Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Nawigacja inaczej - w nawiewach:)


DeeJay_Kill

Rekomendowane odpowiedzi

DJ - włącz jeszcze gadu jak możesz :decayed:[br]Dopisany: 05 Lipiec 2010, 00:49_________________________________________________a co do włącznika do navi - załatw sobie jakiś przycisk np od ogrzewania tylnej szyby i tam zrób włącznik urządzenia - jeśli da radę :good:

Po co..lepiej, jak będzie chodziła po kluczyku;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Pytanie z innej beczki jak Ci się sprawuje ta nawigacja?

Bo tp też mi proponuje, nie wiem czy brać navi czy aparat :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Pytanie z innej beczki jak Ci się sprawuje ta nawigacja?

Bo tp też mi proponuje, nie wiem czy brać navi czy aparat :D

Jak dużo jeździsz to bierz navi. A co do sprawunku osobiście nie mam zastrzeżeń, nie zawiodła. Dokupić kartę np 4gb i..................... wiadomo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do montażu nawigacji w środkowej kratce, masz jeszcze jakieś foto żebym mógł zobaczyć jak mocno trzeba zaingerować w obudowe kratek żeby wsadzić tam taki wyświetlacz? i jest możliwość powrotu do oryginalnego wyglądu nawiewu?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest taka możliwość, jednak trzeba sobie kupic drugą kratkę. Elementy regulacyjne i klapkę wystarczy zdemontować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DeeJay_Kill i jak sie sprawuje jesli chodzi o nagrzewanie sie z tylu przez nawiewy? dorezales juz wlaczanie z kluczyka? no i pytanie jak to wyglada jak patrzysz pod katem na navi bo wiadomo czasami czy w navi czy laptopach od skosu kiepsko widac (czyt. mgielka) :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny pomysł z tym navi w kratce nawiewu :good:

zrób fotke jakos tak z wysokosci oczy, jak siedzisz w aucie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie ja jestem ciekaw jak to wyglada z poziomu oczu bo troche to takie schowane i navi sama w sobie do wielkich nie nalezy, ja mam w iphonie i mam skrecona w swoja strone komorke bo jakbym mial prosto do tylu to tak srednio sie zwraca na nia uwage wygodnie :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spodziewałem się takiego pytania - wg danych technicznych urządzenia, może ono pracować w dość szerokim zakresie temperatur, więc nie powinno być problemu - zima zweryfikuje:). Z widocznością nie ma problemu, nawet w słoneczny dzień. Chrom z kratek - nie jest spełnieniem moich marzeń, ale nie wygląda źle - zostału oklejone folią chrom, chyba zrobię to jeszcze raz, żeby polepszyć efekt.

Się czyta całe tematy :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spodziewałem się takiego pytania - wg danych technicznych urządzenia, może ono pracować w dość szerokim zakresie temperatur, więc nie powinno być problemu - zima zweryfikuje:). Z widocznością nie ma problemu, nawet w słoneczny dzień. Chrom z kratek - nie jest spełnieniem moich marzeń, ale nie wygląda źle - zostału oklejone folią chrom, chyba zrobię to jeszcze raz, żeby polepszyć efekt.

Się czyta całe tematy :gwizdanie:

:co:

My tu z buszkiem poprostu fotke chcielismy zobaczyć, jak to w rzyczywistosci wyglada :gwizdanie:

Dobra opcja by była jak by ten ekranik zrobić w pewnym stopniu ruchomy do kilku stopni na boki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spodziewałem się takiego pytania - wg danych technicznych urządzenia, może ono pracować w dość szerokim zakresie temperatur, więc nie powinno być problemu - zima zweryfikuje:). Z widocznością nie ma problemu, nawet w słoneczny dzień. Chrom z kratek - nie jest spełnieniem moich marzeń, ale nie wygląda źle - zostału oklejone folią chrom, chyba zrobię to jeszcze raz, żeby polepszyć efekt.

Się czyta całe tematy :gwizdanie:

:co:

My tu z buszkiem poprostu fotke chcielismy zobaczyć, jak to w rzyczywistosci wyglada :gwizdanie:

Dobra opcja by była jak by ten ekranik zrobić w pewnym stopniu ruchomy do kilku stopni na boki :)

dokladnie :wink4: a po za tym czytalem temat caly i zobacz kiedy zalozony byl a co jest teraz wiec pomyslalem ze moze ma juz jakies porownanie ze uzywa klimy nagrzewa auto itp w koncu cieplo juz nie jest :wink4:

szkoda ze kolega nie ma zdjec jak robil bo wydaje sie ciekawe ja jednak chyba bym rezal cos takiego w okolicach radia wstawil jednak cos wiekszego, bo ogladanie filmikow chyba ciezkie jest co? :decayed: mnie rozkmina lapie czy nie zrobic wysowanego laptoka z schowka dla pasazera obok :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem ciekaw jak by to sie sprawowało montując w kratce lewej ze środkowego nawiewu lekko pod katem w strone kierowcy rzecz jasna :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie izolazja i jest to tylko rozwiązanie tymczasowe;p

Pomysł naprawde ciekawy tylko to rozwiązanie tymczasowe nie za bardzo. Chętnie zobacze skończony projekt na zdjęciach.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale navi chyba włączasz oddzielnie, trzebaby przerobić włącznik w navi :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...