Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BRD] A4 S-line 2.0 TDi 170 by mgtan


mgtan

Rekomendowane odpowiedzi

Przód mam, właśnie wczoraj malowałem proszkowo na czarno :wink4: Ile dałeś za ten tył ? Nie mają jeszcze jednego kpl ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiedziałem im że jak będą mieli tył to zadzwonić mają... (mają w tym interes bo będe musiał dac za pamięc na flaszke extra ;-) )

Za tył dałem 400 PLN :decayed:

To jak dostaniesz info, że mają to daj strzałkę, od razu biorę w ciemno :wink4: to już ostatni mod jaki mi został do zrobienia w tym aucie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio nagrałem wrc-lagunie tył 300mm

z prawie nowymi klockami tarczami i osłonami za 550zł z wysyłka :wink4: :wink4: :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio nagrałem wrc-lagunie tył 300mm

z prawie nowymi klockami tarczami i osłonami za 550zł z wysyłka :wink4: :wink4: :wink4:

mega cena... ja placilem 1100.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakis gamoń to sprzedawał, nawet nie wiedział co ma :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakis gamoń to sprzedawał, nawet nie wiedział co ma :polew: :polew: :polew: :polew:

i właśnie takie promocje są najlepsze ;)... [br]Dopisany: 17 Kwiecień 2011, 11:21_________________________________________________Siema,

Słuchajcie kto robił przymiarki kół do naszych audi... kurcze nie pamiętam... było opisane jakie et jaka guma jaka szerokość felgi itp... tak aby weszło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogółem były przymiarki robione przez kogoś... napisane było felgi ET, jaka guma i co wchodzi... chyba nawet do jakiś 10,5 cala szerokości były podejścia... w którymś poście jest to opisane... nie pamiętam przez kogo tylko.

Wie ktoś może jaka jest różnica w b7 między osiami? chodzi o to że na przód max bez obcierki to z tego co wiem ET35 przy 8 calach szerokości?? wówczas jakie ET jest max na tył żeby nie obcierało? ET 29?

chodzi o to że chce wiedzieć jakie dystanse potrzeba mi żeby jeździć bez obcierek ale żeby ładnie wyglądało...

Felgi które mam to ET43x8 235/40/18... i z tego co wiem to na przó potrzeba 8mm dystans i nie ma problemu jeszcze chyba... a jaki na tył?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może jaka jest różnica w b7 między osiami? chodzi o to że na przód max bez obcierki to z tego co wiem ET35 przy 8 calach szerokości?? wówczas jakie ET jest max na tył żeby nie obcierało? ET 29?

chodzi o to że chce wiedzieć jakie dystanse potrzeba mi żeby jeździć bez obcierek ale żeby ładnie wyglądało...

Felgi które mam to ET43x8 235/40/18... i z tego co wiem to na przó potrzeba 8mm dystans i nie ma problemu jeszcze chyba... a jaki na tył?

Ja na takiej feldze i oponie jak Ty masz, mam dystanse 10mm i nic nie obciera przy et33.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew: :polew:

hehe... ja w ostatni rok troszke mu dostukałem chyba 25k... w sumie to moje Audi było trzecim czy czwartym autem w domu u poprzedniego właściciela... wiec dużo nie jeździło, zresztą było widac po podwoziu itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dzisiaj zatrzymałem się na ruchu wahadłowym, patrzę a tu takie cyferki :wink4:

Licznik.jpg

[br]Dopisany: 22 Kwiecień 2011, 12:19_________________________________________________mgtan zmieniaj brykę :naughty: rarytasik za grubszą kasę :wink4:

http://allegro.pl/audi-a4-dtm-limited-edition-i1562226349.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pojechana cena... ja rozumiem, ze "rarytas", ale w tych pieniadzach kupujesz wychuchane S4, jak nie taniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pojechana cena... ja rozumiem, ze "rarytas", ale w tych pieniadzach kupujesz wychuchane S4, jak nie taniej.

Cena to lekka przesada, ale widziałem niedawno S4 takie jak arkiego za lekko ponad 156k :wallbash:

Ciekawe jak długo będzie kolo się bujał z tym A4 DTM, sztuka widać bardzo zadbana z niedużym przebiegiem, i jeśli to prawda w zimie nie śmigana :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...