Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Piłka nożna


jarko

Rekomendowane odpowiedzi

Spurs muszą wygrać :) FC Basel, Stara Dama oczywiście, Athletic Bilbao i Olympique Lyonnais ! :)

Norwich - Tottenham mega padaka w wykonaniu Spurs ; D

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Kamyk

    3556

  • stanley

    3169

  • jarko

    1724

  • akjam

    1504

Top użytkownicy w tym temacie

Liverpool 4:3 Swansea

DERBY dla Wisły Kraków -> Wisła Kraków 3:1 Cracovia

Jeszcze tylko wygrana Juventusu w derbach Turynu i będzie :decayed::kox:

Bardzo dobre derby.. :naughty: kilka bramek,emocje no i wynik końcowy na +.. :kox: Stilic drugi mecz i drugi raz duży udział w wygraniu meczu.. zaczyna spłacać kredyt zaufania jaki dostał od Smudy.. :wink: bardzo dobra atmosfera na stadionie no i pobity rekord na derbach z przed ponad 20lat jeśli chodzi o frekwencję.. :naughty: Jeśli chodzi o grę Cracovii to jak tak dalej pójdzie to będą mieć problem z pozostaniem w lidze przy podzieleniu tabeli.. a szkoda bo na jesień grali fajną piłkę... :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Stanley jak tak dalej pójdzie to za 2 tygodnie mamy w Krk następny szlagier pod względem kibicowskim na pewno.. :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Stanley jak tak dalej pójdzie to za 2 tygodnie mamy w Krk następny szlagier pod względem kibicowskim na pewno.. :naughty:

nie wiem czy Cracovii był komplet, ale Niebiescy na pewno stawią się w komplecie :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Stanley jak tak dalej pójdzie to za 2 tygodnie mamy w Krk następny szlagier pod względem kibicowskim na pewno.. :naughty:

nie wiem czy Cracovii był komplet, ale Niebiescy na pewno stawią się w komplecie :kox:

z całym szacunkiem do pasów bo jak na ich marne wyjazdy to na derby się mobilizują ale pod względem kibicowskim na pewno niebiescy są trudniejszym przeciwnikiem.... :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Immobile zerwal boczna siatkę uderzeniem :D... Spodziewałem się, że Śląsk coś powalczy...

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stanley ale zapomniałem że przecież raczej na pewno Wisla zagra bez kibiców w meczu z Ruchem za dzisiejsze race na boisku.. :whistling::facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Carlos Tevez 1-0 !!! :)

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stanley ale zapomniałem że przecież raczej na pewno Wisla zagra bez kibiców w meczu z Ruchem za dzisiejsze race na boisku.. :whistling::facepalm:

nie oglądalem tego meczu więc nie wiem :kwasny:

---------- Post dopisany at 19:02 ---------- Poprzedni post napisany at 19:01 ----------

W czasie meczu było słychać kompleks kibiców Cracovii względem Wisły... :doh::facepalm:

jedni i drudzy robią to samo :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prowokacji ciąg dalszy...

Wiadomo już z kim i kiedy mecze....

Więc jak, połączycie przyjemne z pożytecznym?

Spocik na Costa del Sol :a4fan::drinks: a w przerwie :JC_fan:mecz... Gibraltar-Polska 7 wrzesień 20.45 (niedziela)

Estádio Algarve

61956695501032fda5d6191f0ef8bdb1.wix_mp.jpg

www.uefa.com/MultimediaFiles/Download/competitions/Draws/02/06/14/61/2061461_DOWNLOAD.pdf :dancing:

---------- Post dopisany at 19:16 ---------- Poprzedni post napisany at 19:13 ----------

Bedzie się działo.....i nocy będzie mało!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

greg

podnosisz mi ciśnienie .....

w doopie z tym meczem, ale brandy de jerez

tego bym się napił :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prowokacji ciąg dalszy...

Wiadomo już z kim i kiedy mecze....

Więc jak, połączycie przyjemne z pożytecznym?

Spocik na Costa del Sol :a4fan::drinks: a w przerwie :JC_fan:mecz... Gibraltar-Polska 7 wrzesień 20.45 (niedziela)

http://http://pl.wikipedia.org/wiki/Est%C3%A1dio_Algarve

http://www.komnit.com/images/Catalogues/Exterior/Football%20Stadiums/Estadio%20algarve%20faro%20portugal/61956695501032fda5d6191f0ef8bdb1.wix_mp.jpg

www.uefa.com/MultimediaFiles/Download/competitions/Draws/02/06/14/61/2061461_DOWNLOAD.pdf :dancing:

---------- Post dopisany at 19:16 ---------- Poprzedni post napisany at 19:13 ----------

Bedzie się działo.....i nocy będzie mało!!!!

fajny stadion :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

greg

podnosisz mi ciśnienie .....

w doopie z tym meczem, ale brandy de jerez

tego bym się napił :naughty:

i Porto....:kox:

oba trunki do zdobycia po drodze na mecz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Stanley jak tak dalej pójdzie to za 2 tygodnie mamy w Krk następny szlagier pod względem kibicowskim na pewno.. :naughty:

nie wiem czy Cracovii był komplet, ale Niebiescy na pewno stawią się w komplecie :kox:

z całym szacunkiem do pasów bo jak na ich marne wyjazdy to na derby się mobilizują ale pod względem kibicowskim na pewno niebiescy są trudniejszym przeciwnikiem.... :decayed:

stanley jedno to Wam trzeba przyznać, że macie dobrą ekipe wyjazdową i nie trzeba nikogo mobilizować do wyjazdu

natomiast jeśli chodzi o craxe to tak sie zmobilizowali że mieli problem ze sprzedażą biletów na derby i nie zjawili się w komplecie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Stanley jak tak dalej pójdzie to za 2 tygodnie mamy w Krk następny szlagier pod względem kibicowskim na pewno.. :naughty:

nie wiem czy Cracovii był komplet, ale Niebiescy na pewno stawią się w komplecie :kox:

z całym szacunkiem do pasów bo jak na ich marne wyjazdy to na derby się mobilizują ale pod względem kibicowskim na pewno niebiescy są trudniejszym przeciwnikiem.... :decayed:

stanley jedno to Wam trzeba przyznać, że macie dobrą ekipe wyjazdową i nie trzeba nikogo mobilizować do wyjazdu

natomiast jeśli chodzi o craxe to tak sie zmobilizowali że mieli problem ze sprzedażą biletów na derby i nie zjawili się w komplecie..

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Levy wyleciał ze Śląska.. :facepalm: najpierw sprzedają filar drużyny Sobotę i Ćwielonga a teraz mają pretensję do trenera że nie ma wyników.. i tu mamy najlepszy przykład polskiej polityki w piłce nożnej i odpowiedz dlaczego jesteśmy tak słabi w europie i nie tylko:whistling: ..:facepalm::facepalm:

Ale chociaż niektóre ekipy ultrasów dorównują czołówce europy..:kox:

Derby, kibicowsko cz.1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Levy wyleciał ze Śląska.. :facepalm: najpierw sprzedają filar drużyny Sobotę i Ćwielonga a teraz mają pretensję do trenera że nie ma wyników.. i tu mamy najlepszy przykład polskiej polityki w piłce nożnej i odpowiedz dlaczego jesteśmy tak słabi w europie i nie tylko:whistling: ..:facepalm::facepalm:

Dokładnie. Najlepiej w Polskiej lidze kopanej zmienić trenera... Zawsze winny trener... :facepalm::doh:, a nie zarząd i piłkarze...

Największe błędy Wisły Kraków ostatnich lat to zwolnienie Dana Petrescu z funkcji trenera nie przedłużenie kontraktu z Radkiem Sobolewskim.

Dan Petrescu dużo wymagał, a pseudo kopacze się poskarżyli Cupiałowi, że mają za ciężkie treningi... :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...