Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Piłka nożna


jarko

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Kamyk

    3556

  • stanley

    3169

  • jarko

    1724

  • akjam

    1504

Top użytkownicy w tym temacie

W tym roku - niestety - stawiam na Wisłę :blink:

ocipiałeś :polew:

No powiem Ci że :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Wewnętrznie mnie strasznie szarpie i nawet nie wiem jak mi to przez klawiaturę przeszło, ale piłkarsko w Naszej lidze na dzień dzisiejszy wydają się być bbwbwbwbwnajlepsiblebleble...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym roku - niestety - stawiam na Wisłę :blink:

ocipiałeś :polew:

No powiem Ci że :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Wewnętrznie mnie strasznie szarpie i nawet nie wiem jak mi to przez klawiaturę przeszło, ale piłkarsko w Naszej lidze na dzień dzisiejszy wydają się być bbwbwbwbwnajlepsiblebleble...

:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -makaveli-

czyżby czekał nas krótki epizod R9 w europie :mysli:

Osiem milionów dolarów za półtoraroczny kontrakt proponuje czeczeński klub Terek Grozny słynnemu brazylijskiemu piłkarzowi Ronaldo. Niedawno do klubu trenowanego przez Holendra Ruuda Gullita dołączył Piotr Polczak.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zobaczymy co pokze Wisła i Craxa z Legią :mysli:

Polonia też myśle ze bedzie mocna zobaczymy jak zagra z Lechem rewanż

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i runda wiosenna się zaczęła. :good: Oby były jakieś ciekawe mecze. :evil:

Póki co dwa remisy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ten w Krakowie remis dosyć ciekawy :rolleyes:

Całkowicie przebudowana drużyna Pasów pokazała charakter, chociaż ze skrótów wynika że to Legia powinna wygrać - nie uznana bramka i gol dla Pasów po zagraniu ręką.

Ciekawe czy powtórzą sukces Groclinu sprzed kilku lat :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bayern: BVB

fajny mecz, szczególnie 1 połowa

Borussia dużo lepsza, wyłączyła z gry skrzydła Bayernu i bawarczycy nie istnieli

Piszczek dobry mecz, Lewandowski słaby :thumbdown:

Kuba właśnie wchodzi na 20 minut

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juve tonie... ;( :wallbash::(... Przykro patrzeć co się dzieje z tym klubem. Del Neri out i koniecznie wzmocnienia. Dobrze by było, żeby transfer z Javier Pastore wypalił i jeszcze kupić Neymara, który jest zainteresowany grą w Juventusie i Jefferson Farfan by się też przydał... Szkoda mi Del Piero, tyle lat gra w Juve i tylko raz wygrał z Juve Lige Mistrzów. Na zakończenie kariery to byłby piękny prezent po tylu latach, tylko teraz trzeba wygrywać :hi:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tonie to cala Wloska liga... od nowego sezonu beda mieli 3 zespoly zamiast 4ch w LM kosztem Bundesligi i wsumie slusznie .

Real gubi punkty , strasznie nieporadnie gra ta druzyna (ogladalem caly mecz z Depo) . Chaos w ataku , nie widze tej zlotej reki Mou... o stylu gry nie wspomne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tonie to cala Wloska liga... od nowego sezonu beda mieli 3 zespoly zamiast 4ch w LM kosztem Bundesligi i wsumie slusznie .

Real gubi punkty , strasznie nieporadnie gra ta druzyna (ogladalem caly mecz z Depo) . Chaos w ataku , nie widze tej zlotej reki Mou... o stylu gry nidye wspomne.

Real to specyficzna drużyna, a myślałem, że będą walczyć z Barcą do końca o mistrzostwo

Chyba jednak tak się nie stanie

Apropo Juve: słabe w tym sezonie jak nie wiem... W ogóle Serie A to ciężko oglądać w tym sezonie, wszyscy grają na stojąco....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Damian A4

Tonie to cala Wloska liga... od nowego sezonu beda mieli 3 zespoly zamiast 4ch w LM kosztem Bundesligi i wsumie slusznie .

Real gubi punkty , strasznie nieporadnie gra ta druzyna (ogladalem caly mecz z Depo) . Chaos w ataku , nie widze tej zlotej reki Mou... o stylu gry nie wspomne.

Pozostaje nam cieszyć się :kox:

Mou napewno odejdzie z Realu - jestem tego pewien.....

Słyszeliście jak po meczu narzekał na zarząd La Liga za złe ustawianie terminów spotkań??? Zawsze na coś można zwalić winę :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Real gubi punkty , strasznie nieporadnie gra ta druzyna (ogladalem caly mecz z Depo) . Chaos w ataku , nie widze tej zlotej reki Mou... o stylu gry nie wspomne.

To chyba oglądaliśmy dwa różne mecze :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba oglądaliśmy dwa różne mecze :kox:

Tylko w końcówce Real grał "składniej" a pierwsza połowa i początek drugiej to :thumbdown::tongue4:

Mieli przebłyski... A już końcówka :kox:

I właśnie dla takich chwil ogląda się cały meczyk.

Poza tym ja lubuję się stylu "hiszpańskim" - techniczna gra ( dlatego też wolę oglądać ligę Francuzką jak Niemiecką czy Włoską :decayed: )

Nawet jak mecz nie jest porywający to same dokładne podania, przyjęcia, zagrania, zwody, pojedynki 1 na 1 mnie wystarczy do szczęscia :kox:

Jeszcze żeby Kaka wrócił do starej dobrej formy :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...