Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Dolna rozpórka


Labiel

Rekomendowane odpowiedzi

Osłony się zmieszczą. Ta silnika nie ma nic do rzeczy. Najpierw przykręcasz solidnie rozpórkę a potem do tych samych śrub dopiero dajesz osłonę tyle że oczywiście już nowymi nakrętkami i z czuciem. Może być jedynie problem z długością śrub bo nie wiem czy te co masz starczą na długość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osłony się zmieszczą. Ta silnika nie ma nic do rzeczy. Najpierw przykręcasz solidnie rozpórkę a potem do tych samych śrub dopiero dajesz osłonę tyle że oczywiście już nowymi nakrętkami i z czuciem. Może być jedynie problem z długością śrub bo nie wiem czy te co masz starczą na długość.

Dzięki, a liczniku super :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie są wymiary dolnej rozpórki?

tak wygląda moja górna wyrezana

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego ta rozpórka raczej niewiele ci usztywni.:wink:

skąd wiesz jeźdizłes? ja jeżdże i odczuwam na gwincie wielką różnicę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na pewno cos tam usztywni,:decayed:hehe.nie jezdziłem ale widze po budowie tej rozpórki.:decayed:wazne ze jest efekt na plus.:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dawno założyłem taką rozpórkę z tym że dolną i powiem że czuć dużą różnice. Jest super, a koszt to 10zł. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie mam teraz możliwości robienia górnych. Jestem w domu tylko na weekendy a to za mało czasu żeby coś takiego ogarnąć.

PS: wpakowałem ostatnio do siebie drążek stabilizacyjny od 1,8t gdzie był zawias 1be - nie wiem czy to ma znaczenie ale drążek był grubszy chyba o 3mm i dużo cięższy. Powiem że jest jeszcze lepiej niż było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś się interesował, to u mnie przy zawiasie 1BV miałem górną i dolną rozpórkę w pakiecie, taki jakby pakiet S4 :]

Dolną widziałem już parę razy na podnośniku... ale jak kupiłem rozpórkę górną z A6 i chciałem wczoraj montować, to się zdziwiłem, bo mam już górną jak w S4 :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o dolną to masz ją montowaną do karoserii czy do sań? Bo jeśli do karoserii to ona nie daje takiego efektu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te dolne to były chyba we wszystkich liftach z urzędu dawane , bo też kupiłem od kolegi Label dolna , wchodzę d auto a tu zonk , juz jest ori , w 1,6 :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja fabrycznie mam zglebowaną i niestety nie mam żadnej rozpórki...Jak była to turek pewnie wymontował tak jak niefabryczne radio 2 din i wsadził symphony;-/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątpię żeby chciało mu się to wymontować gdyby nawet wiedział po co to i do czego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja swoją muszę sklepać, bo w zime na niższym profilu o pieniek w lesie zawadziłem i wygiąłem w "U" :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w sumie po co mu to... Labiel pamiętaj o mnie z dolną rozpórką;-)

Kuźwa na śmierć zapomniałem a byłem na weekend w chacie. Ale miałem takie urwanie głowy że o wszystkim zapomniałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...