Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
dzisiaj o 11:45 b6 avant ST klubowe ramki pomykajacy w strone kwk wesola przez lasek :wink:

na Wesołą ostatnio beton codziennie prawie woże ... będą zakładać agregaty chłodnicze żeby zejść z temperaturą :wink::wink:

to h*jowo

  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Wyświetleń 281,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dzis po Leroyem czarne b6 SCI 34554 ramka plus naklejka na tylnej klapie

Opublikowano

Dzisjaj na trasie Mikołow - Żory , czarny avant B5 , rej SR.... z ramkami i naklejka klubową.. zamieniliśmy parę słów :)... pozdrowienia od Robiego z czarnego Sprintera :naughty:

Opublikowano
Dzisjaj na trasie Mikołow - Żory , czarny avant B5 , rej SR.... z ramkami i naklejka klubową.. zamieniliśmy parę słów :)... pozdrowienia od Robiego z czarnego Sprintera :naughty:

Tos mi ublizyl ;) SZO :) dzieki za pogawedke :)

Opublikowano
Dzisjaj na trasie Mikołow - Żory , czarny avant B5 , rej SR.... z ramkami i naklejka klubową.. zamieniliśmy parę słów :)... pozdrowienia od Robiego z czarnego Sprintera :naughty:

Tos mi ublizyl ;) SZO :) dzieki za pogawedke :)

no nie godej... wiesz co , jak mnie mijałeś leciałeś lewym pasem za subaru, na prawym wcisnął sie koleś audi A6 avantem takim jasnym i on miał rejst.. SR .... trochu on zamieszał na tych pasach i dlatego po chwili pytałem sie czy dobrze widziałem u ciebie naklejkę klubową, a jego rej.. zostala mi jakos w pamięci :).. no to teraz jasne... sorki za mój bląd :D....

Opublikowano

srebrna A4 B7 kombik SD88933 na klubowych pod polibudą w kato wydział transport- ktos studiuje razem ze mna ? ;d

Opublikowano
Dzisjaj na trasie Mikołow - Żory , czarny avant B5 , rej SR.... z ramkami i naklejka klubową.. zamieniliśmy parę słów :)... pozdrowienia od Robiego z czarnego Sprintera :naughty:

Tos mi ublizyl ;) SZO :) dzieki za pogawedke :)

no nie godej... wiesz co , jak mnie mijałeś leciałeś lewym pasem za subaru, na prawym wcisnął sie koleś audi A6 avantem takim jasnym i on miał rejst.. SR .... trochu on zamieszał na tych pasach i dlatego po chwili pytałem sie czy dobrze widziałem u ciebie naklejkę klubową, a jego rej.. zostala mi jakos w pamięci :).. no to teraz jasne... sorki za mój bląd :D....

A chcialem zerknac kto za kierownica siedzi bo to byl samochod z rally technology co robia auto dla Kajetanowicza, nawet rejestracja taka sama albo podobna :)

Opublikowano

Turzol wczoraj :hi:

Opublikowano

Dzisjaj wylatujac z tunelu w kierunku chorzowa wyprzedzalem koleżankę w czerwonym audi z czarną maską. Pomrygalem kierunkami.

Opublikowano
dzisiaj o 11:45 b6 avant ST klubowe ramki pomykajacy w strone kwk wesola przez lasek :wink:

na Wesołą ostatnio beton codziennie prawie woże ... będą zakładać agregaty chłodnicze żeby zejść z temperaturą :wink::wink:

to h*jowo

czemu ?? koniec skróconego ?

---------- Post dopisany at 14:03 ---------- Poprzedni post napisany at 14:02 ----------

Dzisjaj wylatujac z tunelu w kierunku chorzowa wyprzedzalem koleżankę w czerwonym audi z czarną maską. Pomrygalem kierunkami.

możesz mrugać i tak Ci nie odpowie... auto kupione od nas z klubu jedynie :decayed::decayed:

Opublikowano

cholera muszę zakupić ramki klubowe ;) dość bycia anonimowym członkiem

wczoraj pod ZUS-em w Sosnowcu puszczałem z parkingu kolegę w avancie B5 DKLxxxx

pozdrawiam ;)

Opublikowano

No i na tej samej trasie DTŚ tylko w kierunku Katowic przed ograniczeniem 70 na wiadukcie nad LUK oilem wyprzedziło mnie czarne A4 B7 avant rej SY.. klubowe ramki....

Mnie ciężko dojrzeć bo ramki ma klubowe ale z Audi Klub Polska .... jedynie naklejki na tylny szybach bocznych po obu stronach z A4 klubu.

Opublikowano

Wczoraj koło 18:30 na Szerokiej Daniel obgadany na CB - to raczej on mnie capnął :grin:

Opublikowano
Wczoraj koło 18:30 na Szerokiej Daniel obgadany na CB - to raczej on mnie capnął :grin:

:hi:

Opublikowano
cholera muszę zakupić ramki klubowe ;) dość bycia anonimowym członkiem

wczoraj pod ZUS-em w Sosnowcu puszczałem z parkingu kolegę w avancie B5 DKLxxxx

pozdrawiam ;)

:hi:

Opublikowano
Dzisjaj wylatujac z tunelu w kierunku chorzowa wyprzedzalem koleżankę w czerwonym audi z czarną maską. Pomrygalem kierunkami.

Eks A4 Pitery bodajrze :decayed: gadał że jakiejś lasce sprzedał :decayed: teraz jeździ corollą :decayed: na forum dawno go nie widziałem

Opublikowano

Michał_s dzisiaj wyjeżdżał na Niweckiej ..... :decayed::decayed:

Opublikowano

obtrąbiona i obmrugana ta Twoja tatra:decayed:

Opublikowano
obtrąbiona i obmrugana ta Twoja tatra:decayed:

To jest Scania, wybaczam Ci niewiedze :P

Wysłane z mojego MB525

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.