Opublikowano 1 Grudnia 201312 l Panowie jaki motul do mojego 2.0 TDI CAGA?? Teraz mam zalany motul ale nie wiem jaki to był bo nie zapisałem
Opublikowano 1 Grudnia 201312 l koledzy 1.9 AWX przebieg 210, ( 2009r w Niemcowni dołożony DPF ) aktualnie zalany Castrol 5W/40 ale czas na wymianę, co polecacie?
Opublikowano 1 Grudnia 201312 l Devastation czyli kupic xclean+ 507.00 5W40?? Do mojej A4 będzie idealny??
Opublikowano 1 Grudnia 201312 l Liqui Moli jakie ma oznaczenia? Czego dokładnie szukać? tylko Liqui Moli 5w40 czy ma jeszcze jakąś nazwę??
Opublikowano 1 Grudnia 201312 l Devastation czyli kupic xclean+ 507.00 5W40?? Do mojej A4 będzie idealny?? Xclean + jest 5W30 , nie ma żadnego oleju z normą 507.00 5W40
Opublikowano 1 Grudnia 201312 l Devastation czyli kupic xclean+ 507.00 5W40?? Do mojej A4 będzie idealny?? Xclean + jest 5W30 , nie ma żadnego oleju z normą 507.00 5W40 Pawlo 2004 z Motula nie ma 5W40 z 504/507, jest 5W40 ale tylko z normą dla pompowtryskiwaczy 505.01 Dla Ciebie również ten : Motul - MOTUL - Specific 504 00 507 00 5W30 Chyba, że wytniesz DPF'a to pogadamy o 5W40 505.01
Opublikowano 1 Grudnia 201312 l Sorry moj błąd chłopaki, mialem na myśli 5W30 A jakiego Liqui Moli szukac bo 5w30 jest Top Tec 4200, 4300, 4500 Ktory z nich nadaje sie do mojego auta?? Motul Specyfic 504.00 507.00 mam zalan teraz bo sprawdziłem w książce.
Opublikowano 1 Grudnia 201312 l I jak się jeździ ? Pytam bo mam zamówić go znajomemu do jego 2.7TDI Sory ale jak do cholery ma się jeździć na jednym a drugim oleju? To ma smarować silnik
Opublikowano 1 Grudnia 201312 l Chodziło o opinie Domyślam się o co Ci chodziło:wink: Pytanie tylko do Ciebie jakich namacalnych różnic czy efektów się spodziewasz porównując oleje. Bo mi ewentualnie jeden jedyny aspekt jaki przychodzi do głowy to głośność pracy silnika nie ukrywając bardzo subiektywna
Opublikowano 2 Grudnia 201312 l Witam wszystkich.Posiadam A4B5 2.5 V6 z przebiegiem 280000 wiem ze wczesniejszy wlasciciel lal mineralny auto mialo niby robiony silnik i taki olej polecal mechanik i taki lal.Niewiem teraz jaki urzyc olej dalej go meczyc mineralnym czy mozna przejsc na pol syntetyk?Z tym co mowil to 30000 zrobil na mineralnym?Poradzcie co i jak..
Opublikowano 2 Grudnia 201312 l ????Jestem zielony jesli chodzi o diesle zawsze benz.mialem.Full turbo?
Opublikowano 2 Grudnia 201312 l Zalej syntetyk (półsyntettk sobie odpuść). Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto