Piłka nożna

jarko

Kaka to był geniusz. Taka łatwość, ale też gdy miał piłkę przy nodze to jakoś elegancję się czuło.

Szkoda.ze w Realu nic w sumie nie pokazał.

Ale na pewno jeden z najlepszych piłkarzy Milanu i na świecie .

Tego strzału długo nikt nie powtórzy, a do tego nie był na żadnych hormonalnch.

Edytowane przez A4_Raf

• Odpowiedzi 23.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

• Kamyk

• stanley

• jarko

• akjam

Top użytkownicy w tym temacie

Ufffff

Już po - lekko zwariowane miasto. Jutro napiszę i wrzucę parę fotek

Ufffff

Już po - lekko zwariowane miasto. Jutro napiszę i wrzucę parę fotek

no to czekamy :naughty:

Szkoda.ze w Realu nic w sumie nie pokazał.

Ale na pewno jeden z najlepszych piłkarzy Milanu i na świecie .

Tego strzału długo nikt nie powtórzy, a do tego nie był na żadnych hormonalnch.

gol messiego to jest pikuś przy tym

w tej bramce nie ma nic nadzwyczajnego. Raczej o okiwanie obroncow ci chodzi. Faktycznie ladnie ich zrobil. Ale messi takich akcji mial tysiace i to duzo lepszych. Niejednokrotnie przebiegal cale boisko i osmieszał obrone. A co do najladniejszych bramek to bezkonkurencyjny jest Zlatan i jego bramka przewrotką z prawie polowy boiska.

Oglądam ligę hiszpańska i kurcze jakis nie kojarzę zeby podobnie ośmieszył trzech na raz :) jak znajdziesz link to wrzuć

Wysłane z Nokia 6310i za pomocą Tapatalk

Przez Napoli wczorajszy zakład poszedł sie dymać,Włoska piłka to dno i metr mułu.

LG G Flex 2

pierwszy z brzegu, a tak na marginesie to fajne porównanie dwoch geniuszy argentynskiej pilki , messiego i maradony , obaj przeprowadzili łudząco podobny rajd osmieszając przy tym po kilku zawodników i bramkarza.

Tu jeszcze z lepszej kamery

I jeszcze gol zlatana. Ten jest bezkonkurencyjny jesli chodzi o ekwilibrystyczne bramki

Prawie połowy boiska ?

Faktycznie prawie robi różnicę. Przecież tam ledwo połowa połowy boiska była :)

To już Citko lepiej Atletico strzelił ;)

Ale te ruskie to piją ... ale na lotnisku ?

Jak bylem w Turcji to ruskie do śniadania smirnoffa ze szklanek pili :wink:

Prawie połowy boiska ?

Faktycznie prawie robi różnicę. Przecież tam ledwo połowa połowy boiska była :)

To już Citko lepiej Atletico strzelił ;)

no faktycznie Citko to wirtuoz pilkarski :lol: zlatan mu do pięt nie dosięga :wink:

Zgoda. Tyle że jak tu przesadzisz to zostaniesz na terminalu :-)

Wiedziałem, ze to wkleisz :P sie podniecają tym rajdem a jak tu przyjmuje piłkę to nikt nie pamięta :)

Wysłane z Nokia 6310i za pomocą Tapatalk

Heh podałem jedną konkretną sytuację Citki a Ty od razu wysnuwasz teorie, ze dla mnie Citko to piłkarskie guru :P PEACE :decayed:

Rzeczywiście trafne porównanie, Messi w meczu z Getafe i Kaka w meczu z ManU jest co porównywać. To że Messi ma przebłyski geniuszu to ok, ale przytoczę pewną prawidłowość. Xavi i Iniesta byli w formie (2-3 lata temu) Messi brylował, gole rajdy, super akcje itp. Zniknęła forma Xaviego i Iniesty (labo raczej latka poleciały) i tak jak chociażby w zeszłym sezonie czy 2 lata temu kompletna klapa. Teraz znowu ma z kim pograć Ney i Suarez (dzięki temu ma więcej swobody) i są efekty. W zeszłym roku Ronaldo też wszystkich kasował (cała drużyna była w formie) a dzisiaj każdy widzi

Mówiąc o Ricardo miałem na myśli jego strzały... Naprawdę to trzeba tłumaczyć. Wpiszcie na yt Kaka top scores i podziwiajcie klasę. tak pięknych strzałów nikt z obecnie najlepszych nie prezentuje.

Szymeniu bardzo trafny koment. Zgadzam sie prawie w 100 procentach tylko nie pasuje mi to ze piszesz ze messi gra dobrze tylko wtedy gdy inni sa w formie. Tak jak pisalem wczesniej messi jak zwykly czlowiek gra raz lepiej raz gorzej. W ostatnim gran derbi np gral fatalnie, nie bylo go widac na boisku alebarca wygrala bo ujawnil sie geniusz suareza. A teraz widac bylo jak na dloni ze chlopak załapał forme, byl widoczny w kazdej akcji. To on kreowal gre druzyny . Wszystkie pilki musialy przejsc przez niego. I widac bylo jaki jest zdeterminowany. Tak naprawde messi gdy jest w formie to jest nie do zatrzymania a barcelona bez messiego gralaby pewnie w środku tabeli podejrzewam. Nie jest to tak jak w przypadku realu ze oni nawet bez ronaldo wygrywają, dla barcelony messi to jest najwazniejsze ogniwo.

Aha i zebyscie nie mowili ze sie zachwycam tą akcją z getafe to rzucam link jak messi skompromitował całą obrone realu madryt i casillassa przy okazji, czyli najlepszych obronców swiata i bramkarza mistrzow swiata i europy. Wiem ze kazdy ma swoje sympatie itp i nikogo na sile nie przekonam ale mysle ze nalezy sie messiemu szacun bo zwyklym grajkiem to on nie jest. A jego rekordy które itak napewno jeszcze wyśrubuje bo jest jeszcze młody mówią za siebie.

Edytowane przez exportsubripp