Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Piłka nożna


jarko

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wierzę w to co sie stało:banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan:

---------- Post dopisany at 23:06 ---------- Poprzedni post napisany at 23:04 ----------

Wygrał zespół przez duże Z i to zespół dużo silniejszy w tym meczu :whistling:

Co robił Messi 90 minut na boisku ( a już wiem - truchtał jak to robił kiedyś Mila w naszej lidze:decayed: ) , czy nie lepiej było wprowadzić Cesca ? :whistling:

W defensywie naziści zagrali bdb :naughty:

:facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm:

to słucham Ciebie znawco footbolu :naughty: Bo nie wiem jak rozumieć twój komentarz :whistling:

Zapomniałem zaznaczyć naziści, prymitywne takie gadanie jest.

mogę nazywać ich jak chcę - moja sprawa.... Ty możesz się z tym nie zgodzić - twoja sprawa :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Kamyk

    3556

  • stanley

    3169

  • jarko

    1724

  • akjam

    1504

Top użytkownicy w tym temacie

Dokładnie. Po prostu jestem zdania że inteligenty człowiek nigdy by tak nie napisał. Tak jak by te chłopaki tam na Boisku mają coś wspólnego. Więc nie zgadzam się z twoją wypowiedzią

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Po prostu jestem zdania że inteligenty człowiek nigdy by tak nie napisał. Tak jak by te chłopaki tam na Boisku mają coś wspólnego. Więc nie zgadzam się z twoją wypowiedzią

Bierzesz moją wypowiedź zbyt dosłownie :naughty: koniec OT

PS. Już nie piszcie po tym 4:0, że to koniec Barcy, dominacja na lata Bayernu itp... Bo czuję się jakbym słuchał tych kretynów z NSport :facepalm:

Czas pokaże, choć trzeba przyznać, że są w gazie :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Po prostu jestem zdania że inteligenty człowiek nigdy by tak nie napisał. Tak jak by te chłopaki tam na Boisku mają coś wspólnego. Więc nie zgadzam się z twoją wypowiedzią

Bierzesz moją wypowiedź zbyt dosłownie :naughty: koniec OT

PS. Już nie piszcie po tym 4:0, że to koniec Barcy, dominacja na lata Bayernu itp... Bo czuję się jakbym słuchał tych kretynów z NSport :facepalm:

Czas pokaże, choć trzeba przyznać, że są w gazie :whistling:

Masz w 100% rację :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu został rewanż na Camp Nou, a piłka to sport nieobliczalny :)

Jakby zacytować piłkarskiego klasyka "We will say what time will tell" :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygrał zespół przez duże Z i to zespół dużo silniejszy w tym meczu :whistling:

Co robił Messi 90 minut na boisku ( a już wiem - truchtał jak to robił kiedyś Mila w naszej lidze:decayed: ) , czy nie lepiej było wprowadzić Cesca ? :whistling:

W defensywie naziści zagrali bdb :naughty:

zgadzam sie w 100%.Kompletnie grali jak by im nie zależało.Przeciez to było 20% Barcelony tej której znamy.Już od dłuższego czasu maja kryzys i to widać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale roznieśli Barce :shock3:

Dziś kolejny mecz w którym mam nadzieję, że będzie sporo emocji bramek i dobrej gry. :good: Jaki wynik dzisiaj obstawiacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wihu jadą po nas.... Zrób coś z tym... Po coś w końcu zielony jesteś :-)

wysłane z kanapki z szynką przez Tapatalk 2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygrał zespół przez duże Z i to zespół dużo silniejszy w tym meczu :whistling:

Co robił Messi 90 minut na boisku ( a już wiem - truchtał jak to robił kiedyś Mila w naszej lidze:decayed: ) , czy nie lepiej było wprowadzić Cesca ? :whistling:

W defensywie naziści zagrali bdb :naughty:

zgadzam sie w 100%.Kompletnie grali jak by im nie zależało.Przeciez to było 20% Barcelony tej której znamy.Już od dłuższego czasu maja kryzys i to widać...

Pozwole sobie miec inne zdanie.

To wlasnie jest ta sama Barcelona...

To inni sie naczuli grac z nimi.

Przeciez nigdy nie grali wymyslej pilki.

Ot prosta pila.

Podania-podania--->3 min klepy i wejscie do bramki z pilka.

Zadna filozofia.

Roznica miedzy innymi polegala na tym,ze wzniesli to na kosmiczny poziom.

Dokladnosc tego elementu byla porazajaca.

Co z tego jak prosta taktyka mozna ich pokonac.

Podwojone krycie,wysoki presing i zostawienie pluc na boisku plus obrona cala druzyna i szybka kontra i Barca jest na lopatkach.

W tej chwili bez zmiany taktyki i niemoc dopasowania sie do sytuacji na boisku przegraja ze wszystkimi z Top5,a moze i top10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A myslisz,ze inni sie nie ucza???

Wszyscy patrza jak graja z nimi najlepsi.

Tylko,ze nie dorównują poziomem,wiec barca wygrywa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtopa na całego :facepalm:

Widać słabe przygotowanie kondycyjne, motorykę, a właściwie jej brak. Tito również się nie popisał z doborem personalnym. Bartra - zawodnik niedoświadczony co pokazał przy sytuacji kiedy mógł strzelić bramkę. Messi niewidoczny, po co on w ogóle wyszedł na boisko z kontuzją się pytam?:doh: Zagubiony Xavi w środku pola i Iniesta, który za łatwo tracił piłkę a znany jest przecież z tego, że ma klej w nogach, to najbardziej dobitne ukazanie bezradności Blaugrany. Wiedziałem, że łatwo nie będzie z helmutami. Pozostaje rewanż na Camp Nou i cytując klasyka można dodać, że "cuda się zdarzają" jednak trzeźwo myśląc nie da się w tydzień odmienić oblicza zespołu. Bayern jest zbyt mocny i doświadczony żeby roztrwonić taką zaliczkę. Tyle w temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swietnie o meczu Rafal Stec

Wolowski histerycznie, czyli typowo, wiec jego nie zlinkuje

ale Rafala warto przeczytac

Koniec świata (wcale nie) Barcelony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtopa na całego :facepalm:

Widać słabe przygotowanie kondycyjne, motorykę, a właściwie jej brak. Tito również się nie popisał z doborem personalnym. Bartra - zawodnik niedoświadczony co pokazał przy sytuacji kiedy mógł strzelić bramkę. Messi niewidoczny, po co on w ogóle wyszedł na boisko z kontuzją się pytam?:doh: Zagubiony Xavi w środku pola i Iniesta, który za łatwo tracił piłkę a znany jest przecież z tego, że ma klej w nogach, to najbardziej dobitne ukazanie bezradności Blaugrany. Wiedziałem, że łatwo nie będzie z helmutami. Pozostaje rewanż na Camp Nou i cytując klasyka można dodać, że "cuda się zdarzają" jednak trzeźwo myśląc nie da się w tydzień odmienić oblicza zespołu. Bayern jest zbyt mocny i doświadczony żeby roztrwonić taką zaliczkę. Tyle w temacie.

to nie wina słabej dyspozycji barcy, Bayern perfekcyjnie i destrukcyjnie rozpracował system barceloński.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...