Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Nawigacja inaczej - w nawiewach:)


DeeJay_Kill

Rekomendowane odpowiedzi

chętnie poczytam Wasze pomysły na rozwiązanie tego tematu. Chciałbym oczywiście, żeby uruchamiała się po kluczyku, ale:

- navi włącza się przez 3 sekundowe przytrzymanie przycisku. Automatycznie odpala się nakładka na soft. Gdy chcemy wyłączyć nawigację, a korzystamy np. z automapy, to samo przytrzymanie przycisku ani nie wyłączy, ani nie uśpi nawigacji - dopiero po wyłączeniu automapy odzyskuje on swą funkcjonalność. Może mamy tu kogoś kumatego, kto potrafiłby chociaż podpowiedzieć, jak edytować fabryczne pliki, aby przy podaniu napięcia nawigacja wychodziła ze stanu wstrzymania, a po odłączeniu - zasypiała??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i co dalej z tematem? ruszyło coś? bo nagle zwiecha i nie wiadomo nic :kwasny: a szkoda.. temat jak dla mnie bardzo interesujący :):good:[br]Dopisany: 16 Grudzień 2010, 21:33_________________________________________________hmm.. i jak z tymi plikami? udało Ci się coś w tym temacie?

no w ogóle.. jakieś info :) [br]Dopisany: 16 Grudzień 2010, 22:22_________________________________________________można by wymodzić coś za pomocą tego.. http://www.my-navia.pl/printview.php?t=3667&start=0&sid=18be1db5f856ceff4f0ada1a4b445386

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mała wzmianka w temacie - Navi startuje obecnie po kluczyku, ale nie jest tak różowo - mam podłączoną navkę z plusem po zapłonie - efekt? Po wyjęciu kluczyka, po ok. 30 min navi idzie spać. Po przekręceniu na zapłon, budzi się. Myślę, że aby efekt był natychmiastowy, trzeba by wrzucić jakieś zużyte akumulatorki, które od razu wprowadzałyby sprzęt w stan uśpienia, wskutek wyczerpania energii... Będę się musiał podjąć takiej próby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam odswieze troche temat projekt super mam taka nawi i zastanawiam sie nad montazem a rozwiazales moze juz problem ze startem i wylaczaniem aby bylo tak jak powinno byc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A4 się niebawem sprzedaje, więc nie kombinuję już nic przy tej navi, jednak:

- włączam ją raz i gdy wyłączam kluczyk, po kilku minutach gaśnie ekran - navi przechodzi w stan wstrzymania. Podchodzę do auta, przekręcam na zapłon - navi się budzi:) Gdyby jeszcze gasła natychmiastowo, to super, ale już nie kombinuję - po dziś dzień wsio działa i uwierzcie mi - wyłączam komunikaty głosowe, bo wystarczy, że kątem oka zerknę na ekran i już wszystko wiem:) Ogólnie rzecz ujmując - dobrze mi z tym gadgetem - po prostu się sprawdza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozumiem bede musial chyba cos zadzialac w tej sprawie jak bede mial kilka dni wolnego. Pomysl super jak zrobie to dam znac o rezultatach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

patent prosty i praktyczny. jednak nie dla mnie, bo używam jednej nawigacji w kilku autach...

jednak są też inne sposoby wykorzystania tej przestrzeni "po" kratce nawiewu - np. wskaźnik kopyta turbiny :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super pomysł, Będę analizował czy warto się podjąć tego moda. Zasilacz jest cały czas pod prądem?

Co z głośniczkiem? Ja wolałbym coś słyszeć czasem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś jeszcze zaadoptował taki patent do siebie? Ciekawi mnie widok tego wyświetlacza z perspektywy kierowcy - czy nie zasłania go lewa kratka, czy można by go zamontować tak aby się ewentualnie lekko obracał prawo/lewo, czy nie jest zbyt schowany... No wiecie :decayed: Ja ostatnio przymierzam się do zamontowania kamerki z tyłu do cofania aaaaale żadne miejsce nie jest dobre na doczepiany wyświetlacz... Ta kratka była by może sensownym rozwiązaniem ;):kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciężko wyjąć sama matryce z tego GPSa? duzo rozbierania jest? i czym to zaizolowales i przymocowales? pod zapalniczke cieżko się podpiąć? mysle o takim rozwiazaniu u siebie ale nie wiem czy podolam sam.. z góry dzięki :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozebranie samej matrycy trwa 5 minut, ale czas na wyrezanie tego to już inna bajka z w poście wszystko jest napisane wiec przeczytaj dobrze bo ja wszystko z tego zrozumiałem i mam zamiar zabrać się za niedługo do rezania na razie w starych kratkach przed liftem zobacze jak wyjdzie i czy mi to przypasi wizualnie na żywo w aucie :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak u siebie to masz zamiar umocowac? bo kleju szczerze to ja nie widze..

a może warto pobawić się akrylem...? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podjalem sie tematu. Kupilem za pare groszy Larka 35.8

Da sie dociac tak przednia czesc obudowy ze pasuje praktycznie idealnie w srodkowa kratke.

Na duzy plus zasluguje dluga tasma laczaca elektronike i wyswietlacz

wersja robocza

P1070474.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...