Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie krótkie pytanie audi mam 2 tyg nie wiem jak tutaj się komunikaty wyświetlają a na fisie przy odpalaniu pisze service! nad tym OK jak odpalę to już jest ok tylko czy to znaczy że coś nie gra czy tak zawsze będzie ? Auto świezo sprowadzone czekam na mechanika aż wymieni Mi kompletny rozrząd :-) Odrazu tu polecam i dziękuje użytkownikowi Tom77 ceny bardzo dobre i obsługa na poziomie Dziękuje!

Poprostu Ci sie zapala przypomnienie o inspekcji, naciśnij guzik z kluczykiem koło zegarów i trzymaj przekrecając stacyjke i nie puszczając go naciśnij guzik z zerami (ten do kasowania licznika dziennego) i przy nastepnym odpalaniu nie bedzie serwisu :wink4:

  • Odpowiedzi 12,6 tys.
  • Wyświetleń 1,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Panowie, jakie odczucia na temat VALVOLINE 5W-40 ?

moj ex BKE 2005 ,19 tdi , pd, był glosniejszy niz na motulu

A jaki elmo814 ty stosujesz teraz olej :naughty:

Opublikowano

A co myślicie o tym Olej Mobil 1 Super 3000 5W40 ??

Opublikowano

To olej TS więc nic rewelacyjnego. A do czego chcesz to zalać ?

Opublikowano

1.9 TDI AVB pompowtryskiwacze A4 B6 2001. Taki obecnie miałem ale chciałbym coś w miarę dobrego i nie wiem co wlać.

Opublikowano

1.9 TDI AVB pompowtryskiwacze A4 B6 2001. Taki obecnie miałem ale chciałbym coś w miarę dobrego i nie wiem co wlać.

To przeczytaj pierwszego posta :cool1:

Opublikowano

Czyli MOTUL SPECIFIC VW 505.01 lub MOTUL 8100 x-Clean C3 i będzie git? Do Mobila jednak nie mam przekonania dlatego chcę zmienić. Skoro polecacie spróbuję zobaczę ocenię.

Opublikowano

505.01 od TOM77 lub DZIK'A :wink4:

Opublikowano

pytanko:mam 2L specifica i 2L x-cess c3,czy mogę je zmieszać przy najbliższej wymianie????

Opublikowano

Możesz

Opublikowano

tylko właśnie słyszałem że normy C3 nie można mieszać z olejami bez C3

Opublikowano

Ja bym do silnika takiej mikstury nie lał , ludzie ale kombinujecie :wallbash: w ostateczności na dolewkę można zalać inny olej ( oczywiście spełniający odpowiednie normy itp. ) ale mieszać od razu przy wymianie :no:

Opublikowano

pytanko:mam 2L specifica i 2L x-cess c3,czy mogę je zmieszać przy najbliższej wymianie????

chlopie ile cie bedzie kosztowac dodatkwe 2l tego czy tego az taki majatek ???

no znow sie zaczyna polskei oszczedzanie u ucieranie d*py szklem normlanie szok a potem post na forum nie wiem co jest wycieraja sie walki cisnienie oleju szaleje itp no szkoda gadac poporstu

Opublikowano

pytanko:mam 2L specifica i 2L x-cess c3,czy mogę je zmieszać przy najbliższej wymianie????

chlopie ile cie bedzie kosztowac dodatkwe 2l tego czy tego az taki majatek ???

no znow sie zaczyna polskei oszczedzanie u ucieranie d*py szklem normlanie szok a potem post na forum nie wiem co jest wycieraja sie walki cisnienie oleju szaleje itp no szkoda gadac poporstu

... potem "polak mądry po szkodzie" :wallbash:

sorry za :ot::wink4:

Opublikowano

A tak w ogóle to dlaczego NIE POLECACIE Mobil 1 Super 3000 5W30 ma specyfikację 505.1. Mam go obecnie (pierwszy raz na tym oleju) muszę wprawdzie wymienić ale do tej pory ok 9.800 i minimalny pobór. Zastanawiam się jeszcze jaki wleje ale poczytałem i Motul nie zawsze ma dobre opinie, czyli jak każdy olej, więc dlaczego nim taki zachwyt. I dlaczego niby Mobil jest tym gorszym???

Opublikowano

Panowie widzę ze w temacie olei jest jak u nas w kraju w polityce. Co głowa to inne zdania ale w tym temacie zostało już wystarczająco dużo powiedziane i nie ma sensu tego wałkować w koło!! Niech każdy leje co chce nawet i lux 10 do pompo wtrysków :)

Opublikowano

No ok. Ale ja chcę się czegoś konkretnego dowiedzieć. Po prostu nie znam się na tym dlatego pytam jakie są różnice. I co tak naprawdę mogę wlać do pompo wtrysków. I jakie mam opcję bo jak na razie to nic konkretnego nie wynika z tych wątków. Opisanie jednego oleju w różnych odmianach nic mi nie mówi o olejach.

Opublikowano

No ok. Ale ja chcę się czegoś konkretnego dowiedzieć. Po prostu nie znam się na tym dlatego pytam jakie są różnice. I co tak naprawdę mogę wlać do pompo wtrysków. I jakie mam opcję bo jak na razie to nic konkretnego nie wynika z tych wątków. Opisanie jednego oleju w różnych odmianach nic mi nie mówi o olejach.

Kolego wszystkie informacje masz powyzej

Opublikowano

pytanko:mam 2L specifica i 2L x-cess c3,czy mogę je zmieszać przy najbliższej wymianie????

chlopie ile cie bedzie kosztowac dodatkwe 2l tego czy tego az taki majatek ???

no znow sie zaczyna polskei oszczedzanie u ucieranie d*py szklem normlanie szok a potem post na forum nie wiem co jest wycieraja sie walki cisnienie oleju szaleje itp no szkoda gadac poporstu

nie duś się jak nie masz nic do powiedzenia konkretnego, filozof chłopski,brak wiedzy nadrabia hamstwem a jak ci ciśnienie skacze to do specjalisty trzeba się udać,jednemu tak skakało i poszło mu na głowę... olej zmieniam szwagrowi u którego naprawdę się nie przelewa-ale tak jak ktoś ma kasę to drugiego nie zrozumie najlepiej drugiego zbesztać eeh ta polska mentalność..moderator powinien się tym zająć
Opublikowano

a ile litrów oleju wchodzi do silnika 2,5 TDi v6 120kW/163kM? bo nie wiem ile kupić ;/

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.