Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Piłka nożna


jarko

Rekomendowane odpowiedzi

Wisła przegrała z Polonią... 0:1. Twente w środę... :gwizdanie:

nie wiem jak wyglądała I połowa, ale patrząc na II połówkę stwierdzam, że Polonia była lepsza :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Kamyk

    3556

  • stanley

    3169

  • jarko

    1724

  • akjam

    1504

Top użytkownicy w tym temacie

Wisła przegrała z Polonią... 0:1. Twente w środę... :gwizdanie:

nie wiem jak wyglądała I połowa, ale patrząc na II połówkę stwierdzam, że Polonia była lepsza :wink4:

A ja widziałem I połowę i też mi się wydaje, że delikatnie Polonia była lepsza więc wychodzi na to, że wygrała zasłużenie. :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem... Wisła też miała swoje okazje, Polonia może była lepiej zorganizowana ale aż takich okazji nie miała żeby zasłużenie wygrać, poza tym nie wiem jak może sie podobać gra Polonii jak za każdym razem jak coś sie działo to oni przerywali gre ostrym faulem.

W dodatku wypadek Pajlica i czerwona kartka diaza myśle że ustawiła mecz.

Dziwne było też zachowanie sędziego, który doliczył 6 minut do 1 połowy, odgwizdał rzut rożny i nie dał go wykonać, a była minuta 5:50. Dziwne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem... Wisła też miała swoje okazje, Polonia może była lepiej zorganizowana ale aż takich okazji nie miała żeby zasłużenie wygrać, poza tym nie wiem jak może sie podobać gra Polonii jak za każdym razem jak coś sie działo to oni przerywali gre ostrym faulem.

W dodatku wypadek Pajlica i czerwona kartka diaza myśle że ustawiła mecz.

Dziwne było też zachowanie sędziego, który doliczył 6 minut do 1 połowy, odgwizdał rzut rożny i nie dał go wykonać, a była minuta 5:50. Dziwne...

Ja nie powiedziałem, że gra Polonii się podobała. Mieli delikatną przewagę w pierwszej połowie i lepiej byłą zorganizowana jak sam mówisz. Drugą połówkę Stanley określił też jako lepszą dla Polonii więc wg mnie zasłużenie wygrała. Co do zachowania sędziego to doliczył minuty po starciu o którym mówisz a skończył przed równo z doliczonym czasem co potwierdzili po meczu piłkarze Wisły. :cool1: I jak sami powiedzieli sami sobie są winni przegranego meczu. :wink4: Żeby była jasność mecz oceniam obiektywnie bo nie jestem ani kibicem WIsły ani Polonii. :cool1:

Ruch ładnie młóci Koronę ... 3-0 Zieńczuk hat-trick a tu 36min.

:kox::good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podniecacie sie jaki to real teraz mocny a zauwazyl ktos z "fanow" ze nie grali jeszcze z naprawde mocna druzyna? no chyba nie nazwie sie tak Lyon czy Ajax? :gwizdanie: Valencia byla bliska remisu,dopiero dzisiaj wyjdzie jak real jest mocny jezeli wygraja zdecydowanie to bedzie oznaczac ze sa mocni,nie ma co sie sugerowac liga hiszpanska gdzie jest real i barca a reszta przy nich gra jak by byla z drugiej ligi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na jakim kanale będzie można obejrzeć GD oprócz BarcaTV? :decayed:

C+ :)

No to zostaje mi net :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podniecacie sie jaki to real teraz mocny a zauwazyl ktos z "fanow" ze nie grali jeszcze z naprawde mocna druzyna? no chyba nie nazwie sie tak Lyon czy Ajax? :gwizdanie: Valencia byla bliska remisu,dopiero dzisiaj wyjdzie jak real jest mocny jezeli wygraja zdecydowanie to bedzie oznaczac ze sa mocni,nie ma co sie sugerowac liga hiszpanska gdzie jest real i barca a reszta przy nich gra jak by byla z drugiej ligi

osobiście się nie podniecam :)

natomiast twierdzę, że jest mocny. każda formacja jest naprawdę świetnie zestawiona, a do tego ma bardzo dobrych zmienników. sami zawodnicy, grający w zespołach narodowych, to czołowi i podstawowi gracze, może za wyjątkiem Kaki. a sam RM nabrał totalnie innego wyrazu od czasu przyjścia przede wszystkim zawodników środka pola - nie sposób nie zauważyć, jak wiele wnieśli choćby Oezil i Khedira, nie wspominając zmiany stylu gry CR7.

w konkluzji - RM jest mocny. bez dwóch zdań

nie oznacza to jednakże, że obwołuję ich faworytem - powstrzymuje mnie wspomnienie jakby nie było nieodległej przeszłości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za niecałe 2 godzinki wszystko się wyjaśni. :kox:

Za 4... :wink4::naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem ile będzie żółtych i czerwonych kartek :naughty::decayed:. Czy piłkarze Barcelony będą symulowali faule... słynne 'My face hurts" na YouTube :polew:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Także lepiej nie prowokować na forum... :polew:

Też o tym pomyślałem :decayed: zresztą już dawno mówiłem, że będzie remis :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...