczycy u siebie rozbiją L jakieś 3:0. Im chyba naprawdę jest potrzbne osiągnięcie totalnego dna, od którego będą mogli próbować się odbić.

Wysłane batonikiem Kitkat

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 843,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

w takim Urugwaju w calym kraju jest nie całe 3.5 mil ludzi a u nas 38 mil i nie ma kogo wybrac do w miare rozsadnej gry :grin:

Opublikowano
Mam nadzieję, że Irlandczycy u siebie rozbiją L jakieś 3:0. Im chyba naprawdę jest potrzbne osiągnięcie totalnego dna, od którego będą mogli próbować się odbić.

Wysłane batonikiem Kitkat

Totalne dno zostalo osiagniete.....:facepalm:

Opublikowano
Po mistrzostwach świata patrząc na taki mecz to jak bym poszedł dzieci na podwórku pooglądać :polew:

:polew:

Opublikowano

kur.... :jerk:

Opublikowano

1_srcw_640_srch_2000_dstw_640_dsth_2000.jpg

:grin::grin::grin:

Opublikowano

Po dzisiejszych wynikach LE... (Lech Ruch i Zawisza) wydaje mi sie ze jestesmy jeszcze glebiej niz na dnie... mul.... duzo mulu:shock3:

Opublikowano
Po dzisiejszych wynikach LE... (Lech Ruch i Zawisza) wydaje mi sie ze jestesmy jeszcze glebiej niz na dnie... mul.... duzo mulu:shock3:
dlatego wszystkie mecze z naszymi trampkarzami powinny byc pay per view żeby przypadkiem nie włączyc kanału z tymi patałachami :decayed:
Opublikowano
:decayed::decayed:
Opublikowano
Po dzisiejszych wynikach LE... (Lech Ruch i Zawisza) wydaje mi sie ze jestesmy jeszcze glebiej niz na dnie... mul.... duzo mulu:shock3:
dlatego wszystkie mecze z naszymi trampkarzami powinny byc pay per view żeby przypadkiem nie włączyc kanału z tymi patałachami :decayed:

Wydaje mi sie ze nie powinnismy obrazac tramkarzy. Oni graja sercem, zaangazowaniem.... nie tak jak pseudo kopacze. Kilka lat temu to bylo nie do pomyslenia zeby walczyc z druzyna z Lichtensteinu jak rowny z rownym:naughty:

Z wszystkich druzyn najlepiej zaprezentowala sie... Zawisza mimo porazki

Opublikowano

Ale o so hozi?

Na komunie sami kupujemy laptopy czy skutery zamiast rower czy piłkę. Sportowcy na drzewach nie rosną niestety.

Opublikowano

Polska piłka sięgnęła takiego dna, że meczą się z klubami z krajów takich jak Estonia, Irlandia czy Liechtenstein..., a nawet przegrywają...

WSTYD to mało powiedziane, KOMPROMITACJA już lepiej, ale to za mało...

Panowie jak tam wrażenia po zakończonych niedawno MŚ 2014 w Brazylii i zderzenie z polskim futbolem? :decayed::kox:

Ja już kur nie wiem o co chodzi... Jeszcze 3 lata temu Wisła Kraków, Lech Poznań i Legia Warszawa całkiem dobrze sobie radziły na europejskich boiskach, a teraz to kur... NO COMMENT

Opublikowano

a skoro został wywołane mistrzostwa ....

(zwróćcie uwagę na podkład muzyczny :wink:)

Opublikowano

No i ruszyly prawdziwe emocje... ekstraklapa:decayed::naughty:

Opublikowano
Ale o so hozi?

Na komunie sami kupujemy laptopy czy skutery zamiast rower czy piłkę. Sportowcy na drzewach nie rosną niestety.

Kurczę masz racje, córka znajomego w duisburgu miała w tym roku komunie to dostała od rodziny książki encyklopedie itp łańcuszek, i żadnych laptopów telefonów nic tylko kasy dużo którą przeznaczyli na lokatę. Dodam, ze to niemiecka rodzina nie Polska. :)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Legia wp***dol z beniaminkiem i gdzie oni sie chca dostac do LM :polew:

Opublikowano

wlasnie szukalem pomyslu na dzisiejszy wieczor

i juz wiem

obejrze triumf Legii w kwalifikacjach do Ligi Mistrzow

jak myslicie, dobry plan ?

:decayed:

Opublikowano
wlasnie szukalem pomyslu na dzisiejszy wieczor

i juz wiem

obejrze triumf Legii w kwalifikacjach do Ligi Mistrzow

jak myslicie, dobry plan ?

:decayed:

Triumf?:decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.