Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Poniżej 10 l w mieście ostatnio nie schodzę :)

  • Odpowiedzi 4 tys.
  • Wyświetleń 622,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jak fajnie że wątek się rozwija :)

Jeszcze kilka stron i silniki 3.0 będą palić poniżej 5 litrów :naughty:

:good:

6,5 litra hmmm zgodze sie ale w trasie i wtedy nie przekraczamy prędkości 90 km/h co srednia wyjdzie z trasy pewnie ok 60 km/h

Opublikowano

6,5 litra hmmm zgodze sie ale w trasie i wtedy nie przekraczamy prędkości 90 km/h co srednia wyjdzie z trasy pewnie ok 60 km/h

Mnie też zdziwił ten wynik... bo średnia była 101km/h [tylko trasa] i spalanie wyszło 6,5l na samej trasie.

Dziś wszystko w normie czyli 9-10l po mieście... :gwizdanie:

ponadto, nie wiedziałem, że shell vpR jest też diesel :mysli:

VP DIESEL.. RRRR nie powinno być :wink4:

Niedługo zrobię doświadczenie bo też mi się trasa szykuje. Zaleję do pełna uzupełnię i porównam wskazania :cool1:

Może kompjuter chce mnie w lepszy nastrój wprowadzać :naughty:

Opublikowano

Jak fajnie że wątek się rozwija :)

Jeszcze kilka stron i silniki 3.0 będą palić poniżej 5 litrów :naughty:

no tak chyba na postoju ;P

Opublikowano

Zbyt krotkie odcinki na niskie temperatury poprostu :)

Opublikowano

Pierwszy raz spalanie jak na V6 przystało , 710 na baku i premia z radaru 100zł +4 punkty :evil: Po co się śpieszyć :wallbash:

Opublikowano

Pierwszy raz spalanie jak na V6 przystało , 710 na baku i premia z radaru 100zł +4 punkty :evil: Po co się śpieszyć :wallbash:

czyli wynik bardzo dobry trasa 700-750km, jak na V6 jest OK

Opublikowano

witam,

skrzynka Multi

trasa przy 4 osobach i załadowanym pełnym bagażniku - 6,1 l/100km - odcinek ok.180 km

miasto w granicach 7,5-8,3 l/100km ;(

co sadzicie?

jaka róznica moze byc w spalaniu miedzy manualem a multi?

Opublikowano

witam,

skrzynka Multi

trasa przy 4 osobach i załadowanym pełnym bagażniku - 6,1 l/100km - odcinek ok.180 km

miasto w granicach 7,5-8,3 l/100km ;(

co sadzicie?

jaka róznica moze byc w spalaniu miedzy manualem a multi?

multi powinien palić mniej niż manual - szczególnie w mieście...

Opublikowano

witam,

skrzynka Multi

trasa przy 4 osobach i załadowanym pełnym bagażniku - 6,1 l/100km - odcinek ok.180 km

miasto w granicach 7,5-8,3 l/100km ;(

co sadzicie?

jaka róznica moze byc w spalaniu miedzy manualem a multi?

te parametry spalania sa w normie?

Opublikowano

pewnie, że w normie :good:

Opublikowano

Ja dzis jechalem jak dziadek do Wawy, predkosci 110-130 > spalanie 7.2.

Opublikowano

witam!

moje autko w automacie spala w mieście 9,6 litra/100km :thumbdown: przy teraźniejszych temperaturach (-5/+5 stopni) przy jeżdzie na odcinkach ok 5 km na których silnik nie osiągnie temeperatury i w sumie jest zimny jak ruszam i letni jak kończe jazdę

na trasie nie przyszło mi sprawdzić

pozdro koledzy :hi:

Opublikowano

Ja dzis jechalem jak dziadek do Wawy, predkosci 110-130 > spalanie 7.2.

To jest emerycka jazda? Proszę Cię .... :naughty:

Jak emeryt to ja w sobotę jechałem :decayed:

Średnia z FISa 5,8l :kox: na odcinku jakichś 60-70 km. Jechałem za busem wiozącym moje meble i inne graty 'mieszkaniowe' (jestem w trakcie przeprowadzki) Facet jechał max 80km/h :) To dopiero była tortura :polew:

Opublikowano

Ja dzis jechalem jak dziadek do Wawy, predkosci 110-130 > spalanie 7.2.

ja to przerobilem w zeszlym tygodniu, ale mialem 6,1 :)

kto wie - moze jak bym jechal jeszcze dalej to pojawilaby sie 5tka z przodu... :shocked:

Opublikowano

moja dzisiejsza jazda po Kraku + popołudniowo-wieczorny spocik i dość dynamiczna jazda powortna z chłopakami ( Waski i Keepasa) :gwizdanie:

920721c543202b77.jpg

Opublikowano

920721c543202b77.jpg

tam hvj ze spalaniem :cool1:

"pasiaste",czego ty słuchasz :gwizdanie: :mysli:

Opublikowano

920721c543202b77.jpg

tam hvj ze spalaniem :cool1:

"pasiaste",czego ty słuchasz :gwizdanie: :mysli:

ot : Pasiaste Serce :gwizdanie: jedna z piosenek o CRACOVII :tongue4: akurat sie włączyła :wink4:

Opublikowano

ot : Pasiaste Serce :gwizdanie: jedna z piosenek o CRACOVII :tongue4: akurat sie włączyła :wink4:

słowa mojego syna "Arka,Crakovia i Lech.wielka Triada"

daj jakiegoś linka do tego :cool1:

Opublikowano

cykl mieszany 580 km na baku, po tarsie pokazuje mi średnią 7,8 w mieście czasem nawet 18l.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.