Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ABC] Stukot w tylnym kole (quattro)


GM

Rekomendowane odpowiedzi

witam !! mam zapytanko moze ktos miał podobny problem z stukotem w prawym tylnym kole QUATTRO (od czasu do czasu) nie wiem od czego to jest uwarunkowane (czysto metaliczny stukot) z góry dzieki za ewentualne odpowiedzi na moje pytanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Kolego na forum :a4fan:

Ps. Spróbuj użyć opcji "szukaj", jak nie znajdziesz nic satysfakcjonującego, zadaj pytanie w odpowiednim dziale ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie to słychać? Tylko na zewnątrz,czy w kabinie też? Może klocki Ci się telepią. Pojedź na jakąś wyboistą drogę,zaciągnij delikatnie ręczny i posłuchaj. Jak przestanie to na pewno coś z układem hamulcowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ponownie,szukałem przez wyszukiwarke ale tam znalazłem tylko odnosnie przedniego zawieszenia (mozna powiedziec ze standardowy problem :a4fan: ) ten mało przyjemny stukot jest słyszalny w kabinie jak i na zewnątrz ale na zewnątrz oczywiście jest głośniejszy zaobserwowałem także ze w chwili kiedy uniose auto na podnośniku (do mometu ze koło oderwie sie od ziemi ) stukanie mozna powiedziec (ale nie zawsze ) ustepuje takze winikało by ze moze cos z zawieszeniem ? fakt ze jest to quattro :quattro: i martwi mie to ze moze cos z tymi napedami jest nie halo jeszcze raz dzieki za ewentualne uwagi. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

różnie tak naprawde nie ma zasady jest dzien ze stuka kolejny nic nie słychac aczkolwiek jest to denerwujące,moze sie mylę ale mam niekiedy odczucie ze w chwili stukania wyrzucając na "luz" jest troszeczke ciszej najbardziej słychac tak od momentu ruszania do 70 km,później im wolniej jade tym bardziej ten stukot sie nasila -niewiem czy to istotne ale od początku miałem cos takiego ze po nocy (kiedy to autko stało) ruszając dynamicznie na wstecznym jest takie "pyrkotanie" w tylnym zawieszeniu ale to tak naprawde jest zupełnie inny odgłos i podobno to normalne,przy ponownym cofaniu nie ma juz tego odgłosu ale zadaje zagadki :rant: z góry dzieki za info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GM z tego co opisujesz to wychodzi, ze cos z napedem masz.

Ja mialem stukot ale taki bardziej ztlumiony, a przyczyna bylo zawieszenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak narazie cisza w zawieszeniu czy tez w napedach,zobaczymy co dalej sie bedzie działo jeszcze raz dzieki za uwagi odnosnie tego tematu-pozdrawiam[br]Dopisany: 31 Sierpień 2007, 23:56_________________________________________________była cisza ,ale przez ostatnie 2 tygodnie powróciło stukanie ,diagnoza mechanika - przegub wewnętrzny i nie mylił sie dziś kupiłem przegub podjechałem do mechanika i po wymianie cisza. wymieniono na przegub LOBRO, także problem zakończony - pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...