Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jak rodzina i znajomi tolerują Waszą Pasję A4?


DeeJay_Kill

Rekomendowane odpowiedzi

Myślę, że takiego wątku nie było, jak był, to przepraszam. U mnie w rodzinie jakoś tolerancji nie ma - muszą się jeszcze nawrócić na dobrą drogę i zrozumieć, co to jest :audi: Wujek mówi, że mi odwaliło na punkcie A4, jak jadę z rodzinką i patrze w lusterko na ramki rejestracyjne, pytają co robię, a ja mówię, że patrzę, czy to ktos z klubu, to sie śmieją. Ogólnie co chwila mówią mi, że są lepsze auta, itp... Znajomy przyjechał nową Jettą, ale jak na to patrzę, to żal (pardon) dupe ściska - Audi bije VW na głowę i koniec. Ciekaw jestem, jak sytuacja wygląda u Was;) Nie mówię tu o rodzinach, w których Audi stało się częścią życia (jak np. u Brynii i Łukasza, czy bodajże u Morgothav8). Wypowiadajcie się, jak rodzina reaguje np. na hasło "jadę na zlot letni A4 do Kaletki". Pzdr;) jeszcze raz Vivat :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcieli ze mną jechac na zlot, ale ostatecznie nie dostali urlopów (świeża praca), dlatego przez pewien czas zastanawiałem się nad 4-ma miejscami :)

Coniektórzy dziwią mi się że chce mi się lać paliwo w tego smoka....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze Cie troszke rozczaruje, ale np mnie mania A4 dawno mineła. Audi jest dla mnie po prostu dobrym samochodem, lubie ta marke i lubie ten model. Na spoty jezdze po to, zeby poznawac nowych ludzi. Na ogolnopolski zlot jade z rodzina, sie znaczy z moja dziewczyna. Traktujemy to jak normalne wakacje w gronie fajnych ludzi (mam nadzieje :decayed:). Ciesze sie, ze jestem klubowiczem i ze jest takie fajne forum, ale maniakiem A4 sie nie czuje. Ot i cała historyja. :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam autko od niedawna i jestem bardzo zadowolony, że mój wybór padł akurat na markę AUDI.

Ojciec miał AUDI 100CC z 84 roku - auto nie do zdarcia... Dobrze się sprzedało i mam nadzieję, że jeździ do dziś.

Co do reakcji rodziny, to mówią że mi odbiło, żebym nie przesadzał, wkońcu to tylko samochód itd.... ehhhhh... A mi trudno ich zrozumieć. Wiadomo przy "nowym" aucie można siedzieć całymi dniami... :a4fan:

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jak jade również patrze na ramki i nawet rodzinka mi w tym pomaga mowi patrz a4-ka jedzie ciekawe czy z klubu ;] i racja to nie jest mania tylko do a4 a do całej marki... ja od dziecka mazyłem żeby zasiąść za kółkiem :audi: mój tata mawia że na niunie nie ma bata... inni kupują Astry czy cuś ale u mnie w rodzince nie ma mowy o niczym innym niż :audi: nawet moja dziewczyna sie przekonała a jak zmieniałem z 80tki na a4 to chciała mnie na renault namówic ale wybiłem jej to z głowy powiedziałem niczym innym niż audi jeździć nie bede no i jest a4 ;] poprostu samochodzik jest cudowny ogółnie audi jest cudowne ;] dobra koniec bo juz i tak sie pewnie powtarzałem bo słów brak ;](za mało książek czytam to poźniej słow brakuje ;p)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja staram się rodzince zaszczepić sympatię do tej marki i chyba mi się w miarę udaje... Bo moja przyszła rodzina już jest na forum, a ojciec myśli o zmianie auta na :audi: A8 :decayed: A jak reagują na klub? Rodzinka patrzy z politowaniem na ramki i pyta się czemu za wożenie tego nie płacą :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja rodzina jakoś normalnie reaguje, zwłaszcza jak przynosze czasem do domu 100ramek klubowych idąć w koszulce klubowej. niedługo będe jeszcze pił herbatke z rańca w fajnym kubeczku ;]

na szkolnych teczkach jakiś , na monitorze z kompa, na wieży, na drzwiach, na desce kreślarskiej mam naklejki klubowe :)

mój brat dostał plik starych naklejek i rozdaje potencjalnym klubowiczą w A4 :)

mama sama chciał koszulke klubową żebym jej załatwił

a tata sie pyta z politowaniem, jak widzi jak pakuje ramki: zarabiasz chociaż na tym , a ja mówie: pewnie , 60gr od sztuki :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 18 lat tylko Audi w domu , więc chyba to normalny objaw , że kolejne auta jakie były kupowane to tylko Audi :decayed: I powiem Wam szczerze , że jakoś nie ciągnie mnie do innej marki. A od ponad półtora roku klub stał się częścią mojego życia i nawet jak gdzieś wyjeżdżam to sobie myśle co tam ciekawego się dzieje na forum.Ojciec kiedyś mówi do mnie :"Tobie Audi powinno płacić za reklame , bo kiedy Cię nie widze to zawsze masz coś na sobie z logo Audi" :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja ex nie tolerowała takich zainteresowań i dla tego jest ex :D Reszta rodziny spoko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie gdzie i jak tylko moge to wszystkim zachwalam OOOO , rodzina podchodzi spoczko , czasami nawet z lekkim podziwem :P A mi to pasuje , mysle ,ze OOOO zostanie u mnie na zawsze i bede przekonywal cala rodzine i nie tylko do jezdzenia autami spod logo OOOO.

Oczywiscie moja zonka ma pewne obiekcje co do spotow i spotkan ale wszystko toleruje , niech tylko sprobuje nie hehehe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co tu jest do tolerowania :polew: laski nie robia :decayed: najtansze auto w utrzymaniu jakiekolwiek mialem, ludzie w klubie rewelacyjni, zawsze chetni do pomocy... same + zadnych - tej "pasji"

Moja ex nie tolerowała takich zainteresowań i dla tego jest ex

:oklaski: facet bez pasji to pantofelek,a nie facet :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...