Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dziś tankowano 36 L lpg na 220 km plus Pb na około 600 km 8 L

  • Odpowiedzi 4 tys.
  • Wyświetleń 622 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
2b51468462a6e1fb.jpg 50/50 krótkie i długie odcinki
Opublikowano

ale ci ładnie temp trzyma kurka mi non stop 70 pokazuje

Opublikowano

ale ci ładnie temp trzyma kurka mi non stop 70 pokazuje

to termostat wymien bo przy takich temp i nienagrzanym silniku to raz ze spalanie dwa ze nie dobrze dla motoru - nie ma optymalnej temperatury pracy

Opublikowano

ale ci ładnie temp trzyma kurka mi non stop 70 pokazuje

Termostat do wymiany pewno...

U mnie ostatnio po ciągłym jeżdżeniu z jajkiem na gazie 9l z lekką przewagą jazdy po mieście. Jestem usatysfakcjonowany :decayed:

Opublikowano

ale ci ładnie temp trzyma kurka mi non stop 70 pokazuje

to termostat wymien bo przy takich temp i nienagrzanym silniku to raz ze spalanie dwa ze nie dobrze dla motoru - nie ma optymalnej temperatury pracy

jak sprawdzałem to na vag-u temp 80 C a w środku pokazuje 90 C będę wymieniał przy wymianie rozrządu
Opublikowano

ale ci ładnie temp trzyma kurka mi non stop 70 pokazuje

wiesz 2.5, rozrząd wymieniasz z termostatem,odmą,wszystkie rolki itd., ale potem, to hoho tylko latać :decayed:
Opublikowano

halo halo , Panowie to nie jest temat o termostacie :gwizdanie:

:spam:

Opublikowano

Lublin - Kraków, ~300km - 8,5/100km. Dosyć żwawa jazda do 150-160, średnia z fisa 98km/h, czas niecałe 3h.

Leciałem z Octavią 1.9 i chciałem porównać spalanie ale okazało sie że ta bieda nie ma komputera :angry:

Opublikowano

Lublin - Kraków, ~300km - 8,5/100km. Dosyć żwawa jazda do 150-160, średnia z fisa 98km/h, czas niecałe 3h.

Leciałem z Octavią 1.9 i chciałem porównać spalanie ale okazało sie że ta bieda nie ma komputera :angry:

pewnie zbliżone :naughty:
Opublikowano

u mnie fis pokazuje srednie dla 200 km 16 L juz sie boje

Tzn. 16/100? Miałem identyczny motor jak Ty, i nawet zagazowany- w mieście brał praktycznie bez wyjątku 15l. Denerwująca sprawa, bo butla jedynie 41 :wallbash:
Opublikowano

u mnie fis pokazuje srednie dla 200 km 16 L juz sie boje

Tzn. 16/100? Miałem identyczny motor jak Ty, i nawet zagazowany- w mieście brał praktycznie bez wyjątku 15l. Denerwująca sprawa, bo butla jedynie 41 :wallbash:

u mnie wchodzi 45 L gazu dzis jestem bliski rekordu tj 300 km na gazie po miescie
Opublikowano

od 5.5l na 100km przy predkości 90 na trasie SC - EPI

do 10l po mieście przy obrotach do 2500

raz mi sie udało do 8 zejść ale tylko raz :(

Opublikowano

dziś tankowano 45 L lpg (85 pln ) zrobione 280 km :evil: :evil: :evil: 16 L gazu/100 km po mieście wydaje się OK przy mojej nodze :)

Opublikowano

400 km na baku :gwizdanie: tylko miasto ostatnio

Opublikowano

miasto- 7,8 z FIS-a :cool1:

Opublikowano

400 km na baku :gwizdanie: tylko miasto ostatnio

też 400/bak i mniej - w mieście.

Opublikowano

ja w mieście na FISie mam 7.0-7.1 więc nie jest źle :gwizdanie:

Opublikowano

To ile Wam pala w miescie 3.0TDi? Bo 400km to malutko...

Ja robie 550-600 w miescie, a podobno 3.0TDi jest oszczedniejsze niz 2.5.

Opublikowano

A ja zimą koło 13, ale nie mam fisa :>

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.