Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?


wojtas-audi

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie , skoro takimi wynikami sypiecie to moze najlepszym rozwiązaniem będzie jak ktoś z Was pojawi sie na Zlocie letnim wtedy odrazu zobaczymy jak to jest z Waszą "agresywną" jazda i spalaniem rzędu 6 max7 litrów w mieście = > BREDNIE opowiadacie !!!!!

Albo zróbmy że zapraszam do Krakowa jeśli ktoś będzie miał wynik przy jeździe w dzien po Kraku poniżej 7,5 litra to stawiam BAK paliwa gratis +zwracam koszty przyjazdu i powrotu do domu !!!!!!! Jak to mówicie przy agresywnym stylu jazdy !! oczywiscie nie mówie tutaj o silnikiach 2,5 TDI

Mysle ze koledzy z Krakowa też cos od siebie dołożą!

KMK => przyjedź wreszcie na spota zweryfikujemy Twoje spalanie LIVE :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No ja powiem tak mam AJM-a po lekkim chipie,srednie mam 6,9-7,2.W miescie wiele wiecej a juz nie licze ostrej jazdy bo z 9 raczej bym nie zszedl wiec 6L w B6 ktory jest ciezszy i ostro jadac kazdy bieg choc do 3,5 tys jest wg mnie nie realne.Trasa u mnie bedzie okolo 6L jeszcze przed chipiem-gdzies pisalem na ten temat :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trasa to zupełnie coś innego bo i mi spalał przy lajtowej jeździe 6 stke ale przy ostrej jeździe juz było 7 i wiecej :gwizdanie: ale nie uwierze że w miescie przy AGRESYWNEJ jezdzie w godzinach szczytu auto spala 6-7 litrów

ps. wszystko zalezy jeszcze od tego jak ktoś rozumuje słowo AGRESYWNIE :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trasa to zupełnie coś innego bo i mi spalał przy lajtowej jeździe 6 stke ale przy ostrej jeździe juz było 7 i wiecej :gwizdanie: ale nie uwierze że w miescie przy AGRESYWNEJ jezdzie w godzinach szczytu auto spala 6-7 litrów

ps. wszystko zalezy jeszcze od tego jak ktoś rozumuje słowo AGRESYWNIE :gwizdanie:

No tak masz 6 gear wiec trasa to bajka,6L w korkach to nawet bez agresji chyba sie spali lekko ?? A z agresja z 7 L raczej sie nie zejdzie racjonalnie patrzac nie ma szans Agresja + korki i mniej niz 7 Ja bym obstawial kolo 9+ czasme mala agresyjka :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm tak sobie czytam wypowiedzi Panów z Krakowa, uskarżających się na mega korki.

Mieszkam w Warszawie i to miasto raczej też należy do zakorkowanych szczególnie

w szczycie porannym i popołudniowym. Ale chyba nie tak jak niesczęsny Kraków :polew:

skoro wasze 1.9 TDI (cuber) palą do 16l/100km :shocked:. Mój 2.5 TDI max 12l-13l spala,

przy spokojnej jeździe znacznie mniej. Patrząc na to spalanie to korki musicie mieć potężne :polew:.

Czy nie szybciej i taniej co niektórzy Krakowanie by do pracy docierali, gdyby na rowery się poprzesiadali ??

:gwizdanie: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeciez my z wydawaniem kasy na paliwo nie robimy problemu.. to inni w tym wątku nam sumują ile wydajemy...

i to jest żenujące.

Widzisz kolego aby ktoś w KRK miał problem z wydawaną kasą na paliwo? bo ja nie?

Kraków jest mniejszy to fakt ale teraz jest jeden wielki remont całego miasta , 3 lub 4 newralgiczne skrzyżowania i dodatkowo 20km odcinek obwodnicy idzie jednym pasem co powoduje że jadę do pracy 10km - 1:30h i co? jakie ma być spalanie? 7? :gwizdanie: a może klime wyłączyć jeszcze , co?

zresztą no coments

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeciez my z wydawaniem kasy na paliwo nie robimy problemu.. to inni w tym wątku nam sumują ile wydajemy...

i to jest żenujące.

Widzisz kolego aby ktoś w KRK miał problem z wydawaną kasą na paliwo? bo ja nie? ...

A czy z mojej wypowiedzi wynika, że w "KRK" ma ktoś problem z wydawaniem kasy.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli kolejne nasze zaproszenie do Kraka nie wychodzi :mysli: dziwne ciekawe czego się obawiają

:mysli: zapewne że spalonie wzrośnie do normalnych poziomów :gwizdanie:

wyjdzie Wam zaproszenie tylko zacznijcie :mysli: jak większość posiadaczy :a4fan:

Jeżdżę :a4fan: od ośmiu lat, wiesz, dlaczego

Bo kiedy można poszaleć to wiem, że mogę na nią liczyć :thumbup: i spalanie wtedy nie ma znaczenia :gwizdanie:

Jak podróżuję z rodziną to zapewniam im należyty komfort i bezpieczeństwo i spalanie też nie ma znaczenia :gwizdanie:

Bo ma to coś. :hi: bezcenne

Robie miesięcznie ok. 1, 5 tys. km, więc to ja mam w du..e ile spala, bo to jest nic w porównaniu z ........

Co nam ma wyjść :polew: Myśleć Kolego to my umiemy i nie Twoja to sprawa :)

Nie wiem jak możesz poszaleć w kapeluszu :polew: i sam piszesz że nie ważne jest wtedy spalanie :gwizdanie: i zapewne napiszesz że masz wtedy na fisie--- 6,5 -- :polew:

jeśli masz to w D.... to po co piszesz takie brednie.

Dużo naszych kolegów ma rodziny ja też , i to jest oczywiste /widzę że nie dla wszystkich / jeżdzi z Nimi powoli i ostrożnie. :)

Ja i Cuber piszemy że przy ostrej jeżdzie po miście mamy duże spalanie :) i o co to wszystko o co nam chodzi :) TYLE

A jak Tobie to sie wydaje nie prawdą to Twój problem.

Co innego jazda spokojna, poza miastem na trasie ,moze byc wtedy na fisie 7,0 albo 6,5 :)

Nie rozumiem więc .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale chyba nie tak jak niesczęsny Kraków :polew:

:mysli: żenua w Twoim wykonaniu chłopie :gwizdanie:

skoro wasze 1.9 TDI (cuber) palą do 16l/100km

Palą przy bardzo szybkim i agresywnym poruszaniu sie po miescie wraz z kilkoma innym chlopakami z klubu :kox: coż poradzić dla Was Agresja to dla Nas zapewne jazda emerycka :naughty:

Pare tygodni temu w Krakowie koreczek ul.Nowohucka , wiem wiem kazdy może sobie walnac taką fotke po przejechaniu 100 m no ale w jakim celu miał bym to robic.....

f573e55b5b7e7162.jpg

[br]Dopisany: 13 Sierpień 2008, 10:26 _________________________________________________ps. z mojej strony tyle , czekam tylko na chętnych którzy przyjada do Kraka potestować spalanie przy agresywnej jeżdzie chce zobaczyc te Wasze 6-7 :naughty::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trasa to zupełnie coś innego bo i mi spalał przy lajtowej jeździe 6 stke ale przy ostrej jeździe juz było 7 i wiecej :gwizdanie: ale nie uwierze że w miescie przy AGRESYWNEJ jezdzie w godzinach szczytu auto spala 6-7 litrów

ps. wszystko zalezy jeszcze od tego jak ktoś rozumuje słowo AGRESYWNIE :gwizdanie:

Wczoraj wracałem pół-agresywnie do domu o 23 - spalanie jak na obrazku:

0186cf4633efd793.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grześ, przecież oni nigdy nie nadążą za nami, to i takiego spalania nie osiągną, zostaną w tyle już po pierwszych 500 metrach z gałami przyklejonymi do przedniej szyby, tak jak napisałeś ich agresywna jazda to dla nas emeryt w kapeluszu i zakończmy ten temat bo robi się to nudne :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja to jestem poł-agresywna jak czytam to co piszecie :tongue4:

moj pali 6-7 l i za cholere nie chce wiecej :polew:

Będziesz na zlocie ? Dasz na 1/2h autko i zobaczymy czy nie spali więcej.

Założę się, że FIS wskaże ponad 10L :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wracałem pół-agresywnie do domu o 23 - spalanie jak na obrazku:

a ja to jestem poł-agresywna jak czytam to co piszecie :tongue4:

moj pali 6-7 l i za cholere nie chce wiecej :polew:

a ja to jestem poł-agresywna jak czytam to co piszecie :tongue4:

moj pali 6-7 l i za cholere nie chce wiecej :polew:

Będziesz na zlocie ? Dasz na 1/2h autko i zobaczymy czy nie spali więcej.

Założę się, że FIS wskaże ponad 10L :naughty:

Cuber chętnie się przejedzie :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będziesz na zlocie ? Dasz na 1/2h autko i zobaczymy czy nie spali więcej.

Założę się, że FIS wskaże ponad 10L :naughty:

no chyba ze bedziesz pił te rope zamiast czegos mocniejszego kolego

* poprawiłem cytowanie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cuber chętnie się przejedzie

Od razu cuber ... a ja to co ?

Po prostu weźmiemy z cubrem to autko - ja się przejadę 15 minut, cuber drugie 15 minut i zobaczymy co wskaże FIS - na pewno będzie to liczba dwucyfrowa :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będziesz na zlocie ? Dasz na 1/2h autko i zobaczymy czy nie spali więcej.

Założę się, że FIS wskaże ponad 10L :naughty:

:oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cuber chętnie się przejedzie

Od razu cuber ... a ja to co ?

Po prostu weźmiemy z cubrem to autko - ja się przejadę 15 minut, cuber drugie 15 minut i zobaczymy co wskaże FIS - na pewno będzie to liczba dwucyfrowa :naughty:

no tak ale Tobie wyszło 10 L a Jemu 15.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...