Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wczoraj przed poludniem w knurowie na rybnickiej w okolicach obwodnicy przy ktorej wybudowali teraz tyle szeregowcow biale a5 smignelo...Miron??

Zadzwoń do mnie jutro

Widze ze mialem dzwonic, sorki ale od wypadku szwagra malo czasu spedzam na forum :(

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Wyświetleń 281,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Franciszkowóz na parkingu strzeżonym przy szpitalu dziś rano koło 8 :hi:

Opublikowano

Franciszkowóz na parkingu strzeżonym przy szpitalu dziś rano koło 8 :hi:

Miszka mówisz ustrzeliłeś mojego parcha :grin::wink::hi:

Opublikowano

Franciszkowóz na parkingu strzeżonym przy szpitalu dziś rano koło 8 :hi:

Miszka mówisz ustrzeliłeś mojego parcha :grin::wink::hi:

niby na strzeżonym stawiasz a i tak CI relingi zayebali :grin:

Opublikowano

Seves, swoim bulgoczacym potworem we wtorek rano kolo stacji bp w rybniku , droga na raciborz....

Opublikowano

Franciszkowóz na parkingu strzeżonym przy szpitalu dziś rano koło 8 :hi:

Miszka mówisz ustrzeliłeś mojego parcha :grin::wink::hi:

niby na strzeżonym stawiasz a i tak CI relingi zayebali :grin:

:grin:

Miszka pucuj się lepiej z urwanej dokładki a nie zwalaj na Ulę :decayed::wink:

Opublikowano

seves i Tolek widziani na A1 pod Pyrzowicami ;)

Opublikowano

:decayed:

Edytowane przez Pucek

Opublikowano

Wczoraj koło 17tej w Kato ul.Chopina granatowe B5 na Katowickich blachach :hi:

Opublikowano

Turzol o 11 na krzyżówce kole chaty... Pomrugane.

:hi:

Opublikowano

Turzol o 11 na krzyżówce kole chaty... Pomrugane.

:hi:

:hi:

Opublikowano

seves i Tolek widziani na A1 pod Pyrzowicami ;)

zatrąbione, pomrugane pomachane i... pogadane :D

ten szaszek jak się rozpędzi to już nikogo nie widzi :P i trzeba się z nim pościgać żeby zwrócił uwagę :grin:

Seves, swoim bulgoczacym potworem we wtorek rano kolo stacji bp w rybniku , droga na raciborz....

sorry nie zauważyłem, pewnie do roboty leciałem coś Ty o tak wczesnej porze tam robił :P

Opublikowano

Turzol ok 14 na Sikorskiego

Opublikowano

yZuOJ8F.jpg

Widziany w 1-wszy dzień świąt na Hołdunowie

Edytowane przez melon31

Opublikowano

Michałswd a później laki83 widziani dzisiaj na Wodzisławiu ;-)

Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Oprych przed chwilą u nas na osiedlu.

Opublikowano

dziś w Tychach chwilę po 16-tej b6 avant s line blachy SPS na dk 44 na światłach w stronę browaru, jechaliśmy obok siebie machnąłem Ci ale chyba nie ogarniasz kuwet i masz ino ramki

Hmmm chyba o mnie mowa dopiero teraz temat znalazłem ...tak wiec widzieliśmy się i masz racje nie machnąłem tylko pokazałem :thumbup1: z uśmiechem na twarzy co znaczyło "zacnie kolego zmodziłeś tego avanta " :decayed: następnym razem machnę sorry :P Ciebie często widzę w Miko na pszczyńskiej stoisz pzdr kolego! B)

Edytowane przez Indi

Opublikowano

dziś w Tychach chwilę po 16-tej b6 avant s line blachy SPS na dk 44 na światłach w stronę browaru, jechaliśmy obok siebie machnąłem Ci ale chyba nie ogarniasz kuwet i masz ino ramki

Hmmm chyba o mnie mowa dopiero teraz temat znalazłem ...tak wiec widzieliśmy się i masz racje nie machnąłem tylko pokazałem :thumbup1: z uśmiechem na twarzy co znaczyło "zacnie kolego zmodziłeś tego avanta " :decayed: następnym razem machnę sorry :P Ciebie często widzę w Miko na pszczyńskiej stoisz pzdr kolego! B)

a to nie zauważyłem - zwracam honor :hi::wink:

chyba dzień przed Sylwestrem albo w Sylwestra srebrny avant B8 chyba SBL mrugnąłem awaryją :hi:

Opublikowano

Dziś na obrokach w k-ce światła obok lidla b6 zderzak sline blachy sta... - pomachane

Opublikowano

yZuOJ8F.jpg

Widziany w 1-wszy dzień świąt na Hołdunowie

matko :facepalm: trza bylo te ramki klubowe zerwac zeby wstydu nie robic :grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.