Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Nawigacja inaczej - w nawiewach:)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jak kupie to sie troche pobawie :)

Opublikowano
  • Autor

DJ - włącz jeszcze gadu jak możesz :decayed:[br]Dopisany: 05 Lipiec 2010, 00:49_________________________________________________a co do włącznika do navi - załatw sobie jakiś przycisk np od ogrzewania tylnej szyby i tam zrób włącznik urządzenia - jeśli da radę :good:

Po co..lepiej, jak będzie chodziła po kluczyku;)

Opublikowano

najlepsza jest izloacja wokol tej navi :polew::tongue4:

Opublikowano
  • Autor

To nie izolazja i jest to tylko rozwiązanie tymczasowe;p

Opublikowano

Hej,

Pytanie z innej beczki jak Ci się sprawuje ta nawigacja?

Bo tp też mi proponuje, nie wiem czy brać navi czy aparat :D

Opublikowano

Hej,

Pytanie z innej beczki jak Ci się sprawuje ta nawigacja?

Bo tp też mi proponuje, nie wiem czy brać navi czy aparat :D

Jak dużo jeździsz to bierz navi. A co do sprawunku osobiście nie mam zastrzeżeń, nie zawiodła. Dokupić kartę np 4gb i..................... wiadomo :)

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Co do montażu nawigacji w środkowej kratce, masz jeszcze jakieś foto żebym mógł zobaczyć jak mocno trzeba zaingerować w obudowe kratek żeby wsadzić tam taki wyświetlacz? i jest możliwość powrotu do oryginalnego wyglądu nawiewu?

Pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor

Jest taka możliwość, jednak trzeba sobie kupic drugą kratkę. Elementy regulacyjne i klapkę wystarczy zdemontować.

Opublikowano

DeeJay_Kill i jak sie sprawuje jesli chodzi o nagrzewanie sie z tylu przez nawiewy? dorezales juz wlaczanie z kluczyka? no i pytanie jak to wyglada jak patrzysz pod katem na navi bo wiadomo czasami czy w navi czy laptopach od skosu kiepsko widac (czyt. mgielka) :mysli:

Opublikowano

Fajny pomysł z tym navi w kratce nawiewu :good:

zrób fotke jakos tak z wysokosci oczy, jak siedzisz w aucie :good:

Opublikowano

no wlasnie ja jestem ciekaw jak to wyglada z poziomu oczu bo troche to takie schowane i navi sama w sobie do wielkich nie nalezy, ja mam w iphonie i mam skrecona w swoja strone komorke bo jakbym mial prosto do tylu to tak srednio sie zwraca na nia uwage wygodnie :mysli:

Opublikowano

Spodziewałem się takiego pytania - wg danych technicznych urządzenia, może ono pracować w dość szerokim zakresie temperatur, więc nie powinno być problemu - zima zweryfikuje:). Z widocznością nie ma problemu, nawet w słoneczny dzień. Chrom z kratek - nie jest spełnieniem moich marzeń, ale nie wygląda źle - zostału oklejone folią chrom, chyba zrobię to jeszcze raz, żeby polepszyć efekt.

Się czyta całe tematy :gwizdanie:

Opublikowano

Spodziewałem się takiego pytania - wg danych technicznych urządzenia, może ono pracować w dość szerokim zakresie temperatur, więc nie powinno być problemu - zima zweryfikuje:). Z widocznością nie ma problemu, nawet w słoneczny dzień. Chrom z kratek - nie jest spełnieniem moich marzeń, ale nie wygląda źle - zostału oklejone folią chrom, chyba zrobię to jeszcze raz, żeby polepszyć efekt.

Się czyta całe tematy :gwizdanie:

:co:

My tu z buszkiem poprostu fotke chcielismy zobaczyć, jak to w rzyczywistosci wyglada :gwizdanie:

Dobra opcja by była jak by ten ekranik zrobić w pewnym stopniu ruchomy do kilku stopni na boki :)

Opublikowano

Spodziewałem się takiego pytania - wg danych technicznych urządzenia, może ono pracować w dość szerokim zakresie temperatur, więc nie powinno być problemu - zima zweryfikuje:). Z widocznością nie ma problemu, nawet w słoneczny dzień. Chrom z kratek - nie jest spełnieniem moich marzeń, ale nie wygląda źle - zostału oklejone folią chrom, chyba zrobię to jeszcze raz, żeby polepszyć efekt.

Się czyta całe tematy :gwizdanie:

:co:

My tu z buszkiem poprostu fotke chcielismy zobaczyć, jak to w rzyczywistosci wyglada :gwizdanie:

Dobra opcja by była jak by ten ekranik zrobić w pewnym stopniu ruchomy do kilku stopni na boki :)

dokladnie :wink4: a po za tym czytalem temat caly i zobacz kiedy zalozony byl a co jest teraz wiec pomyslalem ze moze ma juz jakies porownanie ze uzywa klimy nagrzewa auto itp w koncu cieplo juz nie jest :wink4:

szkoda ze kolega nie ma zdjec jak robil bo wydaje sie ciekawe ja jednak chyba bym rezal cos takiego w okolicach radia wstawil jednak cos wiekszego, bo ogladanie filmikow chyba ciezkie jest co? :decayed: mnie rozkmina lapie czy nie zrobic wysowanego laptoka z schowka dla pasazera obok :kox:

Opublikowano

Ja jestem ciekaw jak by to sie sprawowało montując w kratce lewej ze środkowego nawiewu lekko pod katem w strone kierowcy rzecz jasna :mysli:

Opublikowano

To nie izolazja i jest to tylko rozwiązanie tymczasowe;p

Pomysł naprawde ciekawy tylko to rozwiązanie tymczasowe nie za bardzo. Chętnie zobacze skończony projekt na zdjęciach.

Pozdrawiam

Opublikowano

Czy temat martwy? bo rozwiazanie bardzo ciekawe... :hi:

Opublikowano

fajny pomysł :hi:

__________________________________

wladca_pierscieni - chciałem Ci ubic bego robaczka przy

zdjęciu,ale sie niedało ,ale jazda :good:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

a nie da rady pod przewodzik +12v od radia co idzie, zeby z kluczykiem startowal?

Opublikowano

ale navi chyba włączasz oddzielnie, trzebaby przerobić włącznik w navi :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.