Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?


wojtas-audi

Rekomendowane odpowiedzi

Ja z kolei zrobilem 1200 km w ciagu 10godzin z czego 600 po niemieckich autostradach i 300 po naszej a reszte po dziurach i moj avancik z wlaczona klima spalil 102 litry benzynki czyli tez chyba nie tak najgorzej bo w porywach 220 na budziku bylo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

to Teraz moje obliczonka:) Wyjazd Trasa okolo 850 kilosów Toruń-Niechorze przez bydgoszcz koszalin Kołobrzeg. Powrót z NIechorza do torunia przez kołobrzeg słupsk trojmiasto i potem z trojmiasta do domku Torun(trza było odwiedzić ikee bo przeciez "kochanie to musi byc po drodze" slowa mojej przepieknej ukochanej:) no i znalazlo sie po drodze tak ze trza bylo jechac dodatkowe 200 kilosow:P ale spalanie o dziwo na jednym baczku cala trasa z tym jakies 50 kilosow przez 4 dni pobytu nad morzem wychodzi tak predkosci caly czas okolo 110-130 ale zdazylo sie i 180:) pelny bak plus kanisterek 5 litrow 2 osoby i pelny bagaznik po powrocie do domu zostalo jakies 50 do 70 kilosow na miescie czyli na 65 litrach troszeczke ponad 900 kilosow srednie spalanie okolo 7,2 litra z tego okolo 600 kilosow z wlaczona non toper klima silniczek 1.6 i jestem z niego dumny:P srednie spalanie na miescie po toruniu wychodzi mi 9 do 10 litro nigdy wiecej ani mniej:/ aha Paliwo (niby bo roznie u nas z tymi stacjami) Shell V-Power. Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy chcesz powiedzieć , że na 16 litrach zrobiłeś 667 km ??

Każdy chciałby to powiedzieć :wink: , ale niestety nie wydaje się być to możliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei zrobilem 1200 km w ciagu 10godzin z czego 600 po niemieckich autostradach i 300 po naszej

Zginęło Ci gdzieś 300 kilosów :wink: Ale to i tak rewelacja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei zrobilem 1200 km w ciagu 10godzin z czego 600 po niemieckich autostradach i 300 po naszej

Zginęło Ci gdzieś 300 kilosów :wink: Ale to i tak rewelacja

nasze drogi razy dwa :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei zrobilem 1200 km w ciagu 10godzin z czego 600 po niemieckich autostradach i 300 po naszej a reszte po dziurach i moj avancik z wlaczona klima spalil 102 litry benzynki czyli tez chyba nie tak najgorzej bo w porywach 220 na budziku bylo.

eee co wy chlopaki ... wszystko sie zgadza 300 km po naszej autostradzie z reszta A4 a reszte czyli 300 km po dziurawych wspanialych drogach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak prowadziłem samochód z Gorzowa do Lublina wyszło mi spalanie ok 5l

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja robie na pelnym baku 250 km w miescie oczywiscie na Lpg, daje to nam jakies 17 l na 100:) jestem zadowolony bo nie jest to oszczedna jazda,klima non stop,i nie patrze na obroty itp:) na trasie wyszlo mi jakies 13.5 a moj tatko zszedl do 12 ;) na klimie,a i zaznacze ze jest to aftomat bo pewnie wiecej pali:) wyniki jak dlamnie bardzo zadawalajace :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie pomiary, trasa Gubin->Władysławowo->Wrocław (1120km), 95% trasa, 90% z klimą, jazda względnie spokojna (100-130km/h), momentami 140-150, średnia wyszła 5,51L/100km (mierzone tankowaniem do pełna na koniec trasy).

P.S. Ostatnie 80km czułem lekki niepokój, bo leciałem to na rezerwie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moj brat razem z promem jechal 11 h z londynu do wroclawia
uwielbiam takie opowiesci, tylko czekam az ktos mi powie ze dojedzie szybciej niz doleci samolotem:):):):):) sorry za OT

Oj na wariata wychodzi to podobnie. Przykład: jeśli ktoś mieszka 100km od lotniska dojazd komunikacją państwową zajmuje ze 3 godziny, na lotnisku trzeba być 1,5 godz. wcześniej przelot 1 godz. odprawa 0,5 godz. wydostanie się z lotniska i przejazd do docelowego miejsca 3 godz. mamy jakieś 9 godz. podróży. Wójas z Koloni jadać 200-230km/h, uwzględniając ograniczenia prędkości na autostradzie które wiem że przestrzega! przejechał trasę prawie 1100km w 8 godz. z jednym krótkim postojem. Niemal 700km autostrady niemieckie reszta to przeprawa przez Polskę. Wiec przejazd możę być konkurencyjny do latania czasem ale jest to okupione niezłą adrenalinką i zmęczeniem.

[ Dodano: 2006-08-21, 08:54 ]

Odkąd posiadam autko dokładnie monitoruje spalanie.

1) Lato, miasto, kótkie odcinki, klima na full non stop - 7,8 - 8,2 ( mój max.8,4 litra)

2) Lato, miasto, długie odcinki, klima już nie tak na full - 7,0 - 7,4 litra

3) Lato, miasto, krótkie odcinki, nawiew - 6,7 - 7,2 litra

4) Lato, trasa, klima non stop, prędkość 160-180 - 6,6-6,9 litra

5) Lato trasa, klima non stop, prędkość 120-140 - 6-6,5 litra

5) Lato, trasa, klima tylko sporadycznie, prędkość 120-140 - 5,0 - 5,4 litrów (moj min. wynik 5,04 litra/100km)

Wróciłem z urlopu gdzie przejechałem 6220 km średnie spalanie wyszło 6,56 litra/100km Gdzie klima niemal zawsze chodziła a przejazdy przez miasta to jakieś przynajmniej 35%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krotko, jadoac do Słowacji spalanie lpg wyszło mi 10,5 i nie było oszczedzania .jestem bardzo zadowolony ;) pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi po trasie wyszlo ( ponad 200 KM w jedna strone) - 7,8-8 l . Jest ok . Na autostradzie caly czas 160-180 , i rozdalem troche ulotek :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wakacje nad morzem tam i powrót, plus sporo po wybrzeżu (1475km) dało spalanie 6,7l/100km. Na trasie do celu (520km) dało spalanie 6l/100km.

Całkiem miłe. :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ponownie wyniki po miescie .... 6,83 l/100 km....

Bo jeździsz na jakimś eko-sofcie :wink: Zabij muła i odkryj potęgę czarnej strony mocy :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok.350km to Trasa duze predkosci (170/180) + miasto Krakow (do 3.5/4tys.) 45 litrow 450km. Mysle, ze nie jest tak zle.

Teraz znow zalane do pelna i bedzie troche spokojniejsza jazda wiec dam znac (jak bedzie mnie stac na Pb :twisted: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...