Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ARG 1,8]nowe zdjecia moze komus sie spodoba :D nowe zdjecia lamp przod

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Gratulowac :oklaski: To sie wlasnie nazywaja modyfikacje upiekszajace. Bez gownianych spojlerow, naklejek na szyby czy tandetnych lamp. Spoko bryka :th:

Opublikowano

wizualnie bardzo ładny efekt :oklaski:

Opublikowano

no ladnie, ladnie.Ja kocham odwalanie mojego auta ostatnio DUZO w swoim zrobilem podobnie jak ty,a potrzeba jeszcze lapki zmienic i jakis wydech i zadnych spoilerow.Piekne auto tak jak moj 1995.Chyle czolo. :notworthy:

Opublikowano

Ładny kolorek ładne felunie :oklaski:

tylko ten chrom na przednim zderzaku :disgust:

Opublikowano

Fajny wygląd, bardzo fajny... Gratulacje.

Opublikowano

bardzo fajnie odmlodzona a4 ;)

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Cześć jeżeli chodzi o felgi to były już takie wypolerowane jak kupiłem je od kolegi a na tyle co wiem to on tez ich nie polerował .

--------------

Mark :audi:

Opublikowano

Pogratulować, tak jak wszysycy napisali powyzej super sie prezentuje , powtórze sie pewnie ale lampy z przodu trzeba zmienić.... jest jeden minus , nie podobają mi sie te listwy z przodu w zderzaku co mają imitowac chromową atrapke jak w B6 troszke wiochą zajeżdża.( ale to tylko moje zdanie ) Ogólnie Fajowo.

Opublikowano

Kolego - zaje...tą robotę odwaliłeś.

Zmiany takie jak lubię - delikatnie.

Dodasz lamki zespolone i usuniesz ramkę z kratki (u Ciebie mnie bardzo w oczy nie kole, ale jakoś nie mogę się do końca przekonać) i będzie poprostu KOX na MAXa :D

Opublikowano

:th:h Podobuje mi się :decayed:.Ładne fele pasują do sedana :th:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

no, nie powiem, bardzo ladniutka teraz po zmianach, te szyby i chrom duzo robja, ale chyba tu unas nie wolno przednich tak bardzo przyciemniac... Bardzo ladnie zrobjone, dalej tak. pozdrawiam

Opublikowano

a tam odrazu nie wolno :decayed:

....

lepiej tak niz tylne na maxa a przednie w ogole ( wtedy wyglada jak auto przedstawiciela handlowego :polew: )

tak jest elegancko trzeba przyznac

hehe te 245 szerokosci na tyle to moglyby za walec na polskich drogach robic :hi:

ogolnie gustownie i bez wsi a to sie ceni :oklaski:

Opublikowano

bardzo ładne autko ale te fele.... :drool: wreszcie jakieś które po prostu zajefajnie pasują do sedana. no to graty i moje uznanie :oklaski:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

teraz na dniach postaram sie pokazac sobie nowe rameczki do okoła zegarów :thumbup: troszeczke bylo milej zabawy przy zakladaniu i wymianie zaroweczek ale efekt koncowy jest fajny mysle juz jutro wrzuce :)

Opublikowano

śliczna b5-ka super mody oby tak dalej :th:

ps. można wiedzieć ile zapłaciłeś za piecowe przyciemnianie szyb?:>

Opublikowano

Dokladnie to co mi sie podoba, super :audi::a4fan:

Opublikowano
  • Autor

no to chłopaki tak jak obiecałem to moge wam pokazac rameczki sa na początku :audi:

Opublikowano

no no rameczki ci wyszly na dobre

fajne zdjecie z tymi zegarami i ogolnie jest lepiej niz bez

ale ta galka ? diody master tuning ? :bicz: to nie przejdzie jak dla mnie

Opublikowano
  • Autor

Galka tez idzie do wyniany ale w nowy miesiacu bedzie galeczka z AUDI A4 ( podswietlenie ) . A diody kupiłem nowe z 1.2 w 5 zł za sztuke w skelpie motoryzacyjnym :afro:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.