Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

benzyna: V-Power Racing

miasto: w miarę dynamicznie (do 5 tys RPM) 12-14L

trasa: 8-9L (prędkości na ogół do 140 km/h

  • Odpowiedzi 4 tys.
  • Wyświetleń 622 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
benzyna: V-Power Racing

miasto: w miarę dynamicznie (do 5 tys RPM) 12-14L

trasa: 8-9L (prędkości na ogół do 140 km/h

stary,rozje...ałeś mi nadgarstki,heh,

ty masz 1.8 a 1.6

koni mamy mniej wiecej tyle samo,

tyle że mój tyle tego paliwa wpiepsza :mad:

miałem dziś porobić pare fotek auta ale tak leje deszcz ze max :???:

ale obiecuje ze niedługo zdjecia pojawią sie na forum :grin:

Opublikowano

Ostatnio testowalem spalanie w moim autku i mi wyszlo 9l/100km przy czym

trasa 70km

miasto 30km

predkosci na trasie do 120, obroty max 4tys.

Wiec nie jest zle :)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Na 56l. przejechałem 520 km. czyli niecałe 11l/100 jestem happy :smile:

Opublikowano

Mi na trasie Wwejherowo - Warszawa i z powrotem (840 km) przy prędkościach 160-170 w jedną stronę i 140 z pełnym obciążeniem (3 osoby + cały zapakowany towarem) wyszło równiutkie 6 litrów. 200 zł w dwie strony. Także rewelacja. I to jeszcze na pompowtryskach. Jak jechałem tak samo Octavią TDi 90KM to mi spaliła 5.5 litra, tylko trochę wolniej się jechało. Pozdrawiam.

Opublikowano

Bo auto z tym motorkiem wręcz uwielbia prędkośći 140-170km/h

Opublikowano

na pełnym baku przejechałem prawie 1000km (5 osób na pokładzie - cały czas autostrada a predkosc to 130 - 150km/h)

Opublikowano

wlasnie zrobilem trase Londyn- Warszawa- Londyn oto wyniki , (nie sa to wyniki z FIS-a)

jadac spokojnie do 140km/h zrobilem 534km 49.50 litrow srednie 9.2l/100km

585km 49.00 litrow srednie 8.3l/100km

wracajac duzo bardziej dynamicznie tzn miedzy 150 -200km/h w porywach do 220km/h czasami

514km 49.80 litrow srednie 9.7l/100km

524km 51.41 litrow srednie 9.81l/100km

jak widac nie jest to TDI ale jak na 2.8 quattro tiptronic z wlaczona klima jak dla mnie moze byc.

Opublikowano
  • Autor
ale jak na 2.8 quattro tiptronic z wlaczona klima jak dla mnie moze byc

Rewelacja jak dla mnie .... ;)

Opublikowano

wyniki genialne .. :grin:

Opublikowano
wlasnie zrobilem trase Londyn- Warszawa- Londyn oto wyniki , (nie sa to wyniki z FIS-a)

czekam na opinie niedowiarków i malkontentów no i Norbiego :razz: :mrgreen:

Opublikowano
wyniki genialne .. :grin:

Raczej normalne - motorki dużych pojemnośći są stworzone do jazdy autostradowej i sam przyjemność takim jechać. Kolega po stanach jezdził 3,5 litrowym autem które spalało ok. 8 litrów a w mieście lekko x2

Opublikowano
Raczej normalne - motorki dużych pojemnośći są stworzone do jazdy autostradowej i sam przyjemność takim jechać. Kolega po stanach jezdził 3,5 litrowym autem które spalało ok. 8 litrów a w mieście lekko x2

Dokładnie tak, duże benzyny idealnie sprawują się na trasach (wiem bo miałem). Palą stosunkowo niedużo, a oferują ciszę, dobrą elastyczność i ładną dynamikę. Mankamentem natomiast jest już jazda miejska, tam przy ładnym dociskaniu potrafi spalić duuużo więcej.

Opublikowano
wracajac duzo bardziej dynamicznie tzn miedzy 150 -200km/h w porywach do 220km/h czasami

514km 49.80 litrow srednie 9.7l/100km

Wynik super.

Tyle to mój też łyknie przy duzych prędkosciach (180-200).

Opublikowano

U mnie z wirusem jazda 120 - 140 w porywach 160 - 180 ,klima w auto , 60% trasa 40% miasta 6,7 - 6,9 l. ropki na 100km.

Opublikowano

Niedawno zrobiłem trasę Wrocław- Budapeszt, znaczna większość była po austradach, gdy jechałem tak średnio 120 km/h nie więcej spalał 7,5L gazu gdy potem się rozpędziłem i średnia wyszła 160 km/h to już spalanie wzrosło do około 10L. Dzisiaj wracam do Wrocławia więc zobaczymy znowu. Myślę że wyniki w porządku.

Pozdrawiam

Opublikowano

Nie wiem czy to dużo czy nie ale u mnie,ok 50% z klimą niunia spaliła ok 6.9 po miescie...i wcale nie ruszam z pod świateł ostatni...... :grin: myśle ze taki wynik przy takiej pojemnosci jest do przyjecia.. a co sądzi o tym szacowne grono??

Opublikowano
motorki dużych pojemnośći są stworzone do jazdy autostradowej i sam przyjemność takim jechać
zgadzam sie moj ma 3800 obrotow przy 200km/h, mozna tak jechac caly dzien!!!!!
Opublikowano

miasto 100% (trójmiasto), na pełnym baku 856 km (do zapalenia się rezerwy).

z klimą

zatankowany shell vpower diesel

Opublikowano

Moja niunia 2,5v6 150km:

100% miasto 8,2L- 8,4 ( jazda srednio dynamiczna) jak pocisne to 8,9l (lato z klimą)

trasa 7,2l (klima na maxa)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.