Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?


wojtas-audi

Rekomendowane odpowiedzi

a ja ostatnio merzylem swoja audiczke i oto pomiary :

A4 Avant 1.9 TDI (AVG) seria

temp powietrza 18,5 stopnia Celcjusza

trzy pomiary 0-60 MPH

1. 10.76 s

2. 10.22 s

3. 10.36 s

:twisted:

G-Tech'em ? :wink:

tak ... :cool:

Hehe, od razu widać po tych optymistycznych wynikach :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

a ja ostatnio merzylem swoja audiczke i oto pomiary :

A4 Avant 1.9 TDI (AVG) seria

temp powietrza 18,5 stopnia Celcjusza

trzy pomiary 0-60 MPH

1. 10.76 s

2. 10.22 s

3. 10.36 s

:twisted:

G-Tech'em ? :wink:

tak ... :cool:

Hehe, od razu widać po tych optymistycznych wynikach :mrgreen:

jest dla mnie oczywiste ze bład pomiarowy jest duzy ... ale "wyniki" potwierdzaja ze autko trzyma serie i to jest dla mnie najwazniejsze ..... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest dla mnie oczywiste ze bład pomiarowy jest duzy ... ale "wyniki" potwierdzaja ze autko trzyma serie i to jest dla mnie najwazniejsze ..... :twisted:

Nie no pewnie, zresztą wszyscy wiemy jak mierzy G-Tech. Czułbyś na pewno gdyby auto nie trzymało serii, a masz porównanie z tym klocem 1Z :cool:

P.S. Powinno tutaj paść inne pytanie, czemu u Ciebie pod maską nie siedzi jeszcze turbinka od 130PD i stado dodatkowych mułów :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diesel jest diesel :) na trasie z Katowic do Sopotu nie tankowałem :) potem wycieczka do gdynii i nic, a potem powrót i tankowanie koło łodzi :) ponad 1000Km na baku na laciach 225/45/17 , jazda spokojna gdy nie było możliwości wyprzedzania ;) i to taki kawał przejechałem na paliwie co mi murzyn polecił na rafinerii chrzanowskiej (biodiesel) i nie powiem żeby było coś nie tak z autem :!:

a na mieście pali mi koło 7l/100km

oczywiście zawsze tankuje z odpowietrzeniem :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

w trasie mi spalil 6,6 l do 130-140 no i raz polecialem do 200km/h zeby sprawdzic autko tak po miescie spala przy spokojnej jezdzie ok 8 litrow do 3 tys obr sadze ze to nie tak duzo jak na autko z turbina powyzej 3 tys obr nawet spali 10 nie wiecej

pozdrawiam lukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wierze ze na trasie przy 130-140 1,8 t spali 6,6 nierealne

Też w to nie wierze.Mi palił na trasie jak jechałem do 140 ok 8,5l :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w trasie mi spalil 6,6 l do 130-140 no i raz polecialem do 200km/h zeby sprawdzic autko tak po miescie spala przy spokojnej jezdzie ok 8 litrow do 3 tys obr sadze ze to nie tak duzo jak na autko z turbina powyzej 3 tys obr nawet spali 10 nie wiecej

pozdrawiam lukasz

Te wyniki to jakieś pobożne życzenia :cool:

Jak się przyciśnie 1.8T w mieście to 15L jest normalne, a ty tu jakieś bajki o 10L.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez sie zdziwilem ale jak jechalem to nie rozpedzalem sie wciskajac gaz tylko delikatnie go dotykajac ze samochod sie wolno rozpedzal komputer pokazal sredne spalanie 7,4 - no ale jak zajechalem na stacje to wlalem 40l pod sam korek przejechalem prawie 600 a chyba tez trzeba sobie wziasc pod uwage ze jechalem w nocy przy praktycznie znikomym ruchu samochodow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozpedzal komputer pokazal sredne spalanie 7,4

Komputerem sie nie sugeruj :razz: Jezeli faktycznie Ci tak pali to moze turbina padła ?? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

samochod sie wolno rozpedzal komputer pokazal sredne spalanie 7,4

mi na trasie pokazuje 4.8 :mrgreen: , a przy wyliczeniu średniej nie jest już tak kolorowo :shock: :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

w trasie mi spalil 6,6 l do 130-140 no i raz polecialem do 200km/h zeby sprawdzic autko tak po miescie spala przy spokojnej jezdzie ok 8 litrow do 3 tys obr sadze ze to nie tak duzo jak na autko z turbina powyzej 3 tys obr nawet spali 10 nie wiecej

pozdrawiam lukasz

w takim razie zmien silnik w profilu - masz 1.9TDI :lol: sorry, ale nie wierze w takie wyniki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pojezdze troche po wawie i zobaczymy dokladnie ile mi spali ale tak jak napisalem o spalaniu to przeciez jaki mialbym cel zeby tutaj kogos czarowac i oszukiwac samego siebie

pozdrawiam lukasz

Żeby w 1.8T zejść poniżej 8l na 100 trzeba sie dobrze nagimnastykować i jechać za***iście ekonomicznie.Po mieście zejść poniżej 10 to jest coś niesamowitego.No chyba , że cały czas jeździsz po mieście w nocy , jak są sygnalizacje powyłączane i nie ma ruchu.Ale jak jeździsz normalnie w dzien po mieście , stoisz w korkach.Jedziesz od świateł do świateł , to śmiem twierdzić , że 12 spokojnie wciąga :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

130-180 8l autostrada po polsce bez szalenstw 1100km na baku

a4 98r 1.9 tdi i tak od roku bez zmian.ale jak zatankujesz lipne paliwoo to raz nie chcial isc szybciej niz 140 wiec to tez zalezy .ja mam juz swoje stacjie na trasie lublin swiecko i sa pewne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po dosc wnikliwych "badaniach" :mrgreen: maj-czer-lipiec

maj: 1030km sr:6,4 65%Miasto (normalnie+spokojnie):grin:

czerw: 800km sr:6,7 61% Miasto j.w. (w trasie troche ostrzej)

lipiec:(do dzis) 540km sr7,0 i 83% Miasto

w trasie 90-110km/h spokojnie 4,8-5,5 l/100km

takze podobnie jak koledzy AFN'owi :mrgreen: tyle ze mam seryjne 110kucy :neutral: i tylko 11,2-11,4 do setki :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...