Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Piłka nożna


jarko

Rekomendowane odpowiedzi

a gdzie Hutnik :?: :mysli:

Zaczynamy od kompletnego zera. Nie jesteśmy żadnymi spadkobiercami dawnego SSA. Łączą Nas tylko barwy, nazwa i miejsce rozgrywania spotkań ( stadion miejski "estadio Suche Stawy" ). IV liga to spory ukłon dla Nas od MZPN, mieliśmy zaczynać od C klasy ( wówczas realny byłby transfer stanleya :decayed: ). W pierwszym roku Naszej działalności nie gralismy w pucharach, teraz ma być debiut i mają to poważnie potraktować. Zagramy od najniższego szczebla podobno dopiero z końcem jesieni. Na Zawiszę trafimy jak dobrze liczę dopiero za dwa lata :gwizdanie: Także Osuch ma jeszcze trochę czasu żeby tą dobrą drużynę zbudować :naughty: :naughty: :naughty:

:polew:

ale to grałbym dwa szczebelki niżej :gwizdanie: chyba, że mieliście perspektywiczny team i grille po meczach :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Kamyk

    3556

  • stanley

    3169

  • jarko

    1724

  • akjam

    1504

Top użytkownicy w tym temacie

Grill, kiełbaski, browarek co meczyk u Nas to standard :naughty: :naughty: :naughty:

A team u Nas to ma spore aspiracje i chyba jak mało kto na tym szczeblu perspektywy ( jak Nam obiekty oddadzą to mają reaaktywować bar w budynku klubowym - browarek przez cały tydzień :kox: ) :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grill, kiełbaski, browarek co meczyk u Nas to standard :naughty: :naughty: :naughty:

A team u Nas to ma spore aspiracje i chyba jak mało kto na tym szczeblu perspektywy ( jak Nam obiekty oddadzą to mają reaaktywować bar w budynku klubowym - browarek przez cały tydzień :kox: ) :decayed:

atmosfera w zespole jest najważnieszja

pamiętam jak na inauguracje rozgrywek A-klasy zlaliśmy II zespół GKSu Katowice :kox: później była passa 7 wygranych meczów z rzędu i do końca rozgrywek tylko jedna porażka :kox:

Brakowało tylko jednego miejsca, żeby dostać się do okręgówki, choć pewnie i tak byśmy w niej nie grali z powodu braku kasy :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My po 7 pierwszych kolejkach mieliśmy jeden punkt, ostatnie miejsce i 300 osób co wyjazd :kox:

za***isty kopniak na start dla kibiców, a przedewszystkim młodych piłkarzy ( 19,6 średnia wieku drużyny w ostatnim meczu, w innych podobnie ).

Chyba wiesz jak za***iście cieszy to co udało Nam się osiągnąć mimo braku awansu.

Atmosfera jest za***ista i powie Ci to każdy kto chociaż raz przyjdzie na mecz :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Gazecie Polskiej jest dodatek - film dokumentalny "Kibol"

Cena 6.90zł

Poruszana jest m.in. "prowokacja bydgoska", i tak jak kiedyś rozmawialiśmy o tym, bodajże @makaveli mnie zbeształ że stadion w Bydgoszczy idelanie sie nadaje na takie mecze jak PP bo jakieś tam modernizacje przechodził.

Tu jest potwierdzenie że niestety ale tak nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -makaveli-

Trzeba by było przeszukać z 20 stron do tyłu :tongue4:

pamiętam pamiętam :naughty:
Radni zgodzili się by zagwarantować ponad 10 milionów zł na współpracę promocyjną ze spółką WKS Zawisza.
:gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

80 min Franek łowca bramek i 1-0 dla Jagi :good:

Nie widzę rewanżu zbyt kolorowo

Nie stracili bramki u siebie a jedną strzelili, martwi to że ponad połowę meczu grali w przewadze jednego zawodnika i tylko jedną bramkę strzelili ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -makaveli-

Donald "matoł" Tusk & Komenda Główna Policji chcą zamknąć stadiony Ekstraklasy,I i II ligi dla kibiców gości w rundzie jesiennej :wallbash:

Piłka nożna dla kibiców!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

BTW-1 Jaga wygrała, a zwycięzców się nie sądzi :cool1:

BTW-2 film "Kibol" szczerze polecam :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To Jaga dzisiaj już grała :?: :mysli:

edycja Dopisany: 30 Czerwiec 2011, 23:49

Oficjalna Nazwa »

Hutnik Kraków

Data założenia »

21.03.1950

Równo 30 lat później ja się urodziłem :naughty:

Tego samego dnia i roku co ja urodził się również Ronaldinho...

Kutfa, ależ piękna data. Czuję się jak wybraniec - The ONE :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Równo 30 lat później ja się urodziłem :naughty:

Tego samego dnia i roku co ja urodził się również Ronaldinho...

Kutfa, ależ piękna data. Czuję się jak wybraniec - The ONE :kox: :kox: :kox:

:kox::decayed: :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -makaveli-

Bo sie nie znasz mosku :decayed:

i nie chce się znać....kiedyś wolałem dostać 1 z w-f w szkole zamiast grać w kosza

a i tak miałem zawsze 5 lub 6 na koniec bo grałem w klubie w piłke i biegałem na zawodach międzyszkolnych :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...