Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?


wojtas-audi

Rekomendowane odpowiedzi

najgorsze jest to miedzy dieslem a benzyną , dieslem można szaleć nie szaleć i ma sie mniejsze spalanie od benzyny. i tankuje sie za mniejszą kwote ale za to dowalają na koncu przy ubezpieczeniu :evil: może sie myle ale ja wczoraj zostawiłem u paniu z PZU 2300zł. za benzynke z tego samego roku zapłacił bym pewnie dużo mniej i to napewno z pare baków :evil:

Na diesla masz 5% zniżki dodatkowo :mrgreen:

P.S

Ta składka to roczna?? Ile masz zniżek ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

a ja niedawno wrocilem z trasy swoim 75 konnym "potworem" :wink: i zrobilem 1360km i mialem jeszcze pół rezerwy (pisalem to juz w innym temacie). Ale autko mialem zalane pod koreczek nawet w odpowietrzniki juz nie szło. Żeby nie uzywac klimy i spokojniej jechac to mysle ze bym przejechal około 1500 km :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1500 km :shock: ,ja moze jakbym jezdzil 90km/h to tez bym wykrecil z 1350-1400 ale ze mam czym przycisnąć i mam ciezka noge to jest jak jest ,ile ma do setki ten 75 konny TDI?? 17 sek.??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

,ile ma do setki ten 75 konny TDI?? 17 sek.??

Obstawiam , że z 15,9 :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1500 km :shock: ,ja moze jakbym jezdzil 90km/h to tez bym wykrecil z 1350-1400 ale ze mam czym przycisnąć i mam ciezka noge to jest jak jest ,ile ma do setki ten 75 konny TDI?? 17 sek.??

cos za cos .... ;-)

kwestia na czym zalezy wlascicielowi ..... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cos za cos ....

kwestia na czym zalezy wlascicielowi .....

może to śmieszne, ale ja kupiłem v6 bo podoba mi się mruczenie tych silników :wink:

dobre .... :twisted: i wcale nie jest to smieszne ..... kazdy kupuje to co lubi i to na co go stac ..... ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez sensu, masz po prostu dupowate 1.6 i tyle. Osobiście wolałbym wrócić do jakiegoś R5 w benzynie (eh ten dźwięk), ale że ich już nie robią, więc pewnie następny wybór padnie na V6 lub jakieś R4 z turbiną.

.... Sam jestes dupowaty :mrgreen: wiadomo przeciez ze diesel lepszy, a benzyna to benzyna, i tak jestem zadowolony z auta :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spanky, wojtas-audi, to wyjasnijcie ciemnemu tzn czarnemu czlowiekowi kiedy to autko pali 0.3l/h moge sie tylko domyslac ze np na postoju z wlaczonym silnikiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spanky, wojtas-audi, to wyjasnijcie ciemnemu tzn czarnemu czlowiekowi kiedy to autko pali 0.3l/h moge sie tylko domyslac ze np na postoju z wlaczonym silnikiem

dokladnie tak .... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szpak, Ty nie szpak jestes tylko dzik...jak jechales?? bo tez kiedys udalo mi sie wykrecic na trasie 3.4l/100km ale po drodze krzyzowki rozwiazywalem i zanudzilem sie na mierc-po 100km bylem zmeczony jak po 1000mk :lol: to bylo tylko tak dla testu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spanky, wojtas-audi, to wyjasnijcie ciemnemu tzn czarnemu czlowiekowi kiedy to autko pali 0.3l/h moge sie tylko domyslac ze np na postoju z wlaczonym silnikiem

No tak na wlaczonym na wolnych obrotach silniku . :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cos za cos ....

kwestia na czym zalezy wlascicielowi .....

może to śmieszne, ale ja kupiłem v6 bo podoba mi się mruczenie tych silników :wink:

Ja tez bym chciał słyszec taki mruczek co rano a nie jakies klekotanie ,ale niestety mnie na takie imprezy narazie nie stać-Ale niektórzy i tak mówią ze wola klekot o od pomruku V6-czy oni sa normalni ? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AJM nie klekocze (w srodku bo na zewnatrz to jest masakra-AFN w porownaniu glosnosci na zewnatrz to jest mega cichutki) a 2.5 TDI ma wogole super brzmienie i nawet laik nie bedzie wiedzial ze do dizel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

,ile ma do setki ten 75 konny TDI?? 17 sek.??

Obstawiam , że z 15,9 :mrgreen:

nie wiem ile ma do setki, nie jest az tak mulowaty jakos tam sie kręci, napewno lepiej przyspiesza jak moj poprzedni samochod golf III TD tez 75 koni miał, a mi na czasie nie zalezy tylko na oszczędnosci, a jak jeszcze ropke mam po 2,80zł to uuuuuu :grin: prawie jak za darmo mam jezdzenie POZDRO :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi tam się podoba dżwięk TDI,jak tylko pierwszy raz usłyszałem to fajne klekotanie wiedziałem ze to jest to, nie powiem ze V6 źle brzmi ale dla mnie i tak najwspanialszy dzwięk daje R6, a co do ceny ON to mi się udaje jakoś na moje potrzeby nawet za 2,50 wyrwać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dark79, co do dzwieku to najpiekniejsze jest V8 i boxer (subaru&porsche-stare chlodzone powietrzem) dzwiek mozna tylko porownac do stada miazdzonych winniczkow :lol: brutalne ale piekne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc i ja popiszczę sobie radośnie na temat spalania mojego gnojówkowego engina :mrgreen: Otóż:

1szy bak - jazda przeważnie samemu lub we dwójkę, 60% trasa, easy rider - 5,3/100

2gi bak - j.w jazda jeszcze bardziej mułowata - ciągłe testowanie :razz: - 5,2/100

3ci zbiornik- jazda w piątkę, nóżka znacznie cięższa, cykl dalej mieszany - 6,1/100

Wykorzystanie klimy raczej częste - myślę że powyżej 50% trasy, kapcie 205/60/15.

Długich tras jak i Vmax jeszcze nie sprawdzałem - uczynię to pewno na urlopie :twisted: i dopełnię statystyki...

A co do dźwięku motorka - uwielbiam ten równomierny klekot i cichy gwizd turbinki (czy cokolwiek tam sobie gwiżdże) :wink:

Od pewnego czasu oglądam się za każdą A4czką i z uciechą stwierdzam że jeździ ich całe mnóstwo i coraz więcej!

Long live the Four Rings ! :mrgreen: TDI power !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...