Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Piłka nożna


jarko

Rekomendowane odpowiedzi

Sedzia ladnie gwizdze dla barcy:facepalm::facepalm:

Brak karnego i kazde dotkniecie pilkarza farcy to faul....

Sklej piz*e :naughty

Chlopczyku do domu,a nie z takimi tekstami wyjezdzasz...

Dla potwierdzenia znowu sedzia dal d*py.Gdzie on taka reke gwizdze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Kamyk

    3556

  • stanley

    3169

  • jarko

    1724

  • akjam

    1504

Top użytkownicy w tym temacie

Pewnie dobrze bo zostało im tylko Scudetto. Ale ja wierzę w Juve :good:

:hi::naughty::decayed:. Jak dobrze pamiętam to AC Milan gra z Fiorentiną na wyjeździe. Trzeba liczyć na Boruca i spółkę :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

milan gra z fiorentina ale u siebie a ta fiorentina jest tak slaba ze przegrala ostatnio u siebie z chievo wiec nie ma szans nawet na remis z milanem,Ibra pewnie strzeli albo asysta i bedzie po meczu,ewentualnie karny

Skyliner ja chcialbym mistrzostwa w tym roku ale realnie patrzac to predzej juve straci punkty z cieniakami niz milan,juve stracilo mistrzostwo remisujac z jakies 6-8 meczy z leszczami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

milan gra z fiorentina ale u siebie a ta fiorentina jest tak slaba ze przegrala ostatnio u siebie z chievo wiec nie ma szans nawet na remis z milanem,Ibra pewnie strzeli albo asysta i bedzie po meczu,ewentualnie karny

Skyliner ja chcialbym mistrzostwa w tym roku ale realnie patrzac to predzej juve straci punkty z cieniakami niz milan,juve stracilo mistrzostwo remisujac z jakies 6-8 meczy z leszczami

Zgadza się, a to wszystko przez to, że mało grał Alex Del Piero :whistling:.

Mamy trudne spotkanie z Palermo, ale inter może urwać pkt AC Milanowi. Zresztą do końca zostało 8 kolejek do końca i wszystko się może zdarzyć...:decayed:, ale ja cały czas wierzę, że się uda i będą 3 gwiazdki nad herbem :naughty: i może srebrna też :tonguemad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 gwiazdki to bylo by cos :slina: jak nie w tym sezonie to mysle ze w nast bedziemy faworytem,potrzeba 2 napastnikow swiatowej klasy i moze jakis dobry lewy obronca-Kolarov z City :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Atak:

Vucinic - Higuain - Del Piero/Fabio Q

albo

Higuain - Del Piero/Fabio Q

ale pewnie to tylko marzenia :decayed:.

W Juve bym widział Rossiego, Higuaina lub Hulka + Hazarda

Kolarov :eusathink:. Nigdy nie widziałem jak gra

Znając Nasz zarząd poskąpią kasy na światowej klasy napastników...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym widzial taki atak Vucinic-Dzeko/Higuan-Jovetic/Lavezzi :kox: Hulk to marzenie,strasznie lubie jak gra i jest silny fizycznie,pasuje do serie a no ale niestety gra w porto a za jakie kwoty kupuje sie z porto przekonal sie real i atletico madryt placac za Pepe 30mln czy atletico 40 za Falcao :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym widzial taki atak Vucinic-Dzeko/Higuan-Jovetic/Lavezzi :kox:Hulk to marzenie,strasznie lubie jak gra i jest silny fizycznie,pasuje do serie a no ale niestety gra w porto a za jakie kwoty kupuje sie z porto przekonal sie real i atletico madryt placac za Pepe 30mln czy atletico 40 za Falcao :facepalm:

Hulk nie tylko jest silny fizycznie, ale też ma pierdzielnięcie z lewej nogi :decayed::kox:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to bedzie ciekawy polfinal real-bayern :naughty: polfinaly 17-18 kwiecien

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Damian A4

Najszybszy gol w histori Ligi Mistrzów po błędzie Carlosa :kox:

Nie oszukujmy się - finał będzie Real Barca bo dla Uefy będzie to super okazja do zbicia majątku na tym jednym meczu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...