Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak bylem w Turcji to ruskie do śniadania smirnoffa ze szklanek pili :wink:

Prawie połowy boiska ?

Faktycznie prawie robi różnicę. Przecież tam ledwo połowa połowy boiska była :)

To już Citko lepiej Atletico strzelił ;)

no faktycznie Citko to wirtuoz pilkarski :lol: zlatan mu do pięt nie dosięga :wink:
  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 842,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Zgoda. Tyle że jak tu przesadzisz to zostaniesz na terminalu :-)

Opublikowano

Wiedziałem, ze to wkleisz :P sie podniecają tym rajdem a jak tu przyjmuje piłkę to nikt nie pamięta :)

Wysłane z Nokia 6310i za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Heh podałem jedną konkretną sytuację Citki a Ty od razu wysnuwasz teorie, ze dla mnie Citko to piłkarskie guru :P PEACE :decayed:

Opublikowano

Rzeczywiście trafne porównanie, Messi w meczu z Getafe i Kaka w meczu z ManU jest co porównywać. To że Messi ma przebłyski geniuszu to ok, ale przytoczę pewną prawidłowość. Xavi i Iniesta byli w formie (2-3 lata temu) Messi brylował, gole rajdy, super akcje itp. Zniknęła forma Xaviego i Iniesty (labo raczej latka poleciały) i tak jak chociażby w zeszłym sezonie czy 2 lata temu kompletna klapa. Teraz znowu ma z kim pograć Ney i Suarez (dzięki temu ma więcej swobody) i są efekty. W zeszłym roku Ronaldo też wszystkich kasował (cała drużyna była w formie) a dzisiaj każdy widzi

Opublikowano

Mówiąc o Ricardo miałem na myśli jego strzały... Naprawdę to trzeba tłumaczyć. Wpiszcie na yt Kaka top scores i podziwiajcie klasę. tak pięknych strzałów nikt z obecnie najlepszych nie prezentuje.

Opublikowano

Szymeniu bardzo trafny koment. Zgadzam sie prawie w 100 procentach tylko nie pasuje mi to ze piszesz ze messi gra dobrze tylko wtedy gdy inni sa w formie. Tak jak pisalem wczesniej messi jak zwykly czlowiek gra raz lepiej raz gorzej. W ostatnim gran derbi np gral fatalnie, nie bylo go widac na boisku alebarca wygrala bo ujawnil sie geniusz suareza. A teraz widac bylo jak na dloni ze chlopak załapał forme, byl widoczny w kazdej akcji. To on kreowal gre druzyny . Wszystkie pilki musialy przejsc przez niego. I widac bylo jaki jest zdeterminowany. Tak naprawde messi gdy jest w formie to jest nie do zatrzymania a barcelona bez messiego gralaby pewnie w środku tabeli podejrzewam. Nie jest to tak jak w przypadku realu ze oni nawet bez ronaldo wygrywają, dla barcelony messi to jest najwazniejsze ogniwo.

Opublikowano

Widzieli bramki z meczu Korona - Ruch ? :naughty:

Opublikowano

Aha i zebyscie nie mowili ze sie zachwycam tą akcją z getafe to rzucam link jak messi skompromitował całą obrone realu madryt i casillassa przy okazji, czyli najlepszych obronców swiata i bramkarza mistrzow swiata i europy. Wiem ze kazdy ma swoje sympatie itp i nikogo na sile nie przekonam ale mysle ze nalezy sie messiemu szacun bo zwyklym grajkiem to on nie jest. A jego rekordy które itak napewno jeszcze wyśrubuje bo jest jeszcze młody mówią za siebie.

http://m.youtube.com/watch?v=LT9H0-hm9u4

Edytowane przez exportsubripp

Opublikowano

No dokładnie jest grajkiem na hormonach

Opublikowano

Messi to ma chyba wspólne DNA z Maradonną :)

Na miejscu Leo to bym sprawdził czy aby boski Diego nie jest jego ojcem :decayed:

Apropos fajnych bramek, jako fan ligi angielskiej zapodaję dwa moje klasyki:

- rajd Giggsa

- woleje Rudego ( tutaj mała kompilacja) facet miał młotek w nodze :kox:

https://www.youtube.com/watch?v=uzvKfNOkhjI

Opublikowano

No dokładnie jest grajkiem na hormonach

Jakbym czytał komentarze na onecie :wink:

dopisz jeszcze że tupolewa to ruscy strącili.

Edytowane przez exportsubripp

Opublikowano

[emoji14]olew:

Opublikowano

Messi to ma chyba wspólne DNA z Maradonną :)

Na miejscu Leo to bym sprawdził czy aby boski Diego nie jest jego ojcem :decayed:

Apropos fajnych bramek, jako fan ligi angielskiej zapodaję dwa moje klasyki:

- rajd Giggsa

- woleje Rudego ( tutaj mała kompilacja) facet miał młotek w nodze :kox:

https://www.youtube.com/watch?v=uzvKfNOkhjI

MU z czasów, które mam nadzieję jeszcze nadejdą... "Solsza " i Giggs z najlepszych czasów jak Bayern M.

powiezli w finale LM. ;-)

Opublikowano

jestem tego pewny :wink:

Opublikowano

więc zanim poszliśmy na ......

397f4a93711bf681gen.jpg

... to najpierw żeby coś zjeść odwiedziliśmy .....

6d2a4cef7dbb3a00gen.jpg

:decayed:

Opublikowano

Valencia :kox:

Opublikowano

Bienek bedzie niepocieszony :decayed:

Opublikowano

Bez komentarza w ogóle

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.