Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana


czester

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

pozdor dla kolegi z ciemnego avanta b5 na SZO widzianego dzis Jastrzebiu(zdroju) koło 14:55 ;)

a no bylem tak dzis, lampionka zaswiecic na grobie :decayed:[br]Dopisany: 31 Październik 2011, 16:27_________________________________________________apropo Boguszowice ciemne audi a4 w sedanie na SR 611** (przednia ramka klubowa) o kolo 12 nie daleko cmentarza :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj na zwyciestwa granatowe b5 avant SMY na ramkach, widze go juz ktorys raz w tym miejscu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj na zwyciestwa granatowe b5 avant SMY na ramkach, widze go juz ktorys raz w tym miejscu

Też go już parę razy przyczaiłem. Widziałem go na Mireckiego :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pajda na Batorego w Kato jakieś 30 min temu skręcał w Kościuszki

PS,lewy światło tylne kaput [br]Dopisany: 04 Listopad 2011, 16:41_________________________________________________dziś w Kato na Krasińskiego ok 11 pod Politechniką granatowe B5 w sedanie blachy SZ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na prawde nie wiem na ch*j ja tu właże :polew: :polew: kto by mnie miał niby widzieć :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na prawde nie wiem na ch*j ja tu właże :polew: :polew: kto by mnie miał niby widzieć :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kilka minut po 6:00 ul. Łabędzka wyjazd z Opla ciemne B5 avant na dużej feldze (troche koza :decayed:) blaty chyba SG na naszych ramkach. Na spoty nie jeździ chyba :mysli:[br]Dopisany: 09 Listopad 2011, 14:16_________________________________________________znowu :decayed: tyle że na wjeździe na strefe ekonomiczną :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj ok 11 na Wyzwolenia (chyba) :cool1: w Rybniku czarne B5 w avancie na blachach SR w stronę ronda i stacji BP w koreczku stała :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...