Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

bo mam teraz pół :disgust: a z tego co pamietam to nie mozna zmieniac z pol na full

masz złą pamięc, zmieniaj na full i po temacie

  • Odpowiedzi 12,6 tys.
  • Wyświetleń 1,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

wiec na co radzisz zmienić?

Opublikowano

Dzięki :)

Opublikowano

Koledzy do mojego 1.9 BKE to jaki wybrać

MOTUL SPECIFIC VW 505.01

MOTUL 8100 x-Clean C3 5W40

Castrol SLX Professional Powerflow Audi Longlife III 5W-30

a niemiec zalał ostatnio Castrol Audi Longlife III 5W-30

Czy Zmieniać na inny dodam ze dolewki było 3 setki :mysli:

Opublikowano

Koledzy do mojego 1.9 BKE to jaki wybrać

MOTUL SPECIFIC VW 505.01

MOTUL 8100 x-Clean C3 5W40

Castrol SLX Professional Powerflow Audi Longlife III 5W-30

a niemiec zalał ostatnio Castrol Audi Longlife III 5W-30

Czy Zmieniać na inny dodam ze dolewki było 3 setki :mysli:

Jak jeszcze w DE nie dołożyli DPF'a to lej 505.01 :wink4:

Opublikowano

A gdzi go szukać i jak poznać ale chyba nie ma , a nie lepszy ten MOTUL 8100 x-Clean C3 5W40 :wink4:

Opublikowano

Witam,

mam Audi A4 rok produkcji 2007 silnik BRD. Obecnie zalany olej to od nowości Castrol Longlife III 5W30.

Ostatnio 24 grudnia 2010 zalałem jak wyżej Castrol Longlife z Wrocławskiej hurtowni za 34zł / 1litr...no i jakoś przejechałem 10tyś km bez problemu.

Ale teraz ta aukcja z allegro zniknęła. Znalazłem inną aukcje na której ten sam olej kosztuje 38zł.

Kumpel z Intercars ma Castrol Edge 4 litry za 152zł:

4L Synt.olej o wydł.przeb. 5W30 również DPF MB229.51,VW504 00/507 00,BMW LL-04 CASTROL

Mógłbym zalać ten olej do mojego silnika?

Dodam że mam DPF-a ostatnio wymieniony na nowy w ASO.

Pozdro

Opublikowano

Witam,

mam Audi A4 rok produkcji 2007 silnik BRD. Obecnie zalany olej to od nowości Castrol Longlife III 5W30.

Ostatnio 24 grudnia 2010 zalałem jak wyżej Castrol Longlife z Wrocławskiej hurtowni za 34zł / 1litr...no i jakoś przejechałem 10tyś km bez problemu.

Ale teraz ta aukcja z allegro zniknęła. Znalazłem inną aukcje na której ten sam olej kosztuje 38zł.

Kumpel z Intercars ma Castrol Edge 4 litry za 152zł:

4L Synt.olej o wydł.przeb. 5W30 również DPF MB229.51,VW504 00/507 00,BMW LL-04 CASTROL

Mógłbym zalać ten olej do mojego silnika?

Pozdro

http://allegro.pl/motul-specyfic-504-00-507-00-5w30-5l-pdf-audi-vw-i1534361072.html

Opublikowano

ja zakupiłem tego Motula 8100 X-cess 5w40 505.00 do mojego 1Z :tongue4: chociaz teraz zalany był Castrolem Magnatec 10W40

Opublikowano

ja zakupiłem tego Motula 8100 X-cess 5w40 505.00 do mojego 1Z :tongue4: chociaz teraz zalany był Castrolem Magnatec 10W40

I na pewno nie pożałujesz :good:

Opublikowano

Olej zalany :> i wszystkie filtry nówki :decayed: no zobaczymy czy lać nie będzie jak pojeżdże jakiś czas. Mam tylko nadzieje że mniej oleju będzie mi silnik brał :mysli:

Opublikowano

Kupował ktoś Motula w Lublinie - Janowska 62A ?

Opublikowano

Do Slązaków

Ja kupowałem Motula w Gliwicach na Towarowej 21 w hurtowni MotoPlus. Dałem 125 zł za 5 litrów :decayed: jak dla mnie dużo mniej jak za Castrola za którego przepłaciłem rok temu :kwasny:[br]Dopisany: 12 Kwiecień 2011, 15:45_________________________________________________Castrola kupowałem w Norauto niestety bo ceny z kosmosu mają

Opublikowano

Pany waham sie pomiedzy Motul 505.01 a Castrol Edge 5w40. Do tej pory lalem Castrola. Ktorego oleju silnik bedzie bral mniej, bedzie wogole jakas roznica :?:

Opublikowano

A lalem catrola SLX zmienilem na motula i jak narazie jetrem zadowolony... silnik lepiej dziala tak ciszej tak miekko jakos :)

Opublikowano

Ja między Motulem a Castrolem Magnatec zauważyłem taką różnice że silnikiem ciut mniej trzęsie podczas jazdy jak na Castrolu

Opublikowano

Pany waham sie pomiedzy Motul 505.01 a Castrol Edge 5w40. Do tej pory lalem Castrola. Ktorego oleju silnik bedzie bral mniej, bedzie wogole jakas roznica :?:

kazdy aby z normą 505.01

Opublikowano

Kupiłem dzisiaj olej bo czas na wymianę

Mobil 1 ESP Formula 5W-30 z norma 507.00. Dobry bedzie?? bo taki mi w sklepie dał do pompowtrysków. Ale moje troche stare autko i nie ma chyba tego DPF. Ale jednorazowa taka wymiana nic sie nie bedzie działo?? Bo z tego co jest napisane na górze to polecacie też do silników AJM?

Opublikowano

Kupiłem dzisiaj olej bo czas na wymianę

Mobil 1 ESP Formula 5W-30 z norma 507.00. Dobry bedzie?? bo taki mi w sklepie dał do pompowtrysków. Ale moje troche stare autko i nie ma chyba tego DPF. Ale jednorazowa taka wymiana nic sie nie bedzie działo?? Bo z tego co jest napisane na górze to polecacie też do silników AJM?

skoro jest tak napisane to powinno być :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.