Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Teraz dopiero włączyłem i wygrywają? :decayed: Sagan widze do zmiany chyba się szykuje...

Kamyk oglądasz od początku? High Level? Polot i technika... :decayed::naughty:

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 844,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Legii dopisało szczęście... ale to dobrze :)

Pierwsza połówka raczej dla L, druga to już chaotyczne ataki turasów ;)

Opublikowano

W pierwszej połowie nieźle grali. W drugiej opadli z sił, a Berg zamiast wcześnie dokonać zmian to zwlekał do doliczonego czasu gry :/. Najważniejsze, że zrewanżowali się Turasom za ubiegły rok !

Opublikowano

Legii dopisało szczęście... ale to dobrze :)

Pierwsza połówka raczej dla L, druga to już chaotyczne ataki turasów ;)

DObrze, że z nich nic nie wpadło bo okazje mieli...

W pierwszej połowie nieźle grali. W drugiej opadli z sił, a Berg zamiast wcześnie dokonać zmian to zwlekał do doliczonego czasu gry :/. Najważniejsze, że zrewanżowali się Turasom za ubiegły rok !

Dokładnie! Zmiany wcześniej powinny być to i by bez czerwa się może obyło. :wink4:

Opublikowano

Wisła Kraków... :facepalm: .

Ciekaw jestem co pokaże Juventus z Romą :decayed:

Opublikowano

Wisła Kraków... :facepalm: .

Ciekaw jestem co pokaże Juventus z Romą :decayed:

Jaga w formie :D ... Nie widzę innej możliwości niż zwycięstwo Juve u siebie !

Dziś Valencia - Atletico, Górnik - Ruch ! :)

Mega szpile dopiero jutro :D

Opublikowano

Wisła Kraków... :facepalm: .

Ciekaw jestem co pokaże Juventus z Romą :decayed:

Jaga w formie :D ... Nie widzę innej możliwości niż zwycięstwo Juve u siebie !

Dziś Valencia - Atletico, Górnik - Ruch ! :)

Mega szpile dopiero jutro :D

a raczej Ruch Górnik :wink:

Ja już bilet kupiłem 3 tyg temu żeby czasem nie brakło :decayed:

sektor gości już przygotowany :decayed:

1555412_262372210553267_1705871072556133

Opublikowano

Valencia leje sratletiko :-) już 3:0 a mamy 20 min :-)

Opublikowano

:facepalm: brak mi słów

Edytowane przez stanley

Opublikowano

No właśnie...

Opublikowano

:facepalm: brak mi słów

źle obstawiłeś?? :decayed:

Opublikowano

Derby dla Gornika :)

Sent from my LG-P700 using Tapatalk

Opublikowano

:facepalm: brak mi słów

źle obstawiłeś?? :decayed:

poziom tego widowiska to dno :facepalm:

Opublikowano

Ciężko oglądało się ten szpil. NIe wiem czy ktoś z Was koledzy oglądał Jaga - Podbeskidzie w poniedziałek, ale to był mecz na bardzo wysokim poziomie: dużo sytuacji, ładne gole i na końcu asysta Zajaca he he :D - w sumie to więcej się działo niż w meczu Chelsea - Arsenal.

Juve - Roma 3:2 (2:2) - Pierwsza połowa niesamowita - sędzia szalał na boisku. Rudi Garcia wylądował na trybunach :D Faulu na Pogbie przy rzucie karnym numer 3 nie było, ale to już nie mój problem tylko sędziego :D W drugiej połowie Morata niepotrzebnie wdał się w przepychanki z Manolasem :) Szkoda, że wyleciał bo zrobił więcej w 5 minut niż Llorente zanim zszedł.

Bramka Leo :kox:

https://www.youtube.com/watch?v=hvzySFzGWUQ

Opublikowano

Ciężko oglądało się ten szpil. NIe wiem czy ktoś z Was koledzy oglądał Jaga - Podbeskidzie w poniedziałek, ale to był mecz na bardzo wysokim poziomie: dużo sytuacji, ładne gole i na końcu asysta Zajaca he he :D - w sumie to więcej się działo niż w meczu Chelsea - Arsenal.

Juve - Roma 3:2 (2:2) - Pierwsza połowa niesamowita - sędzia szalał na boisku. Rudi Garcia wylądował na trybunach :D Faulu na Pogbie przy rzucie karnym numer 3 nie było, ale to już nie mój problem tylko sędziego :D W drugiej połowie Morata niepotrzebnie wdał się w przepychanki z Manolasem :) Szkoda, że wyleciał bo zrobił więcej w 5 minut niż Llorente zanim zszedł.

Bramka Leo :kox:

https://www.youtube.com/watch?v=hvzySFzGWUQ

Bardzo dobry mecz. Praktycznie cały mecz coś się działo :hi::decayed:

Panowie jaki obstawiacie wynik jutrzejszego meczu El. ME 2016 Polska vs Niemcy? :decayed:

Ja 2:1 dla Naszych Orłów

Opublikowano

Będę się cieszył jak bedzie remis.

Opublikowano

Parę razy reprezentacja pokazała, że z silnym przeciwnikiem grali może nie na wyrównanym poziomie, ale dużo nie odstawali, więc może i dzisiaj zaprezentują się z tej lepszej strony ;)

Opublikowano

Ja myślę optymistycznie i myślę że dzisiaj nasza reprezentacja zagra wyrównany mecz i postawi helmutom wysoko poprzeczkę .... :naughty:

Opublikowano

Narazie niech zaczną stawiać poprzeczkę Czechom czy Chorwacji. :D

Opublikowano

qurrrrr.... nie wierzę :kox::kox::kox::kox::kox::kox:


trzeba pamietac ze fryce walcza do konca


MATKO BOSKA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

OCZOM NIE WIERZĘ :kox::kox::kox::kox::kox::kox::kox::kox::kox::kox::kox::kox::kox::kox::kox::kox::kox::kox::kox::kox::kox::kox::kox::kox::kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.