Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?


wojtas-audi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ale chyba nie tak jak niesczęsny Kraków :polew:

:mysli: żenua w Twoim wykonaniu chłopie :gwizdanie:

skoro wasze 1.9 TDI (cuber) palą do 16l/100km

Palą przy bardzo szybkim i agresywnym poruszaniu sie po miescie wraz z kilkoma innym chlopakami z klubu :kox: coż poradzić dla Was Agresja to dla Nas zapewne jazda emerycka :naughty:

Pare tygodni temu w Krakowie koreczek ul.Nowohucka , wiem wiem kazdy może sobie walnac taką fotke po przejechaniu 100 m no ale w jakim celu miał bym to robic.....

f573e55b5b7e7162.jpg

[br]Dopisany: 13 Sierpień 2008, 10:26 _________________________________________________ps. z mojej strony tyle , czekam tylko na chętnych którzy przyjada do Kraka potestować spalanie przy agresywnej jeżdzie chce zobaczyc te Wasze 6-7 :naughty::naughty:

na potwierdzenie tego co wcześniej pisałem :gwizdanie:

TRASA 3100 km Wieluń =>Dubrownik =>Rab =>Wieluń

autostrady---130-150 km/h (200 też było) jazda po górach bardzo dynamiczna (super frajda)

cztery osoby na pokładzie+bagarze

paliwo----verva+eurodizel

średnie spalanie 5,57 l/100km

1ba1e7904b97dcad.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadza się ale Cuber pisze o spalaniu w mieście przy szybkiej jeżdzie a nie na trasie :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadza się ale Cuber pisze o spalaniu w mieście przy szybkiej jeżdzie a nie na trasie :tongue4:

na podstawie tych fotek można przyjąć że 1,9 tdi b6 pali średnio od 5,3------14,8

i o to mi chodziło :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na podstawie tych fotek można przyjąć że 1,9 tdi b6 pali średnio od 5,3------14,8

i o to mi chodziło :wink4

Tyle samo wyszło po przeliczeniu na stacji benzynowej czy tylko sugerujesz się FIS'em ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na podstawie tych fotek można przyjąć że 1,9 tdi b6 pali średnio od 5,3------14,8

i o to mi chodziło :wink4

Tyle samo wyszło po przeliczeniu na stacji benzynowej czy tylko sugerujesz się FIS'em ?

po trzykrotnym tankowaniu pod korek na trasie 3100 km wyszło -------5,57

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/6872d3be110fe9be.html

ja wczoraj jazdę skończyłem ze średnim 16,8l a udało mi się zrobić zdjęcie na 16,1

brak korków w Krakowie jazda wieczorem :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/6872d3be110fe9be.html

ja wczoraj jazdę skończyłem ze średnim 16,8l a udało mi się zrobić zdjęcie na 16,1

brak korków w Krakowie jazda wieczorem :gwizdanie:

mamy już pierwsze dane jeśli chodzi o 2,5 tdi b6 --------16,1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja napisze dla odmiany o Skodzie ... :naughty:

podczas dlugiego likendu testowalem Roomster'a 1.9 TDI [105 PS PD] ... na trasie 1800 km [4 osoby,full bagaz]

trasa różna - miasta/autostrady/troszke po gorach predkosci do 190 km/h [wiecej nie chcial :evil:] - jednym slowem furmanka nie miala lekko [gniotlem ile sie dało :evil:] i spalanie- [7.1 l/100 km] - takze sie zastanawiam jak Wy robicie te 5l/100 :mysli: ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja napisze dla odmiany o Skodzie ... :naughty:

podczas dlugiego likendu testowalem Roomster'a 1.9 TDI [105 PS PD] ... na trasie 1800 km [4 osoby,full bagaz]

trasa różna - miasta/autostrady/troszke po gorach predkosci do 190 km/h [wiecej nie chcial :evil:] - jednym slowem furmanka nie miala lekko [gniotlem ile sie dało :evil:] i spalanie- [7.1 l/100 km] - takze sie zastanawiam jak Wy robicie te 5l/100 :mysli: ....

odpowiedź jest prosta nie gnieciemy :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja napisze dla odmiany o Skodzie ... :naughty:

podczas dlugiego likendu testowalem Roomster'a 1.9 TDI [105 PS PD] ... na trasie 1800 km [4 osoby,full bagaz]

trasa różna - miasta/autostrady/troszke po gorach predkosci do 190 km/h [wiecej nie chcial :evil:] - jednym slowem furmanka nie miala lekko [gniotlem ile sie dało :evil:] i spalanie- [7.1 l/100 km] - takze sie zastanawiam jak Wy robicie te 5l/100 :mysli: ....

odpowiedź jest prosta nie gnieciemy :gwizdanie:

aha ........... :polew:

na potwierdzenie tego co wcześniej pisałem :gwizdanie:

TRASA 3100 km Wieluń =>Dubrownik =>Rab =>Wieluń

autostrady---130-150 km/h (200 też było) jazda po górach bardzo dynamiczna (super frajda)

cztery osoby na pokładzie+bagarze

paliwo----verva+eurodizel

średnie spalanie 5,57 l/100km

a co rozumiesz pod pojeciem : jazda bardzo dynamiczna ... :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moj na trasie 1000km do oslo 3osoby i ponad 100kg zarcia i napojow spalil 3,7l moj rekord,przynajmniej tak pokazal fis,ktos zszedl do tego poziomu w 1.9,oczywiscie pewnie jest przeklamanie bo cos ciezko mi w to uwiezyc ale patrzac na FIS mozna sie pocieszac bo 3,7l robi wrazenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moj na trasie 1000km do oslo 3osoby i ponad 100kg zarcia i napojow spalil 3,7l moj rekord,przynajmniej tak pokazal fis,ktos zszedl do tego poziomu w 1.9,oczywiscie pewnie jest przeklamanie bo cos ciezko mi w to uwiezyc ale patrzac na FIS mozna sie pocieszac bo 3,7l robi wrazenie

I Ty w to wierzysz choc w 0,001%? :polew: :polew: :polew: :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moj na trasie 1000km do oslo 3osoby i ponad 100kg zarcia i napojow spalil 3,7l moj rekord,przynajmniej tak pokazal fis,ktos zszedl do tego poziomu w 1.9,oczywiscie pewnie jest przeklamanie bo cos ciezko mi w to uwiezyc ale patrzac na FIS mozna sie pocieszac bo 3,7l robi wrazenie

czytam .. i zwieracze mi puszczaja :naughty: ....

ludzie to woła o pomste do nieba ... :decayed::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I Ty w to wierzysz choc w 1%? :polew: :polew: :polew: :polew:

Może by tak najpierw określic co tak naprawdę traktujemy jako spalanie?

* Spalanie średnie z FISa? Z jakiego minimalnego odcinka jazdy jest wiarygodne?

* Spalanie chwilowe? :evil: Ja czasem mam 0.0 :polew:

* Spalanie szacowane ubytkiem paliwa w zbiorniku? np. mam pełny bak-przejechałem 100km-zalewam znowu do pełna-patrzę ile weszło paliwa->tyle mi spaliło na 100km

Tak czytam i czytam i te moje 8,5 l coraz bardziej mnie frustruje :polew::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I Ty w to wierzysz choc w 1%? :polew: :polew: :polew: :polew:

* Spalanie szacowane ubytkiem paliwa w zbiorniku? np. mam pełny bak-przejechałem 100km-zalewam znowu do pełna-patrzę ile weszło paliwa->tyle mi spaliło na 100km

A da sie tak zobaczyc wynik na FIS-ie 3,7 nawet po przejechaniu 100km?? Tylko takim sprawnym :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moj na trasie 1000km do oslo 3osoby i ponad 100kg zarcia i napojow spalil 3,7l moj rekord,przynajmniej tak pokazal fis,ktos zszedl do tego poziomu w 1.9,oczywiscie pewnie jest przeklamanie bo cos ciezko mi w to uwiezyc ale patrzac na FIS mozna sie pocieszac bo 3,7l robi wrazenie

czy to przypadkiem nie prowokacja??? :gwizdanie: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moj na trasie 1000km do oslo 3osoby i ponad 100kg zarcia i napojow spalil 3,7l moj rekord,przynajmniej tak pokazal fis,ktos zszedl do tego poziomu w 1.9,oczywiscie pewnie jest przeklamanie bo cos ciezko mi w to uwiezyc ale patrzac na FIS mozna sie pocieszac bo 3,7l robi wrazenie

Moim ostatnio zrobiłem 5000 km po autostradach, prędkość przeważnie około 200km/h aż się olej przyjarał, przy 5 osobach i bagażu tyle, że musiałem napompować koła na 8bar, bo było mu ciężko.

Zmieniłem też zawieszenie w aucie z obniżonego na podwyższone +100mm, bo bałem się, że przy tym obciążeniu będzie szorował po jezdni.

Spalił mi 0,7L/100km - zrobiłem 820km i ledwo wskazówka poziomu paliwa ruszyła się z miejsca.

3646dc5b7a4f0715.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moj na trasie 1000km do oslo 3osoby i ponad 100kg zarcia i napojow spalil 3,7l moj rekord,przynajmniej tak pokazal fis,ktos zszedl do tego poziomu w 1.9,oczywiscie pewnie jest przeklamanie bo cos ciezko mi w to uwiezyc ale patrzac na FIS mozna sie pocieszac bo 3,7l robi wrazenie

Moim ostatnio zrobiłem 5000 km po autostradach, prędkość przeważnie około 200km/h aż się olej przyjarał, przy 5 osobach i bagażu tyle, że musiałem napompować koła na 8bar, bo było mu ciężko.

Zmieniłem też zawieszenie w aucie z obniżonego na podwyższone +100mm, bo bałem się, że przy tym obciążeniu będzie szorował po jezdni.

Spalił mi 0,7L/100km - zrobiłem 820km i ledwo wskazówka poziomu paliwa ruszyła się z miejsca.

3646dc5b7a4f0715.jpg

No chyba 0,7 Wodki podczas podróż poszło :decayed::polew: :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...