Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 BFC] 2.5TDI Avant


tropico

Rekomendowane odpowiedzi

03r A4 2.5 TDI Avant S-line

wyposażenie:

- 6 air bag

- xenony

- climatronic

- abs, esp itp

- el. szyby

- el. lusterka + podgrzewane

- el. szyberdach

- tempomat

- kolorowy fis

- podgrzewane fotele

- pakiet oświetlenie

- pakiet chrom

- nawigacja

- Bose sound system 9 głośników + wzmacniacz + subwoofer + zmieniarka na 6CD

- alu 18

- body kit od Rieger'a

- pakiet s-line: 3 ramienna kierownica i gałka zmiany biegów z perforowanej skóry, sportowe pół-skórzane fotele, czarna podsufitka, szczotkowane aluminium na desce rozdzielczej,

rieg1dy8.th.jpg

rieg15ys4.th.jpg

rieg2jw9.th.jpg

zdjcie019ig7.th.jpg

zdjcie022re3.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten tuning zewnetrzny mi zupelnie nie lezy, a "brewki" to juz w ogole solidne kupsko. Masz ladna felge, ladny kolor (jak moj :P), pakiet chrom, grill od S4, zmien zderzaki, albo same dokladki i bedzie pieknie...

Napisz cos o wyposazeniu, przebiegu, daj fotki wnetrza...

ps. Bedziesz niezle klal na to dodatkowe "ospojlerowanie" podczas poruszania sie po miescie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piękne autko :thumbup: chyba że tam z tyłu w tych dziurach na dole jest jakaś brzydka siatka :P ale nie sądze , dlatego jest piękna :) bardzo żadko sie spotyka B6 po takim tuningu :przebiegly: nawet brewki jakoś nie psują wyglądu , chociaż ich nie cierpie :rolleyes:

BCZ czy BCG

masz napisane na wlepce koło koła zapasowego lub w książce serwisowej też na wlepce.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie te felgi wygladaja zbyt "lekko" do takiego tuningu. :rolleyes: Kup cos bardziej masywnego :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brewki może rzeczywiście byś ściągnął ale reszta jak najbarzdiej oki. Gleba fajna, kółka super. Naprawdę jest dobrze, nic nie musisz zmieniać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto wygląda super.

Z taką glebą niestety musisz uważać, szczególnie na przedni zderzak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie fajna fura, co do przodu audika to mam mieszane uczucia reszta jak najabrdziej OK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dlamnie to miód cud i orzeszki :th: chociaz faktycznie brewki to mi sie kojarzą raczej z tunigiem fiata 126p badz astry gsi ale jak i kto co lubi :a4fan:

ps1 co do felg to ja np lubie orginalne fabryczne rzeczy jak dlamnie wyglada na tych naprawde superrr

ps2 a jesli chodzi o tylna dokladke to faktycznie raczej lepiej wyglada orginal S-liine

ps3 masz model b6 a nie b7 :tongue4:

ps4 poprosze o fotki wnetrzą pilnie !!! :P

pozdrawiam :afro:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładna ale na ori pakiecie zewnętrznym S-line wyglądała by dużo lepiej no ale skoro Tobie się podoba no to luz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ładne autka nawet całkiem

tylko sie zdołowałem ze ktoś tu sie chwali ze za 6 tys euro ( wiocha ) :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko sie zdołowałem ze ktoś tu sie chwali ze za 6 tys euro ( wiocha ) :-)

heheh nie chwalę tylko informuję ... :wallbash:

co do brewek to faktycznie czasami mnie wnerwiają ale zdążyłem się do nich już przyzwyczaić, i chyba ich nie zdemontuje, widocznie w DE są one trochę inaczej postrzegane niż u nas bo wielu tuner'ów je montuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do brewek to faktycznie czasami mnie wnerwiają ale zdążyłem się do nich już przyzwyczaić, i chyba ich nie zdemontuje, widocznie w DE są one trochę inaczej postrzegane niż u nas bo wielu tuner'ów je montuje

hah, jasne, w polsce tez wielu "tunerow" je montuje :polew: Brewki to festyn, zdejmuj je i nie szpec auta...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMO spojlery a'la German style, a felgi ori, pakiet stylizacyjny moze byc ale do kompletu musza byc jakies masywne 19", najlepiej na szerokim rancie, i wtedy bedzie kozak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...