Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pewnie ropy :naughty:

nie wiem,może chodzi o płyn do spryskiwaczy :naughty:

Mi dzis spalil 9,7 (po miescie), z rańca. Normalna jazda miejska, i niech nikt nie mowi, ze nie da sie zejsc 2.5 ponizej 10 :naughty:

bez najmniejszego problemu :)

  • Odpowiedzi 4 tys.
  • Wyświetleń 622,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Tomek... ale ja nie mowie o ośce :tongue4:

Opublikowano

Dziś padł rekord :)

6,5 l na 100 :)

z górki ? :decayed:

Opublikowano

Tomek... ale ja nie mowie o ośce :tongue4:

Mchał,no wiem,ty masz Q,ale wziąłem pod uwagę,że jeździsz jak baba :polew:

:tongue4:

Opublikowano

co to za rekord ......ja raz na 24 litrach zrobilem 350km i do dzisiaj nie wiem jak to sie stało :mysli: :mysli: :mysli::wallbash:

Opublikowano

Na baku w miescie kolo 750km

Poza miastem 1100km.

Mysle ze znosnie :>

Opublikowano

Na baku w miescie kolo 750km

Poza miastem 1100km.

Mysle ze znosnie :>

no powyżej 1000 km nie udało mi sie jeszcze zrobic ale rekord po mieście to jakies 850 km

Opublikowano

JEsli bak mam okolo 65L to 1100 km to wynik 6l/100km.Jadac prze cala Polske jedna trasa udalo mi sie zrobic tyle km na baku.

Opublikowano

JEsli bak mam okolo 65L to 1100 km to wynik 6l/100km.Jadac prze cala Polske jedna trasa udalo mi sie zrobic tyle km na baku.

wiesz ja mówie ze robie kilometry ale zawsze do rezerwy :) nigdy nie wyjezdziłem baku do końca :P

a bak ma chyb araczej 70 L w całości ;P

Opublikowano

a może ktoś wie jaki ja mam bak bo ja sam nie wiem :) 2,4 V6 benzyna 1998 rok

Opublikowano

a może ktoś wie jaki ja mam bak bo ja sam nie wiem :) 2,4 V6 benzyna 1998 rok

podaje sie różne dane ale ok 62 litrow :) ja po miescie 650 km srednio dynamicznej jazdy :kox:
Opublikowano

ja zawsze w B6 jak podjeżdzam na stacje to jak mam rezerwe zawsze tankuje od 60 do 64 L :)

Opublikowano

no a jak ja mi sie zapali rezerwa to wlewam 50 L hmm

Opublikowano

moja andzia na całym baku robi 750-800 km w trasie a wokół komina to jakieś 650km to chyba normalnie oczywiście do zapalenia sie rezerwy a kontrolka zapala sie jak w baku jest ok 8 lit.

Opublikowano

ile km na baku

trzeba by to sprecyzować :gwizdanie:

ja tankuję jak zbliżam się do rezerwy :cool1:

inni jeżdżą na rezerwie prawie do końca :decayed:

to może troszkę "zakłamywać" wyniki :naughty:

Opublikowano

Dziś padł rekord :)

6,5 l na 100 :)

z górki ? :decayed:

Hehe.. nie z górki :)

Siemianowice -> Pruszków, średnia na trasie 101km/h, spalanie z całości 6,5l/100km Shell V-POWER R :ON:

Coś mi się nie chce wierzyć ... może komp źle wskazał :mysli:

aa.. to nie ja prowadziłem :gwizdanie:

Opublikowano

Witam.

Spalanie trasa - komputer pokazuje przedział 6,2-6,4 /100km; prędkości 120-140 km/h; obroty do 2500

Spalanie miasto - komputer pokazuje 8,5-10,5 /100km; prędkość jak to w mieście 50-100 km/h; obroty do 3000

Opublikowano

Dziś padł rekord :)

6,5 l na 100 :)

z górki ? :decayed:

Hehe.. nie z górki :)

Siemianowice -> Pruszków, średnia na trasie 101km/h, spalanie z całości 6,5l/100km Shell V-POWER R :ON:

Coś mi się nie chce wierzyć ... może komp źle wskazał :mysli:

aa.. to nie ja prowadziłem :gwizdanie:

ja nie podważam wyniku, jedynie dodam, że średnia 101 to jest naprawdę niezła gonitwa, oczywiście wszystko zależy od warunków.

w takim wypadku 6.5 to mega wynik jak na 3.0 :kox:

ponadto, nie wiedziałem, że shell vpR jest też diesel :mysli:

a mój 11,16 :evil:

Opublikowano

Hehe.. nie z górki :)

Siemianowice -> Pruszków, średnia na trasie 101km/h, spalanie z całości 6,5l/100km Shell V-POWER R :ON:

Coś mi się nie chce wierzyć ... może komp źle wskazał :mysli:

aa.. to nie ja prowadziłem :gwizdanie:

ja śmiem podważyć taki wynik :decayed: nie ma szans na tak iwynik przy takiej średniej... koło 6-6,5 to przecież bierze przy 100 na tempomacie chyba :tongue4: a żeby zrobić taką średnią to wiadomo jak trzeba jechać :evil: bajki... :gwizdanie:

ja jak wracałem wczoraj spokojnie z Poznania do Ślesina średnia prędkość 78 km/h to mi wyszło 5,5/100 w 1.9 :mysli:

Opublikowano

Jak fajnie że wątek się rozwija :)

Jeszcze kilka stron i silniki 3.0 będą palić poniżej 5 litrów :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.