Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Golf - w automacie.


michu93

Rekomendowane odpowiedzi

tutaj dwa spy foto:

1. pianka, którą przykleiłem na te półeczki, co by mi wszystko tam nie latało i nie trzaskało :good:

201007121030.jpg

2. położona tylna wycieraczka oraz usunięte plamy z oleju (olej po konserwacji)

201007141033.jpg

Jeszcze będzie ładna naklejka automat rulez ale nie wiem kiedy :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brakuje CI tylko niebieskiej deski rozdzielczej :polew::decayed:

nie stać mnie na takie luksusy :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poka no tego twojego golfa :wink4: narazie z lampami nic nie robię ew. migacze przednie oraz boczne i tylne lampy okleję czerwoną folią jak mi wpadnie w ręce :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrob sobie w nim jakiec konkretne CA :kox:

to będzie na pierwszym miejscu (może po felgach) jak tylko będę miał jakąś większą kasę :wink4: bo jak narazie to to radio co mam już raz mi się kopciło :bag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WOW widzę pobratymca ! Też latam MKII '87 1.8 90KM w aftomacie tyle że mój ma teraz 165k km (przebieg pewny) i fajnie wiedzieć że fura nalata na tej skrzyni drugie tyle :good: oj to nie to co multitronic w B6 :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WOW widzę pobratymca ! Też latam MKII '87 1.8 90KM w aftomacie tyle że mój ma teraz 165k km (przebieg pewny) i fajnie wiedzieć że fura nalata na tej skrzyni drugie tyle :good: oj to nie to co multitronic w B6 :decayed:

jak się dba tak się ma ;) niektórzy mówią, że mk2 to straszna kupa wieś i w ogóle. ale ładnie i delikatnie zrobione są całkiem dobre :wink4: zresztą widzę, że na forum jest kilka osób które posiadało/posiada mk2 :naughty:

p.s. wypolerowałem dziś ten wózek :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

michu93

wypolerowałem dziś ten wózek

to muszę Ci podrzucić mojego bo przez ostatni rok stał u kumpla pod chatą i nim nie jeździł i czerwona strzała tak zmatowiała że szkoda gadać hehe :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

michu93

wypolerowałem dziś ten wózek

to muszę Ci podrzucić mojego bo przez ostatni rok stał u kumpla pod chatą i nim nie jeździł i czerwona strzała tak zmatowiała że szkoda gadać hehe :decayed:

to można zobaczyć co polerka zdziałała na naszym poprzednim mk2:

p1070719929x620.jpg

p1070720929x620.jpg

utrzymało się zaledwie kilka dni ale :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj to nie to co multitronic w B6 :decayed

oj nie każdy wyskok na lewy i redukcja do dwójki :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj to nie to co multitronic w B6 :decayed

oj nie każdy wyskok na lewy i redukcja do dwójki :decayed: :decayed:

pff.. mój redukuje do 1 :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

michu93

wypolerowałem dziś ten wózek

to muszę Ci podrzucić mojego bo przez ostatni rok stał u kumpla pod chatą i nim nie jeździł i czerwona strzała tak zmatowiała że szkoda gadać hehe :decayed:

to można zobaczyć co polerka zdziałała na naszym poprzednim mk2:

p1070719929x620.jpg

p1070720929x620.jpg

utrzymało się zaledwie kilka dni ale :kox:

Podejrzewam ze jakbys po tej polerce zaczal go woskowac co drugi dzien, nawet lekka warstwa wosku to utrzymalo by sie znacznie dluzej. Jak zrobiliscie to przed sama sprzedaza to ktos sie musial zdziwic jak za kilka dni patrzy przez okno a tam z rozowego akryla zrobil sie rozowy mat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam ze jakbys po tej polerce zaczal go woskowac co drugi dzien, nawet lekka warstwa wosku to utrzymalo by sie znacznie dluzej. Jak zrobiliscie to przed sama sprzedaza to ktos sie musial zdziwic jak za kilka dni patrzy przez okno a tam z rozowego akryla zrobil sie rozowy mat.

to nie było do sprzedaży. [br]Dopisany: 17 Lipiec 2010, 12:23_________________________________________________golfik ma nowego znajomego na podwórku, w sumie to rodzina.. :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak z ciekawosci ile ma do setki ?

katalogowo ok 15 sekund :naughty: ale muszę go sprawdzić, bo na bank jest więcej, bynajmniej na gazie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlaczego mnie tu jeszcze nie było :naughty:, niezły przecinak :kox:, hak wymalowany :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już jest wymalowany, plastiki dziś wypryskałem ale zabrakło na grila bo w pierwszej kolejności pasek był :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...