Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kraków - Częstochowa (80-240) 9,6/100 średnio 140km/h

  • Odpowiedzi 4 tys.
  • Wyświetleń 622 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Kraków - Częstochowa (80-240) 9,6/100 średnio 140km/h

śpieszyło Ci się pomodlić :notworthy: oby Bóg Cię wysłuchał.

Opublikowano

Kraków - Częstochowa (80-240) 9,6/100 średnio 140km/h

śpieszyło Ci się pomodlić :notworthy: oby Bóg Cię wysłuchał.

daruj sobie chłopie...

teren autostrada , w obrębie 500m nie było samochodu.

Opublikowano

Trasa Szczecin - Lublin (790km), spalanie 5,0l/100km przy obciazonym samochodzie i predkosci (na autostradzie) do 160km/h

:OMG:

Czas chyba zamknąć ten wątek, bo coraz więcej magów i czarodziejów się nam zbiera.

Muszę oddać swojego AVF do dobrego mechanika żeby sprawdził czemu mi tak mało nie pali.

Zapraszam wpdnij do mnei przejedziemy trase i zobaczysz... Tankuje na BP paliwo Diesel BP Ultimate, (dodam ze 220km z tej trasy to autostrada i tam jechalem ze stala (prawie xD stala przez pare minut mialem 160km/h) predkoscia 130km/h. Zapraszam wszystkich niedowiarkow do Stargardu przejedziemy sie nad morze i spowrotem i zobaczycie :wallbash: . Co do mojej jazdy, to nie jezdze agresywnie jezeli przyspieszam to równomiernie, hamuje zazwyczaj silnikiem. Jeszcze raz zapraszam. Spalanie wynioslo dokładnie 5,1l

Opublikowano

Zapraszam wpdnij do mnei przejedziemy trase i zobaczysz... Tankuje na BP paliwo Diesel BP Ultimate, (dodam ze 220km z tej trasy to autostrada i tam jechalem ze stala (prawie xD stala przez pare minut mialem 160km/h) predkoscia 130km/h. Zapraszam wszystkich niedowiarkow do Stargardu przejedziemy sie nad morze i spowrotem i zobaczycie :wallbash: . Co do mojej jazdy, to nie jezdze agresywnie jezeli przyspieszam to równomiernie, hamuje zazwyczaj silnikiem. Jeszcze raz zapraszam. Spalanie wynioslo dokładnie 5,1l

a jakie miałes chwilowe spalanie przy prędkości 130km/h przy obciązonym samochodzie? ( rozumiem 4 osoby i bagaze lub coś w tym stylu)

Opublikowano

Kraków - Częstochowa (80-240) 9,6/100 średnio 140km/h

śpieszyło Ci się pomodlić :notworthy: oby Bóg Cię wysłuchał.

daruj sobie chłopie...

teren autostrada , w obrębie 500m nie było samochodu.

autostrady to miałeś raptem 70 km :gwizdanie:

:klamie: albo to jakiś 007 czy cóś :polew:

Opublikowano

Kraków - Częstochowa (80-240) 9,6/100 średnio 140km/h

śpieszyło Ci się pomodlić :notworthy: oby Bóg Cię wysłuchał.

daruj sobie chłopie...

teren autostrada , w obrębie 500m nie było samochodu.

autostrady to miałeś raptem 70 km :gwizdanie:

:klamie: albo to jakiś 007 czy cóś :polew:

gdybyś błysnął inteligencją ..

zresztą pisz sobie sam a najlepiej jeszcze sam sobie odpisuj

Opublikowano

jazda krótka, ale miasto małe

d5121ce7e4be8128.jpg

spalanie-chciałem więcej

3824706d4b673bc4.jpg

średnia prędkość

fddb4211146543a5.jpg

[br]Dopisany: 21 Sierpień 2008, 10:57 _________________________________________________

teraz odczyt z FIS 2

ad57d241582160e6.jpg

34f3c64cbc2a8a43.jpg

65185d37fde83174.jpg

Opublikowano

Wszystkie OT kasuje.

Opublikowano

Juszczyn-Węgry(Balaton)-Juszczyn calkowita droga 1180km,trasa ok 600 predkosc (130-150km),reszata miasteczka,wsie,góry,malo uczeszczane drogi przejazd raczej dynamiczny nie mylic z agresywnym+50% trasy klima=72L :) Jazda w 2 osoby

Opublikowano

szczecin-berlin-szczecin 300km. 160km/h srednio: 8,5L

Opublikowano

autko zalane pod korek 63 l mix 880 km

Opublikowano

dzisiaj trasa gdańsk- glinojeck wyjazd o 4.30 predkosc 130-140km/h spalanie 5,7 litra a dokładniej spaliłem 16 litrów i przejechałem 282km

Opublikowano

tankuje za 100 zeta (22,17 litra) - z tego trasa ok 170-180 kilosów miasto 90 - 100 kilosów -- srednio robię 260 - 270 kilosów i tak co tydzień ( jakieś 8,5 litra)

Opublikowano

Warszawa > Sobieszewo > Warszawa - 9,2l

Opublikowano

trasa jak wyżej - 10,6 l

Opublikowano

Nie wiedzialem Grzes, ze w wawie mieszkasz :P

OT

Opublikowano

Nie wiedzialem Grzes, ze w wawie mieszkasz :P

OT

a potem sam OT-y kasuje :gwizdanie:,a wczesniej bylo tak fajnie,co i raz padaly nowe rekordy :przebiegly: i wogole :cool1:

Ano kasuje kasuje, Twoj zostanie, bo i moj sie pojawil :D / Flyer

Opublikowano

1.6 ADP opony 235

Szczecin - Kalisz 6,6l/100km - o prędkości nie pytajcie ;)

Gdynia - Kalisz 6l/100km - w nocy bez klimy.

Trasa 9-10l

Miasto 10-12l

Przy naprawdę ostej jeździe.

Opublikowano

Nie wiedzialem Grzes, ze w wawie mieszkasz :P

OT

hehe fakt, ktoś niekumaty nie załapie, więc napiszę dokładnie, trasa Kraków-Sobieszewo-Kraków :tongue4:

Dzięki za czujność :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.