Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja musze jeździć ostatnio bardzo przepisowo i na trasie 150 km przy prędkości między 90-110km/h spalił mi 4.9-5.0 literka a w normalnej mojej jeździe kiedyś 120-140 spalał 5.5- 5.7 na trasie w mieście to nigdy nie wiem ile co i jak :shocked:

  • Odpowiedzi 4 tys.
  • Wyświetleń 622 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Mi ostatnio wychodzi 7.0 na FIS i 6.5 mówi dystrybutor zawsze ponad 900 na baku O...

Opublikowano

8(normalna jazda) - 9.5(upalanie) miasto. Nie całe 6(do 120) - 9(160-180) trasa.A4 AFN Avant Quattro z 97 roku. Plus pare gratów w bagażniku. Pozdro

Opublikowano

Jak patrze na spalanie AFB/AKN, to robie duze łał - jest spore.

Mi w miescie przy normalnej jezdzie do pracy (troche korkow) bez zamulania to 10-10,5 - tak do 3000 obr.

Jak wciskam, to robi sie 11-12 maks.

W trasie srednio 9-10. Choc przy dziadkowej jezdzie mozna zejsc i ponizej 7.

Opublikowano

AFN

- na baku 1050-1100 km

- spalanie ~ 5,6 - 5,7 l/100

Dane z dystrybutora

Opublikowano

Wczoraj DT - KRK i z powrotem ~5,3 i nie mowcie ze sie nie da.. :naughty:

Droga tam przez Szczurowa z powtorem E4. 2 osoby w aucie.. :rolleyes:

Opublikowano

Wczoraj DT - KRK i z powrotem ~5,3 i nie mowcie ze sie nie da.. :naughty:

Droga tam przez Szczurowa z powtorem E4. 2 osoby w aucie.. :rolleyes:

z jakimi prędkosciami ? :gwizdanie:

3,0 TDI => poza miastem totalny lajt bez przekraczania 90 km/h 6,5 :naughty:

Opublikowano

Cuber ~100 :tongue4:

Opublikowano

kurde ja średnio mam 780 do 840 km na baku :P w zaleznosci ile w ciagu tygodnia stoje w korku :P

spalanie od 7 do 8 :) L

6 na trasie jak jade spokojnie

Opublikowano

Cuber ~100 :tongue4:

no i to by sie zgadzało a nie tak jak kilka stron wcześniej było pisane 4 osoby full bagaże prędkosci do 180km/h i spalanie 5,3 :gwizdanie:

Opublikowano

Cuber

Jakbym zaczal dawac mu do spodu to pewnie i by 9 wyszlo.. :polew:

Ja mialem 2 osoby i pare bagazy :)

Opublikowano

6 na trasie jak jade spokojnie

to Twoje spokojnie to dla mnie niezłe szaleństwo... najwięcej ile mi spalił na trasie to 6.4 a nieźle wtedy było...

Opublikowano

6 na trasie jak jade spokojnie

to Twoje spokojnie to dla mnie niezłe szaleństwo... najwięcej ile mi spalił na trasie to 6.4 a nieźle wtedy było...

No stary uwierz ze jak masz 6,4 to do ostrej trasy brakuje ci wiecej jak 50%
Opublikowano

Ja swoim poniżej 6/100 nie daje rady .

Opublikowano

poniżej 10 mi się w zasadzie nie udało, bez znaczenia czy to miasto czy trasa, jakoś tak się składa :naughty:

w mieście już spokojniej się nie da, więc min można przyjąc 10 :wink4:

na trasie spokojnie jechać nie próbowałem, więc nie wiem :kox:

1000 na baku... moje auto nawet nie ma takich liczb w wyświetlaczu :wink4:

Opublikowano

6 na trasie jak jade spokojnie

to Twoje spokojnie to dla mnie niezłe szaleństwo... najwięcej ile mi spalił na trasie to 6.4 a nieźle wtedy było...

No stary uwierz ze jak masz 6,4 to do ostrej trasy brakuje ci wiecej jak 50%

no możliwe... trasa z Gdańska do Elbląga przez autostradę do Tczewa zajeła mi 54minuty... tylko nie pamiętam ile tam kilometrów

zresztą nawet jak cisnę 180-200 (oczywiście mowa tu o highway'u bo na jednopasmówkach rzadko mi się takie prędkości zdarzają) to nigdy jakoś mi nie wychodzi dojeżdżanie komuś na styk do tyłka z piskiem opon - zawsze spokojnie hamuję silnikiem do tych 120 i czekam na manewr... no ale każdy jeździ jak jeździ...

Opublikowano

mam auto od początku lutego, spalanie sprawdzam lejąc pod korek, wyjeżdżam większość baku i zalewam tak samo pod korek, tankuję tylko Shella V-Power,

podsumowując te parę miesięcy u mnie wychodzi średnie spalanie w cyklu mieszanym 8.0 l (zależnie od długości tras i deptania),

samo miasto ok. 10-11 zależnie od dynamiki jazdy i długości przejazdów (króciótkie trasy no to niedogrzany silnik)

na początku jeździłem bardziej ostrożnie a teraz bardziej dynamicznie, więc chyba nie jest tak źle, jak dotąd nie zauważyłem spacjalnych różnic między zimniejszymi a cieplejszymi okresami roku

pozdrawiam

Opublikowano

miasto : 12l gazu bez klimy, jazda średnio spokojna

Opublikowano

dotyczhczasowe doswiadczenia (z 3000km od kupna)

niestety tylko z FIS, ale mniej wiecej zgadza sie z tym co tankuje. jakos nie mam serca nigdy tego pilnowac..

miasto 10 - 12 ... zalezy ile razy ktos mnie podpusci na swiatlach :D

ponizej 10 sie da. ale ja sobie nie radze nerwowo przy takiej jezdzie :polew:

powyzej 12 nawet 15, 16 tez sie da ale to naprawde trzeba pomeczyc ..

nie mowie o spalaniach z 5 km, tylko zawsze z calego dnia (czesto robie po 150km i wiecej dziennie po miescie)

trasa,

gdansk-

warszawa-

gdansk,

w jedna strone w miare spokojnie, po warszawce tez pojezdzone. ale powrot 2 godz. 50min...

spalanie z dnia - 8.8 ... dla mnie rewelacja. 7,5 to mi palil 110 konny peugeot...

Opublikowano

spalanie z dnia - 8.8 ...

kurcze... rzeczywiście nieźle jak na tą moc...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.